מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> איזורי שירות >> מנעולן בדרום >> מנעולן בנגב
 
 

מנעולן בנגב

24 שעות

מנעולן בנגב
חייגו: 054-355-8887

מנעולן בנגב

המנעולים בחיינו

אלו שמפרידים בין חוץ הבית לתוכו, ההפרדה היחידה בין הפרטיות שלנו לרחוב ובאמצעות המנעולים אנו שומרים על חפצינו ועל ביטחוננו מפני גניבות ופורצים. מנעולים נמצאים בכל מקוםמנעול לדלת הבית, מנעול לרכב מנעול תיבת הדואר או מנעול דלת המשרד.  חי מנעולים שמים דגש רציני על איכות ומקצועיות יחד עם מחירים הוגנים ונוחים כי חשוב לנו שתצאו עם חיוך. אנו מודעים למחסור בבעלי מקצוע בנגב מכיוון שהמרחקים בין עיר לעיר ובין ישוב לישוב מרוחקים מאוד זה מזה, לכן אנו עושים את מיטב המאמצים להגיע במהירות האפשרית.

במקרים רבים כתזדקקו לשירותינו בנגב, אל תהססו לפנות אלינו, אנו זמינים עבורכם בכל שעה, קריאת שירות בשבילנו יכולה להיות מוזמנת מראש אך גם יכולה להפתיע אותכם ובלי להיות מוכנים תיאלצו להזמין מנעולן דווקא ברגע הכי לא צפוי.
 

אנו מעניקים לכל תושבי הנגב את מגוון השירותים הללו:

פריצת מנעולים מכל הסוגים בנגב

אנו מבצעים פריצות קלות ומסובכות מכל הסוגים. גם במקרים של איבוד וגניבת מפתח לבית או לרכב צרו עימנו קשר ונגיע במהירות האפשרית, בנוסף אנו מתמחים בפריצות לכספות למכוניות בפריצות מנעולים של דלתות זכוכית, דלתות אלומיניום, וכמובן פלדלת מסוגים שונים ודלתות עץ. נעניק לכם שירות מקצועי גם אם מדובר בצילינדר פשוט וגם אם מדובר בצילנדר מיוחד כגון מנעול עליון נוסף בדלת המקשה מאוד על פריצות. מנעולן מטעם חברתנו יגיע עם כלי פריצה חדשניים ויפרוץ במהירות ויעילות על מנת שתוכלו להיכנס בשלווה ובטחון לביתכם.

מנעולים לדלתות

אנו מבצעים החלפת מנעולים וצילינדרים בנגב. המנעולים בדלתות השונות הקיימות בכל מקום בבתים פרטיים, במשרדים, במפעלים, בחנויות, במכוניות, בשערים ובכספות. תפקידם של המנעולים הינו הגנה על פרטיות ועל מידע אישי, על רכוש. בלי המנעולים שמותקנים בדלתות השונות היינו כנראה אבודים. המנעולים של הדלתות מאפשרים לנו לגשת לחדר, למידע או לרכוש הנמצאים מאחורי דלת מסויימת מבלי שזרים יחדרו לפרטיותנו. 

החלפת צילנדרים בנגב מתרחשת במקרים הבאים:

1. מיד לאחר מעבר לבית חדש: חשוב מאוד להחליף צילנדר בכניסה לבית גם אם לא תיכננתם, מכיוון שיתכן שחלילה המפתח בידהם של אנשים זרים העלולים לפרוץ לביתכם בין אם מדובר בדיירים הקודמים, או בעל הבית, קבלן או אחד השכנים שקיבל העתק של המפתח שלכם, את זה לא תוכלו לדעת בוודאות ולמען השקט והביטחון שלכם לא כדאי לקחת ריזיקה מיותרת וההמלצה היא לבצע החלפת צילינדר מיד לאחר העברת הציוד הראשוני לבית. ע"י נקיטת פעולה זו תבטיחו לעצמכם ולמשפחתכם ביטחון ושקט נפשי.
2. תקלה בצילינדר: בצילינדר נעשה שימוש בתדירות גבוהה והדבר גורם לשחיקה לכן נוצר צורך להחליפו ועדיף לפני שננעלים בדירה, כך חוסכים אי נעימות ובנוסף את עלות הפריצה של הדלת- כך יחליפו צילינדרבלבד.

אנו ממליצים לכל לקוחותינו להחליף צילינדר בכניסה הראשית לבית כל 5 שנים.
לנו מגוון רחב של צילנדרים מסוגים שונים איכותיים יותר ואיכותיים פחות ולהם מחירים שונים, נגיע עימם לביתכם וניתן לכם לבחור בעצמכם את הצילינדר לפי רמת המיגון הנידרשת וכן על פי תקציבכם ונבצע התקנה.

שעות פעילותנו בנגב:

אנו מעניקים שירותי מיגון ומנעולנות 24 שעות 7 ימים בשבוע בכל איזורי ההנגב והדרום!
בלילות תהיה תוספת מחיר מינימלית וגם בשבתות.

מנעולן בנגב

חייגו: 054-355-8887
ותוכלו להזמין שירות מנעולן בנגב באישור המשטרה

מנעולן בנגב מבצע גם פריצת רכבים, פריצת כספות ועוד.

חשוב לנו לידע אותכם שבחברת חי מנעולים המנעולנים בעלי תעודות מנעולן מוסמך וכמובן בעלי אישור עבודה ממשטרת ישראל הנקראת תעודת יושדר. נשמח להציגם לפני העבודה הנדרשת וכן מצורפים לאתר תעודותינו. מכייון שאנו מנעולנים מוסמכים בעת נגישות לעבודה עם כספת אנו נהיה דיסקרטיים וסודיים.
לא כל מנעולן הוא מנעולן מוסמך וישנה חשיבות רבה לכך בעת בחירת מנעולן וזאת על מנת לא ליפול על מנעולן שעלול להיות פלילי חלילה או לא מקצועי ויסב לכם נזק רב לרכושכם (דלת הבית, רכב או כספת).

במסגרת עבודתנו בנגב אנו מעניקים שירות לרכבים-פורצים רכבים, משכפלים מפתחות ובונים מפתח חדש לרכב יחד עם שלט מקודד על פי מחשב הרכב.
נשמח להעניק לכם שירות מכל הלב בנגב , צוות המנעולנים של חי מנעולים.
מנעולן נגב - תגיות חיפוש: מנעולנים בנגב I פורץ מנעולים בנגב I מנעולן בנגב I החלפת מנעולים בנגב I החלפת צילינדר בנגב I מנעולן רכב בנגב I מנעולן לרכב בנגב I מפתח לרכב בנגב I תיקון דלתות בנגב I מתקן דלתות בנגב I פריצת כספות בנגב I פריצת רכבים בנגב I פורץ דלתות בנגב I פתיחת דלתות בנגב I מנעולן מוסמך

 

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים