מנעולן חי מנעולים
 
  מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> איזורי שירות >> מנעולן בצפון >> מנעולן ביקנעם
 

מנעולן ביקנעם

 
24 שעות


חייגו: 054-355-8887


 

מנעולן ביקנעם זה חי מנעולים

הדבר היחיד שמפריד בינינו לבין הרחוב הוא הדלת ובה המנעול. חלק מהותי ממנעול הדלת הוא הצילינדר ולכן חשוב מאוד להשקיע בו. נעילת דלת הכניסה לדירה מספקת את תחושת הבטחון ומונעת כניסה של זרים לביתנו, לעסק שלנו או למשרד. 

במקרים בהם נתקעתם מחוץ לדלת, או שהדלת נטרקה , למנעולן ביקנעם מטעם חברת חי מנעולים יש את הכלים החדישים, הידע והמיומנות לפרוץ מנעולים. שיטות הפריצה של מנעולן ביקנעם מקצועיות במיוחד- הן שיטות שמטרתן לא לפגוע בדלת עצמה ולהתמקד במנעול. לא חסר בעלי מקצוע שאינם משופשפים דיה בתחום ועלולים לגרום לנזק בלתי הפיך למראה הדלת.
​חי מנעולים מאוד מקצועיים ובעלי נסיון ארוך שנים נשמח להגיע לעזור בכל שעה, מיד נבין את הבעיה ונציע פתרונות לבחירתכם. על העבודה תוענק אחריות מלאה.

חייגו: 054-355-8887
ותוכלו להזמין שירות מנעולן ביקנעם באישור המשטרה

 

באילו מקרים נדרשת החלפת צילינדר בדלת?

חשוב להכיר את מבנה הדלת בגדול. צילינדר הוא החלק האחראי לפתיחת הדלת ממצב נעול לפתוח, הצילינדר גורם להפעלת הזרועות שנועלות את מנגנון הדלת.
 

החלפת צילינדר ביקנעם נדרשת במצבים הבאים:

  • קושי בפתיחה ונעילה של הדלת
  • שבירת הצילינדר- בין אם נעשה בשוגג ובין אם נעשה לאחר פריצה
  • המפתח מסתובב במנעול בקלות רבה מדי- בדרך כלל מעיד על שחיקה של הצילינדר, זהו הזמן להחליפו.
  • מעבר דירה: מומלץ להחליף צילינדר מיד לאחר מעבר לדירה חדשה.

במקרים שבהם המפתח נתקע בצילינדר ולא ניתן להוציא אותו בעדינות אלא הדבר מצריך שימוש בכוח פיזי זהו סימן בוהק שהצילינדר איננו תקין ועלול להיתקע בפעם הבאה שתנעלו את הדלת.
חשוב לדעת גם שהוצאה בכוח של המפתח מצילינדר משמעה שחיקה של הפינים העדינים המצויים בתוך הצילינדר, משיכות נוספות כאלו בכוח, יגרמו במהירות רבה להריסת המנעול ובעקבותיו הריסת הצילינדר.
כפי שהזכרנו לעיל גם כאשר מתרחשת פעולה הפוכה, כלומר המפתח מסתובב בחופשיות במנעול וללא כל התנגדות שלו, משמעות הדבר היא שחיקה של המנעול. במקרים שהמנעול מתרופף הפריצה יכולה להתבצע בקלות רבה ולעתים תגיעו למצבים בהם לא תוכלו לנעול את הדלת בכלל.

במקרים בהם נדרשת החלפת צילינדר, חשוב שההחלפה תיעשה על ידי מנעולן מוסמך ובעל אישור ממשטרת ישראל שיתן אחריות על העבודה. אנו נבחן את הבעיה ונבחין אם יש מקום לחיזוק המנעול והצילינדר או שמא יש צורך להחליפם.
 

מנעולן ביקנעם

מנעולן ביקנעם בעל רשיון ויעניק בסיום עבודתו אחריות מלאה על עבודותנו. אנו, צוות חי מנעולים, היננו מנעולנים מוסמכים שעברנו קורס מנעולנות ויש ברשותנו תעודת יושר מהמשטרה, זאת מאחר ולעתים במסגרת עבודתנו אנו נדרשים לפרוץ בתים, להחליף צילנדרים - פעולות אלו הן חודרניות לפרטיות הלקוח ולכן מהוות חלק חשוב ובלתי נפרד מהגנת הצרכן ע"י משרד העבודה המפקח על הנושא.
נשמח להעניק לכם תושבי יקנעם את שירותנו בכל עת.


 


מנעולן יקנעם - תגיות חיפוש: מנעולנים ביקנעם I פורץ מנעולים ביקנעם I מנעולן ביקנעם I החלפת מנעולים ביקנעם I החלפת צילינדר ביקנעם I מנעולן רכב ביקנעם I מנעולן לרכב ביקנעם I מפתח לרכב ביקנעם I תיקון דלתות יקנעם I מתקן דלתות ביקנעם I פריצת כספות יקנעם I פריצת רכבים יקנעם I פורץ דלתות ביקנעם I פתיחת דלתות יקנעם

 

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים