מנעולן בסביון - חי מנעולים מקצוען והוגן החל מ- 99 ש"ח. שירות מיידי: 054-355-8887
 
דף הבית >> איזורי שירות >> מנעולן במרכז >> מנעולן בסביון

מנעולן בסביון

חייגו: 054-355-8887
 
מנעולן בסביון


חי מנעולים הינה חברה אשר מספקת במשך שנים שירותי מנעולן בסביון ברמה מקצועית גבוהה במיוחד, השירות הוא מיידי וזמן הגעתנו מהיר, במיוחד כאשר מדובר במקרי חירום. 
אנו מעסיקים מנעולנים ברחבי הארץ בעלי ניסיון ותעודת הסמכה וכל האישורים הנדרשים. 
מנעולן בסביון מטעמנו יהיה בעל ידע נרחב בתחום המיגון והמנעולנות. אם תזדקקו לפריצת רכב, פריצת דלת או פריצת מנעולים שונים, פריצת כספות תוכלו לקבל מאיתנו שירות מקצועי ללא דופי. 


 
אנו פועלים בטכנולוגיות החדישות ביותר בעלי כלי הפריצה המתקדמים ביותר ומקדחות משוכללות אשר מקצרות את משך העבודה משמעותית.
 

זמינות מנעולן בסביון

אנו מספקים שירות 24/7 כולל שבתות וחגים, אנו מוסמכים - כל המנעולנים שלנו כולל מנעולן בסביון נושאים תעודות מנעולן מוסמך + אישור יושר ממשטרת ישראל. כל המנעולנים אשר מועסקים בחברת חי מנעולים הינם בעלי ניסיון של שנים בתחום כך שאתם יכולים לסמוך עלינו ולהיות רגועים שנבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. אנו מקפידים על איכות השירות שלנו ורמת המקצועיות ללא פשרות.
במהלך החיים כולם נתקעים במצבים שאינם נעימים או רצויים, דוגמא בולטת היא להיתקע מחוץ לרכב הנעול כאשר בדיוק יורד גשם או מחוץ לדירה נעולה או ביום שרבי. במצב שכזה לא תהיה לכם ברירה אלא להזמין מנעולן בסביון שיהיה מקצועי ויגיע לחלץ אותכם במהירות האפשרית.
מנעולן בסביון מספק שירות מהיר ויעיל על מנת שלא תיתקלו במצב לא נעים יותר ממספר דקות מצומצם.

 

להזמין פורץ מנעולים בסביון עם רשיון בלבד


כיוון שלפורץ המנעולים ישנה גישה ישירה לפרטיות שלנו, חשיבות הזמנת פורץ מנעולים איננה עניין של מה בכך, ולכן מומלץ לפני הגעתו לוודא שלמנעולן בסביון זה יש אישורים המעידים על יושרו מטעם משטרת ישראל, אישורים אלו מבטיחים לנו שלמנעולן אין עבר פלילי והינו רשאי לפרוץ מנעולים ולהחליפם שאינה למטרות פשע.
 
הזמנת פורץ מנעולים בסביון לא צריכה להיות מסובכת מדי, את האישורים תוכלו לראות כאן באתר בלשונית תעודות והסמכות וכמובן לפני ביצוע העבודה נוכל להציג לכם את התעודה במקום. לאחר שצברה חברתנו ניסיון של שנים בתחום, אנו מציעים לתושבי סביון והסביבה את שירותי החברה המקצועית והאמינה ביותר.
 

שירותים נוספים של מנעולן בסביון

 
אנו מתמחים במתן שירותי פריצת מנעולים בדלתות פלדלת, בדלתות עץ, דלתות זכוכית ועוד וכן פריצת מנעולי כספות, פריצת רכבים וקידוד מפתח חדש במקרה הצורך, החלפת צילינדרים מסוגים שונים חברות שונות ורמת מיגון שונה. מחירי הצילינדרים שונים ונוכל להציג לכם במקום את שלל הסוגים ותבחרו מה שמתאים לכם על פי המחיר ומה שנדרש עפ"י רמת המיגון שצריך בסביון. נשמח להגיע לתת לכם שירות מנעולן בסביון מכל הלב- צוות חי מנעולים.

מנעולן בסביון

חייגו: 054-355-8887
ותוכלו להזמין שירות מנעולן בסביון באישור המשטרה

מנעולן בסביון מספק שירותי מיגון ומנעולנות בסבין הכוללים:

  • מנעולנות רכב- פריצת רכבים, שירותי מנעולן רכב

  • מנעולנות לבתים ומשרדים

  • פורץ מנעולים בסביון


ננעלת מחוץ לרכב או לדירה? האינסטינקט הראשון הוא לנסות לפתוח לבד,  האמנם יש פיתויים בטכנולוגיה של היום לצפות בסרטון ולנסות להבין כיצד לפרוץ בעצמך, אך האם זה כדאי? 95% מהאנשים אינם מצליחים לפרוץ לבד, וגם אם כן הם גורמים לנזק כספי גדול כך שזה לא השתלם להם כלל. עדיף לוותר על האתגר וליצור קשר עם מנעולן מוסמך ומקצועי שיבצע את זה בדרך בטוחה כמו שצריך.
 

מנעולן בסביון בזמן שננעלים בחוץ

אם שכחת את המפתח שלך בתוך המכונית או הבית והם נעולים צור קשר עם מנעולן, הוא יכול להגיע באופן מיידי להיכן שאתה נמצא ולסייע לך תוך מספר דקות. אנו מבינים שלהישאר נעול מבחוץ זה דבר נוראי ומתסכל, מסיבה זו אנו מספקים שירותי מיידי תוך דקות ספורות ומספקים שירות 24 שעות ביממה במהלך כל ימות השבוע. השירות שלנו הינו מקצועי ואמין וכולל שיטות פריצה מתקדמות ללא נזק.

 

מחיר תיקון דלת בסביון

בגדול המחירים נעים בסביבות ה 200 ש"ח אבל זה מאוד משתנה, יש דלת שמספיק לשמן אותה ולחזק בורג ובזה התיקון הסתיים ויש דלת שעבודה עליה תיקח כשעתיים ויהיה צורך בהחלפת חלקים והתשלום יהיה בהתאם, כל מקרה לגופו וכל סוג דלת תתומחר אחרת

לאחר פריצת דלת יש להחליף צילינדר או לתקן את הבעיה בדלת, כדאי לקחת בחשבון את כל העלויות כדי לא לצאת מופתעים בסיום העבודה, לשאול הכל, האם כולל מעמ, האם כולל התקנה, האם כולל חלקים, ורק אז שיתחיל את העבודה.
מנעולן מקצועי וותיק שנמצא שנים בתחום יתן לכם את כל הפרטים של העלויות לפני תחילת העבודה ובנוסף יתן לכם את השירות הטוב ביותר לעומת מנעולן מתחיל וחדש בתחום, אז למה שלא תתקשרו עוד היום למנעולן מוביל בתחום שלכם?
מנעולן בסביון הינו מנעולן מקצועי בעל ותק וניסיון, בעל תעודת הכשרה ואישור יושר ממשטרת ישראל

 

במקרים אלו החלפת מנעולים בסביון והסביבה איננה בגדר המלצה אלא אילוץ:

  • לאחר אובדן/ גניבת מפתח. יש צורך להחליף מנעול מהחשש שיפרצו לדירה בעזרת המפתח שאבד/ נגנב.

  • כניסה לדירה חדשה- על מנת לפקח שהמפתח שלכם ישאר אך ורק אצלכם תהיו מוכרחים להחליף צילינדר מיד לאחר המעבר הראשוני של הציוד לדירה החדשה, מכיוון שייתכן שעותק של המפתח מוחזק בידיו של הדייר הקודם, בעל הבית או המתווך ולא ניתן לדעת אצל מי מהם וכמה עותקים ברשותם.

  • בעת קושי בניסיון לסובב את המפתח לשם פתיחת ונעילת הדלת, בשחיקה רבה הדלת תיתקע.

 

ישנם מספר סוגי צילינדרים:

צילינדר משונן:  צילינדר פשוט אשר מותאם עבור דלתות עץ ואלומיניום. איננו יכול להתאים לדלת פלדלת או דלת כניסה, בהתאם לכך מחירו של צילינדר זה נמוך יחסית לשאר הסוגים.
מנעול צילינדר: מיועד לכל סוגי דלתות הפלדלת- מופעל באמצעות גלגל שיניים המניע את בריחי המנגנון ומאפשר נעילת דלת באופן בטוח יותר מצילינדר משונן. ישנו מגוון רחב וסוגים שונים של צילינדרים- מהפשוטים והזולים ועד האיכותיים ביותר שנבדלים ברמת המיגון שהם מעניקים בעיקר.

מנעולי תלייה: מנעולים המותקנים בדרך כלל במוסדות ובתי עסק מופעלים ע"י חיבור שני ווים הנסגרים במנעול תלייה, גם בין מנעולי התלייה ישנם סוגים רבים הבחירה תלויה ברמת המיגון שאתם דורשים ובתקציבכם.
צילינדר כפתור/ פרפר: זהו מפתח קבוע המחובר לצידה הפנימי של הדלת. יתרון בולט שלו הוא הקלה על עיניין נעילת הדלת. צילינדר זה מותקן לרוב בבתים פרטיים, בתי אבות ובמקומות ציבוריים שונים.


 

ביצוע של החלפת מנעולים בסביון תיעשה בעזרת מנעולן מוסמך מורשה בלבד:

אנו משערים שלא תסכימו להכניס אדם פלילי שלא הולך בדרך הישר לביתכם לשם ביצוע החלפת מנעולים בסביון. פעולה זו דורשת מנעולן מוסמך ומורשה שיהיה מנוסה וכמובן אמין שמחזיק תעודת יושר משטרתית ותעודה מקצועית של מנעולן מוסמך. 

חברת חי מנעולים הארצי מחזיקים ברישיון משטרתי, ומספקים מחירים נוחים ומשתלמים. 
לנו צוות מקצועי שעבר קורס הסמכה במקצוע מנעולן מורשה ואלפי לקוחות מרוצים, בעת הזמנתך אותנו תוכל להיות בטוח שנבצע עבודה מקצועית ואיכותית ותצא מרוצה.


 

מנעולן בסביון הבחירה הנכונה

כאשר נגיע אליך על מנת לבצע החלפת מנעולים בסביון נציג בפניך מבחר גדול של צילינדרים שונים המיועדים לכל דלת פלדלת או לכל דלת שתבחר, ואתה זה שתבחר את הצילינדר המתאים לך ביותר מבחינת רמת המיגון הנדרשת וכן מבחינת תקציבך. 
המגוון שנציג הינו רחב- הצילינדרים המתקדמים ביותר הינם צילינדרים המגיעים עם "כרטיס בקרת שיכפול" שתפקידו הוא לבקר על כך שרק בעל הבית יוכל לשכפל את המפתח שלו, ובכך ימנע שכפול של המפתח ע"י זרים לדוגמא-  עוזרת הבית, השכן, או מישהו אחר שנתתם לו מפתח באחד מהימים.

 

  •  מנעולן מוסמך ומורשה באישור משטרת ישראל

  •  אנו מעניקים שירות מקצועי ואדיב

  •  מנעולן בסביון מספק מחירים הוגנים ונוחים

  •   מבחר ממגוון רחב של צילינדרים

 

אנו מזמינים אותכם ליצור עימנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם לצורך החלפת מנעולים בסביון באופן מהיר ומקצועי 

 

מנעולן סביון - תגיות חיפוש: מנעולים בסביון I פורץ מנעולים בסביון I מנעולן בסביון I החלפת מנעולים בסביון I החלפת צילינדר סביון I מנעולן רכב בסביון I מנעולן לרכב בסביון I מפתח לרכב סביון I תיקון דלתות בסביון I מתקן דלתות בסביון I פריצת כספות סביון I פריצת רכבים סביון I פורץ דלתות סביון I פתיחת דלתות סביון I פורץ רכבים בסביון I 

 מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים