מנעולן ביקנעם - חי מנעולים מקצוען והוגן החל מ- 199 ש"ח : 054-355-8887
 
דף הבית >> איזורי שירות >> מנעולן בצפון >> מנעולן ביקנעם

מנעולן ביקנעם

חייגו: 054-355-8887

מנעולן ביקנעם

מנעולן ביקנעם זה חי מנעולים

הדבר היחיד שמפריד בינינו לבין הרחוב הוא הדלת ובה המנעול. חלק מהותי ממנעול הדלת הוא הצילינדר ולכן חשוב מאוד להשקיע בו. נעילת דלת הכניסה לדירה מספקת את תחושת הבטחון ומונעת כניסה של זרים לביתנו, לעסק שלנו או למשרד. 

במקרים בהם נתקעתם מחוץ לדלת, או שהדלת נטרקה , למנעולן ביקנעם מטעם חברת חי מנעולים יש את הכלים החדישים, הידע והמיומנות לפרוץ מנעולים. שיטות הפריצה של מנעולן ביקנעם מקצועיות במיוחד- הן שיטות שמטרתן לא לפגוע בדלת עצמה ולהתמקד במנעול. לא חסר בעלי מקצוע שאינם משופשפים דיה בתחום ועלולים לגרום לנזק בלתי הפיך למראה הדלת.
​חי מנעולים מאוד מקצועיים ובעלי נסיון ארוך שנים נשמח להגיע לעזור בכל שעה, מיד נבין את הבעיה ונציע פתרונות לבחירתכם. על העבודה תוענק אחריות מלאה.

חייגו: 054-355-8887
ותוכלו להזמין שירות מנעולן ביקנעם באישור המשטרה

 

באילו מקרים נדרשת החלפת צילינדר בדלת?

חשוב להכיר את מבנה הדלת בגדול. צילינדר הוא החלק האחראי לפתיחת הדלת ממצב נעול לפתוח, הצילינדר גורם להפעלת הזרועות שנועלות את מנגנון הדלת.
 

החלפת צילינדר ביקנעם נדרשת במצבים הבאים:

  • קושי בפתיחה ונעילה של הדלת
  • שבירת הצילינדר- בין אם נעשה בשוגג ובין אם נעשה לאחר פריצה
  • המפתח מסתובב במנעול בקלות רבה מדי- בדרך כלל מעיד על שחיקה של הצילינדר, זהו הזמן להחליפו.
  • מעבר דירה: מומלץ להחליף צילינדר מיד לאחר מעבר לדירה חדשה.


במקרים שבהם המפתח נתקע בצילינדר ולא ניתן להוציא אותו בעדינות אלא הדבר מצריך שימוש בכוח פיזי זהו סימן בוהק שהצילינדר איננו תקין ועלול להיתקע בפעם הבאה שתנעלו את הדלת.
חשוב לדעת גם שהוצאה בכוח של המפתח מצילינדר משמעה שחיקה של הפינים העדינים המצויים בתוך הצילינדר, משיכות נוספות כאלו בכוח, יגרמו במהירות רבה להריסת המנעול ובעקבותיו הריסת הצילינדר.

כפי שהזכרנו לעיל גם כאשר מתרחשת פעולה הפוכה, כלומר המפתח מסתובב בחופשיות במנעול וללא כל התנגדות שלו, משמעות הדבר היא שחיקה של המנעול. במקרים שהמנעול מתרופף הפריצה יכולה להתבצע בקלות רבה ולעתים תגיעו למצבים בהם לא תוכלו לנעול את הדלת בכלל.

במקרים בהם נדרשת החלפת צילינדר, חשוב שההחלפה תיעשה על ידי מנעולן מוסמך ובעל אישור ממשטרת ישראל שיתן אחריות על העבודה. אנו נבחן את הבעיה ונבחין אם יש מקום לחיזוק המנעול והצילינדר או שמא יש צורך להחליפם.
 

מנעולן ביקנעם

מנעולן ביקנעם בעל רשיון ויעניק בסיום עבודתו אחריות מלאה על עבודותנו. אנו, צוות חי מנעולים, היננו מנעולנים מוסמכים שעברנו קורס מנעולנות ויש ברשותנו תעודת יושר מהמשטרה, זאת מאחר ולעתים במסגרת עבודתנו אנו נדרשים לפרוץ בתים, להחליף צילנדרים - פעולות אלו הן חודרניות לפרטיות הלקוח ולכן מהוות חלק חשוב ובלתי נפרד מהגנת הצרכן ע"י משרד העבודה המפקח על הנושא.
נשמח להעניק לכם תושבי יקנעם את שירותנו בכל עת.

 

החלפת מנעולים ביקנעם על ידי מנעולן מורשה

שירות החלפת מנעולים יכול להתבצע מסיבות שונות, בעת מעבר דירה מבצעים החלפת צילינדר כדי לקבל מפתחות חדשים ובלעדיים. הפעולה תתן לכם ביטחון ושקט נפשי כי אחרי שיחליפו את המנעול בביתכם או יתקנו את הדלת ויאבטחו אותה תוכלו להיות בטוחים שאתם היחידים שמחזיקים במפתח לבית שלכם.

בנוסף למעבר דירה יש עוד מספר סיבות שבהן מזמינים שירותי החלפת מנעולים ביקנעם כמו אחת מהסיבות הבאות- אחד מבני הבית איבד את המפתח.

אם יש תקלה במנעול, אם המפתח נתקע בצילינדר, אם רוצים לשדרג את רמת המיגון בבית ועוד
בכל המקרים האלה מוטב לכם להשאיר את המשימה למומחה בתחום, ולמה שתנסו לעשות את זה לבד?
מנעולנים הינם בעלי הידע המתאים והניסיון הנדרש ולכן יוכלו לבצע את העבודה באופן הטוב ביותר ואתם יכולים להיות בטוחים שהתוצאה תהיה מושלמת.

 

תיקון דלתות ביקנעם

לא מתפשרים על פחות, תיקון מנגנון פלדלת רק אצל מנעולן ביקנעם מחברת חי מנעולים
נתקעת מחוץ לדלת? חייג עכשיו ואגיע לדירתך לתיקון מנעול רב בריח, אנו מבצעים גם תיקון ידית דלת , קיצור דלת, תיקון דלת מכל סוג.
מנעולן ביקנעם, תיקון דלתות ביקנעם, החלפת צילינדר ביקנעם, החלפת מנעולים ביקנעם, פורץ מנעולים ביקנעם, פורץ דלתות ביקנעם, פורץ רכבים ביקנעם


 

פורץ דלתות ביקנעם:

מנעולן ביקנעם מתמחה בכל הקשור לפתירת בעיות בדלת ובמנעולים שונים ופריצתם במידה והם נתקעו או שאין מפתח לדייר. פריצת הדלת מבצעת תחת מקצועיות רבה הודות לותק הרב והניסיון שצבר במהלך השנים.
פריצת דלת מהירה היא חלק נכבד מעבודתו היות ומסיבות שונות אנשים ננעלים מאחורי דלתות ללא מפתח.
 

 

מנעולן יקנעם - תגיות חיפוש: מנעולנים ביקנעם I פורץ מנעולים ביקנעם I מנעולן ביקנעם I החלפת מנעולים ביקנעם I החלפת צילינדר ביקנעם I מנעולן רכב ביקנעם I מנעולן לרכב ביקנעם I מפתח לרכב ביקנעם I תיקון דלתות יקנעם I מתקן דלתות ביקנעם I פריצת כספות יקנעם I פריצת רכבים יקנעם I פורץ דלתות ביקנעם I פתיחת דלתות יקנעם

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר