מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> איזורי שירות >> מנעולן במרכז >> מנעולן בסביון

מנעולן בסביון

24 שעות

מנעולן בסביון
חייגו: 054-355-8887

מנעולן בסביון


חי מנעולים הינה חברה אשר מספקת במשך שנים שירותי מנעולן בסביון ברמה מקצועית גבוהה במיוחד, השירות הוא מיידי וזמן הגעתנו מהיר, במיוחד כאשר מדובר במקרי חירום. 
אנו מעסיקים מנעולנים ברחבי הארץ בעלי ניסיון ותעודת הסמכה וכל האישורים הנדרשים. 
מנעולן בסביון מטעמנו יהיה בעל ידע נרחב בתחום המיגון והמנעולנות. אם תזדקקו לפריצת רכב, פריצת דלת או פריצת מנעולים שונים, פריצת כספות תוכלו לקבל מאיתנו שירות מקצועי ללא דופי. 


 
אנו פועלים בטכנולוגיות החדישות ביותר בעלי כלי הפריצה המתקדמים ביותר ומקדחות משוכללות אשר מקצרות את משך העבודה משמעותית.
 

זמינות מנעולן בסביון

אנו מספקים שירות 24/7 כולל שבתות וחגים, אנו מוסמכים - כל המנעולנים שלנו כולל מנעולן בסביון נושאים תעודות מנעולן מוסמך + אישור יושר ממשטרת ישראל. כל המנעולנים אשר מועסקים בחברת חי מנעולים הינם בעלי ניסיון של שנים בתחום כך שאתם יכולים לסמוך עלינו ולהיות רגועים שנבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. אנו מקפידים על איכות השירות שלנו ורמת המקצועיות ללא פשרות.
במהלך החיים כולם נתקעים במצבים שאינם נעימים או רצויים, דוגמא בולטת היא להיתקע מחוץ לרכב הנעול כאשר בדיוק יורד גשם או מחוץ לדירה נעולה או ביום שרבי. במצב שכזה לא תהיה לכם ברירה אלא להזמין מנעולן בסביון שיהיה מקצועי ויגיע לחלץ אותכם במהירות האפשרית.
מנעולן בסביון מספק שירות מהיר ויעיל על מנת שלא תיתקלו במצב לא נעים יותר ממספר דקות מצומצם.

 

להזמין פורץ מנעולים בסביון עם רשיון בלבד


כיוון שלפורץ המנעולים ישנה גישה ישירה לפרטיות שלנו, חשיבות הזמנת פורץ מנעולים איננה עניין של מה בכך, ולכן מומלץ לפני הגעתו לוודא שלמנעולן בסביון זה יש אישורים המעידים על יושרו מטעם משטרת ישראל, אישורים אלו מבטיחים לנו שלמנעולן אין עבר פלילי והינו רשאי לפרוץ מנעולים ולהחליפם שאינה למטרות פשע.
 
הזמנת פורץ מנעולים בסביון לא צריכה להיות מסובכת מדי, את האישורים תוכלו לראות כאן באתר בלשונית תעודות והסמכות וכמובן לפני ביצוע העבודה נוכל להציג לכם את התעודה במקום. לאחר שצברה חברתנו ניסיון של שנים בתחום, אנו מציעים לתושבי סביון והסביבה את שירותי החברה המקצועית והאמינה ביותר.
 

שירותים נוספים של מנעולן בסביון

 
אנו מתמחים במתן שירותי פריצת מנעולים בדלתות פלדלת, בדלתות עץ, דלתות זכוכית ועוד וכן פריצת מנעולי כספות, פריצת רכבים וקידוד מפתח חדש במקרה הצורך, החלפת צילינדרים מסוגים שונים חברות שונות ורמת מיגון שונה. מחירי הצילינדרים שונים ונוכל להציג לכם במקום את שלל הסוגים ותבחרו מה שמתאים לכם על פי המחיר ומה שנדרש עפ"י רמת המיגון שצריך בסביון. נשמח להגיע לתת לכם שירות מנעולן בסביון מכל הלב- צוות חי מנעולים.

מנעולן בסביון

חייגו: 054-355-8887
ותוכלו להזמין שירות מנעולן בסביון באישור המשטרה

מנעולן בסביון מספק שירותי מיגון ומנעולנות בסבין הכוללים:

  • מנעולנות רכב- פריצת רכבים, שירותי מנעולן רכב

  • מנעולנות לבתים ומשרדים

  • פורץ מנעולים בסביון

 

במקרים אלו החלפת מנעולים בסביון והסביבה איננה בגדר המלצה אלא אילוץ:

  • לאחר אובדן/ גניבת מפתח. יש צורך להחליף מנעול מהחשש שיפרצו לדירה בעזרת המפתח שאבד/ נגנב.

  • כניסה לדירה חדשה- על מנת לפקח שהמפתח שלכם ישאר אך ורק אצלכם תהיו מוכרחים להחליף צילינדר מיד לאחר המעבר הראשוני של הציוד לדירה החדשה, מכיוון שייתכן שעותק של המפתח מוחזק בידיו של הדייר הקודם, בעל הבית או המתווך ולא ניתן לדעת אצל מי מהם וכמה עותקים ברשותם.

  • בעת קושי בניסיון לסובב את המפתח לשם פתיחת ונעילת הדלת, בשחיקה רבה הדלת תיתקע.

 

ישנם מספר סוגי צילינדרים:

צילינדר משונן:  צילינדר פשוט אשר מותאם עבור דלתות עץ ואלומיניום. איננו יכול להתאים לדלת פלדלת או דלת כניסה, בהתאם לכך מחירו של צילינדר זה נמוך יחסית לשאר הסוגים.
מנעול צילינדר: מיועד לכל סוגי דלתות הפלדלת- מופעל באמצעות גלגל שיניים המניע את בריחי המנגנון ומאפשר נעילת דלת באופן בטוח יותר מצילינדר משונן. ישנו מגוון רחב וסוגים שונים של צילינדרים- מהפשוטים והזולים ועד האיכותיים ביותר שנבדלים ברמת המיגון שהם מעניקים בעיקר.

מנעולי תלייה: מנעולים המותקנים בדרך כלל במוסדות ובתי עסק מופעלים ע"י חיבור שני ווים הנסגרים במנעול תלייה, גם בין מנעולי התלייה ישנם סוגים רבים הבחירה תלויה ברמת המיגון שאתם דורשים ובתקציבכם.
צילינדר כפתור/ פרפר: זהו מפתח קבוע המחובר לצידה הפנימי של הדלת. יתרון בולט שלו הוא הקלה על עיניין נעילת הדלת. צילינדר זה מותקן לרוב בבתים פרטיים, בתי אבות ובמקומות ציבוריים שונים.


 

ביצוע של החלפת מנעולים בסביון תיעשה בעזרת מנעולן מוסמך מורשה בלבד:

אנו משערים שלא תסכימו להכניס אדם פלילי שלא הולך בדרך הישר לביתכם לשם ביצוע החלפת מנעולים בסביון. פעולה זו דורשת מנעולן מוסמך ומורשה שיהיה מנוסה וכמובן אמין שמחזיק תעודת יושר משטרתית ותעודה מקצועית של מנעולן מוסמך. 

חברת חי מנעולים הארצי מחזיקים ברישיון משטרתי, ומספקים מחירים נוחים ומשתלמים. 
לנו צוות מקצועי שעבר קורס הסמכה במקצוע מנעולן מורשה ואלפי לקוחות מרוצים, בעת הזמנתך אותנו תוכל להיות בטוח שנבצע עבודה מקצועית ואיכותית ותצא מרוצה.


 

חי מנעולים סביון הבחירה הנכונה

כאשר נגיע אליך על מנת לבצע החלפת מנעולים בסביון נציג בפניך מבחר גדול של צילינדרים שונים המיועדים לכל דלת פלדלת או לכל דלת שתבחר, ואתה זה שתבחר את הצילינדר המתאים לך ביותר מבחינת רמת המיגון הנדרשת וכן מבחינת תקציבך. 
המגוון שנציג הינו רחב- הצילינדרים המתקדמים ביותר הינם צילינדרים המגיעים עם "כרטיס בקרת שיכפול" שתפקידו הוא לבקר על כך שרק בעל הבית יוכל לשכפל את המפתח שלו, ובכך ימנע שכפול של המפתח ע"י זרים לדוגמא-  עוזרת הבית, השכן, או מישהו אחר שנתתם לו מפתח באחד מהימים.

 

  •  מנעולן מוסמך ומורשה באישור משטרת ישראל

  •  אנו מעניקים שירות מקצועי ואדיב

  •  מנעולן בסביון מספק מחירים הוגנים ונוחים

  •   מבחר ממגוון רחב של צילינדרים

 

אנו מזמינים אותכם ליצור עימנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם לצורך החלפת מנעולים בסביון באופן מהיר ומקצועי 

 

מנעולן סביון - תגיות חיפוש: מנעולים בסביון I פורץ מנעולים בסביון I מנעולן בסביון I החלפת מנעולים בסביון I החלפת צילינדר סביון I מנעולן רכב בסביון I מנעולן לרכב בסביון I מפתח לרכב סביון I תיקון דלתות בסביון I מתקן דלתות בסביון I פריצת כספות סביון I פריצת רכבים סביון I פורץ דלתות סביון I פתיחת דלתות סביון I פורץ רכבים בסביון I 

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים