מנעולן בסביון - חי מנעולים מקצוען והוגן החל מ- 99 ש"ח : 054-355-8887
 
דף הבית >> איזורי שירות >> מנעולן במרכז >> מנעולן בסביון
מנעולן בסביון

לחצו לחיוג: 054-355-8887


חי מנעולים הינה חברה אשר מספקת במשך שנים שירותי מנעולן בסביון ברמה מקצועית גבוהה במיוחד, השירות הוא מיידי וזמן הגעתנו מהיר, במיוחד כאשר מדובר במקרי חירום. 
אנו מעסיקים מנעולנים ברחבי הארץ בעלי ניסיון ותעודת הסמכה וכל האישורים הנדרשים. 
מנעולן בסביון מטעמנו יהיה בעל ידע נרחב בתחום המיגון והמנעולנות. אם תזדקקו לפריצת רכב, פריצת דלת או פריצת מנעולים שונים, פריצת כספות תוכלו לקבל מאיתנו שירות מקצועי ללא דופי. 


 
אנו פועלים בטכנולוגיות החדישות ביותר בעלי כלי הפריצה המתקדמים ביותר ומקדחות משוכללות אשר מקצרות את משך העבודה משמעותית.
 

זמינות מנעולן בסביון

אנו מספקים שירות 24/7 כולל שבתות וחגים, אנו מוסמכים - כל המנעולנים שלנו כולל מנעולן בסביון נושאים תעודות מנעולן מוסמך + אישור יושר ממשטרת ישראל. כל המנעולנים אשר מועסקים בחברת חי מנעולים הינם בעלי ניסיון של שנים בתחום כך שאתם יכולים לסמוך עלינו ולהיות רגועים שנבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. אנו מקפידים על איכות השירות שלנו ורמת המקצועיות ללא פשרות.
 
במהלך החיים כולם נתקעים במצבים שאינם נעימים או רצויים, דוגמא בולטת היא להיתקע מחוץ לרכב הנעול כאשר בדיוק יורד גשם או מחוץ לדירה נעולה או ביום שרבי. במצב שכזה לא תהיה לכם ברירה אלא להזמין מנעולן בסביון שיהיה מקצועי ויגיע לחלץ אותכם במהירות האפשרית.
מנעולן בסביון מספק שירות מהיר ויעיל על מנת שלא תיתקלו במצב לא נעים יותר ממספר דקות מצומצם.

 

להזמין מנעולן בסביון עם רשיון בלבד


כיוון שלמנעולנים ישנה גישה ישירה לפרטיות שלנו, חשיבות הזמנת מנעולן מורשה באישור משטרת ישראל איננה עניין של מה בכך, ולכן מומלץ לפני הגעתו לוודא שלמנעולן בסביון זה יש אישורים המעידים על יושרו מטעם משטרת ישראל, אישורים אלו מבטיחים לנו שלמנעולן אין עבר פלילי והינו רשאי לפרוץ מנעולים ולהחליפם שאינה למטרות פשע.
 
הזמנת המנעולן איננה אמורה להיות מסובכת מדי, את האישורים תוכלו לראות כאן באתר בלשונית תעודות והסמכות וכמובן לפני ביצוע העבודה נוכל להציג לכם את התעודה במקום. לאחר שצברנו ניסיון של שנים בתחום, אנו מציעים לתושבי סביון והסביבה את שירותי החברה המקצועית והאמינה ביותר.
 

שירותים נוספים של מנעולן בסביון

 
אנו מתמחים במתן שירותי פריצת מנעולים בדלתות פלדלת, בדלתות עץ, דלתות זכוכית ועוד וכן פריצת מנעולי כספות, פריצת רכבים וקידוד מפתח חדש במקרה הצורך, החלפת צילינדרים מסוגים שונים חברות שונות ורמת מיגון שונה. מחירי הצילינדרים שונים ונוכל להציג לכם במקום את שלל הסוגים ותבחרו מה שמתאים לכם על פי המחיר ומה שנדרש עפ"י רמת המיגון שצריך בסביון. נשמח להגיע לתת לכם שירות מנעולן בסביון מכל הלב - צוות חי מנעולים.

 

ננעלת ואתה רוצה לנסות לפרוץ בעצמך?

ננעלת מחוץ למכונית או לבית? הרעיון הראשון שעולה בראשם של רוב האנשים הוא לנסות לפתוח בעצמם,  אמנם יש פיתויים לצפות בסרטונים ביוטיוב ולנסות להבין איך לפרוץ רכב בעצמך או איך לפרוץ דלת בעצמך, אך האם זה כדאי? 95% מהאנשים לא יצליחו לפרוץ לבד בכוחות עצמם, וגם אם כן בסופו של דבר הם עלולים לגרום לנזק כספי גדול כך שהניסיון לא השתלם להם כלל.

עדיף לוותר על האתגר וליצור קשר עם מי שזה המקצוע והעיסוק שלו- מנעולן מוסמך ומקצועי , הוא בטוח יבצע את זה בדרך בטוחה ללא נזק ובלי טעויות.

 

מנעולן בסביון מספק שירותי מיגון ומנעולנות בסביון הכוללים:

 • מנעולנות רכב- פריצת רכבים, שירותי מנעולן רכב

 • מנעולנות לבתים משרדים וחנויות

 • פריצת דלתות מנעולים בסביון

 • ​תיקון דלתות בסביון כולל קיצור דלתות מכל סוג

 

מנעולן בסביון בזמן שננעלים בחוץ

אם שכחת את המפתח שלך בתוך המכונית או הבית והם נעולים צור קשר עם מנעולן, הוא יכול להגיע באופן מיידי להיכן שאתה נמצא ולסייע לך תוך מספר דקות. אנו מבינים שלהישאר נעול מבחוץ זה דבר נוראי ומתסכל, מסיבה זו אנו מספקים שירותי מיידי תוך דקות ספורות ומספקים שירות 24 שעות ביממה במהלך כל ימות השבוע. השירות שלנו הינו מקצועי ואמין וכולל שיטות פריצה מתקדמות ללא נזק.

 

במקרים אלו החלפת מנעולים בסביון והסביבה איננה בגדר המלצה אלא אילוץ:

 • לאחר אובדן / גניבת מפתח. יש צורך להחליף מנעול מהחשש שיפרצו לדירה בעזרת המפתח שאבד/ נגנב.

 • כניסה לדירה חדשה- על מנת לפקח שהמפתח שלכם ישאר אך ורק אצלכם תהיו מוכרחים להחליף צילינדר מיד לאחר המעבר הראשוני של הציוד לדירה החדשה, מכיוון שייתכן שעותק של המפתח מוחזק בידיו של הדייר הקודם, בעל הבית או המתווך ולא ניתן לדעת אצל מי מהם וכמה עותקים ברשותם.

 • בעת קושי בניסיון לסובב את המפתח לשם פתיחת ונעילת הדלת, בשחיקה רבה הדלת תיתקע.

 

ישנם מספר סוגי צילינדרים:

צילינדר משונן:  צילינדר פשוט אשר מותאם עבור דלתות עץ ואלומיניום. איננו יכול להתאים לדלת פלדלת או דלת כניסה, בהתאם לכך מחירו של צילינדר זה נמוך יחסית לשאר הסוגים.

מנעול צילינדר: מיועד לכל סוגי דלתות הפלדלת- מופעל באמצעות גלגל שיניים המניע את בריחי המנגנון ומאפשר נעילת דלת באופן בטוח יותר מצילינדר משונן. ישנו מגוון רחב וסוגים שונים של צילינדרים- מהפשוטים והזולים ועד האיכותיים ביותר שנבדלים ברמת המיגון שהם מעניקים בעיקר.

מנעולי תלייה: מנעולים המותקנים בדרך כלל במוסדות ובתי עסק מופעלים ע"י חיבור שני ווים הנסגרים במנעול תלייה, גם בין מנעולי התלייה ישנם סוגים רבים הבחירה תלויה ברמת המיגון שאתם דורשים ובתקציבכם.

צילינדר כפתור/ פרפר: זהו מפתח קבוע המחובר לצידה הפנימי של הדלת. יתרון בולט שלו הוא הקלה על עיניין נעילת הדלת. צילינדר זה מותקן לרוב בבתים פרטיים, בתי אבות ובמקומות ציבוריים שונים.


 

מנעולן בסביון הבחירה הנכונה

כאשר נגיע אליך על מנת לבצע החלפת מנעולים בסביון נציג בפניך מבחר גדול של צילינדרים שונים המיועדים לכל דלת פלדלת או לכל דלת שתבחר, ואתה זה שתבחר את הצילינדר המתאים לך ביותר מבחינת רמת המיגון הנדרשת וכן מבחינת תקציבך. 

המגוון שנציג הינו רחב- הצילינדרים המתקדמים ביותר הינם צילינדרים המגיעים עם "כרטיס בקרת שיכפול" שתפקידו הוא לבקר על כך שרק בעל הבית יוכל לשכפל את המפתח שלו, ובכך ימנע שכפול של המפתח ע"י זרים לדוגמא-  עוזרת הבית, השכן, או מישהו אחר שנתתם לו מפתח באחד מהימים.

 

 •  מנעולן מוסמך ומורשה באישור משטרת ישראל

 •  אנו מעניקים שירות מקצועי ואדיב

 •  מנעולן בסביון מספק מחירים הוגנים ונוחים

 •   מבחר ממגוון רחב של צילינדרים

 

אנו מזמינים אותכם ליצור עימנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם לצורך החלפת מנעולים בסביון באופן מהיר ומקצועי 

 

מנעולן סביון - תגיות חיפוש: מנעולים בסביון I פורץ מנעולים בסביון I החלפת מנעולים בסביון I תיקון דלתות בסביון I פריצת כספות סביון I פריצת רכבים סביון I פורץ דלתות סביון I פתיחת דלתות סביון I פורץ רכבים בסביון I 

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר