מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> מאמרים מקצועיים >> מנעולן ללא הפסקה- תל אביב

מנעולן ללא הפסקה- תל אביב

אנו גאים ביכולת והצלחת חברת חי מנעולים להעניק שירותי מנעולנות לרכבים ולבתים ברחבי העיר תל אביב במשך שנים רבות בהצלחה.
אנו דוגלים במצויינות, כתוצאה מכך כל המנעולנים המועסקים אצלנו הינם מנעולנים מוסמכים, באישור משטרת ישראל, תחת פיקוח מתמיד של החברה שלנו, אנו מקפידים על העשרת הידע והמקצועיות של המנעולנים המועסקים אצלנו על ידי השתלמויות מטעמנו.
בנוסף בעקבות דרישתנו למצויינות, אנו משתמשים אך ורק בחלקי חילוף מקוריים לדלתות בעלי תקן ואישורים. אנחנו לא מתעסקים בצילינדרים המתקלקלים תוך חודש, ואז שוב תיאלצו להחליף צילינדר.
אנחנו מאוד אמינים, ומעניקים אחריות מלאה עבור כל עבודה שביצענו, ועומדים בכך בהצלחה זה שנים, ובזכות כך מצליחים. 
המחירים שאנו מעניקים משתלמים ונוחים מאוד. אנו אמינים והוגנים.
אנו מתמחים בפריצת והחלפת מנעולים, פריצת רכבים ומגוון שירותי מנעולנות מקיפים שנפרט בהמשך.


זמינות בתל אביב יותר מכל דבר אחר

מנעולן בתל אביב הוא בעל מקצוע שזקוקים לו בכל שעה, כל אדם בסופו של דבר ימצא את עצמו משתמש בשירותיו מסיבות כאלו ואחרות ולעיתים בשעות לא שגרתיות.
מנעולן בתל אביב עומד לרשותכם 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע ולו את כל האישורים הנחוצים לעיסוק במקצוע המנעולנות באופן חוקי.

פורץ מנעולים בתל אביב או בעיר אחרת, בהשוואה לספקי שירות במקצועות מקבילים, הינו איש מקצוע בעל זמינות מקסימלית, עקב הדרישה שנוצרה בשוק, כך שאם חלילה נתקעת באמצע הלילה קיים פתרון ויגיעו לחלץ אותך במהירות, ולא תיאלץ לחפש מקום חלופי להעביר בו את שארית הלילה. אנו נגיע במהרה לפרוץ עבורך את הדלת בזריזות ותוכל להיכנס הבייתה בשלווה.
הזמינות היא מעל הכל בעיר תל אביב או בערים אחרות במרכז הארץ, כי אנו מודעים לצורך של הלקוחות בפעילות מיידית במשך 24 שעות ביממה.

 

חשיבות הניסיון מנעולן בתל אביב

אם אתם זקוקים לשירותי מנעולנות מקצועיים חשוב שתבחרו בבעל מקצוע בעל ניסיון של כמה שנים, ככל שצבר יותר ניסיון כך העבודה תבוצע במקצועיות וזריזות רבה יותר. 
הרי ברור שכמו בכל תחום אחר, הניסיון שבעל המקצוע צבר יאפשר לו להעניק לכם שירותים איכותיים הרבה יותר.
אז מדוע הניסיון חשוב וקריטי כל כך?
כשאתם ניצבים בפני בחירת בעל מקצוע, אחד הפרמטרים שכדאי שתבדקו הוא הניסיון והותק של בעל המקצוע. במיוחד בעולם המנעולים החשיבות שבדיקת הניסיון הינה קריטית לא רק מחשש
 שיווצר נזק בדלת אלא מחשש לגביי האחריות שתינתן- אם בעל המקצוע חובבן הוא לא יעמוד בהתחייבות של האחריות, או לחלופין בשל חוסר ניסיון בתחום המנעולים הוא לא ידע לפתור את התקלה המדוברת ויגבה דמי שירות על הגעתו ואתם תישארו עם התקלה בדלת אך עם פחות שטר בכיס.
כל בעל מקצוע ותיק יבצע עבודה מקצועית במהירות ויעילות לעומת חסר ניסיון.
במקרה שהרכב נעול ואתם זקוקים לפריצת רכב, בדיוק כשאתם ממהרים לעבודה העדיפו לשכור את שירותיו של מנעולן מקצועי וותיק שמכיר היטב את כל סוגי הרכבים ויודע להתאים במהירות לרכב את סוג הפריצה המתאימה לו ויפרוץ תוך מספר שניות.

על זול לפעמים משלמים ביוקר

לפעמים בעת החיפוש של הלקוחות אחר איש מקצוע הם מקבלים הצעות מחיר שונות, והדבר עלול להטעות, ומיד נסביר מדוע. ישנם המון מנעולנים בשוק, אך שימו לב, ישנם גם המון חובבנים, שעבור שירותיהם גובים מחיר זול מהסיבה שהם פחות מנוסים, ופחות מקצועיים ורק רוצים ללמוד את המקצוע ולצבור ניסיון, לפעמים הם גורמים לנזק, לפעמים לא מצליחים לבצע את העבודה כנדרש, אל תזמינו אותם רק כי הם גובים מחירים נמוכים מאוד עבור שירותי המנעולנות, כי אם תקחו אותם זה עלול להתגלות כטעות חמורה. כי קרה שלקוחות שילמו על מחיר זול ביוקר.
מנעולן שדורש ממכם מחיר זול באופן משמעותי מהמחיר המקובל- לרוב מדובר באדם חובבן או במקרה הגרוע באדם פלילי שרק מנסה להגיע לבתים ולקבל אינפורמציה למעשה לא חוקי כמו פריצה.
לכן, אל תבחרו את בעל המקצוע רק בעקבות הצעת המחיר, אלא, בידקו פרמטרים של תעודות יושר מהמשטרה וכן תעודת מנעולן מוסמך, חפשו פרמטרים של מקצועיות והוכחה שהינו בעל ניסיון רב שנים, וכמה שיותר, יותר טוב.
אם קיימים למנעולן בתל אביב תעודות יושר ותעודת מנעולן מוסמך יש לסמוך עליו ולהעניק לו גישה חופשית לסף ביתכם ללא חשש.

קשת שירותי מנעולים מקיפים בתל אביב תחת קורת גג אחת

  • פריצת מנעולים לדלתות מכל הסוגים: דלתות לבית, דלתות למשרד, לעסקים, לחנויות ולמפעלים ועוד
  • החלפת צילינדרים ומנעולים מכל הסוגים
  • קיצור דלתות ממ"ד או דלתות אחרות
  • תיקון דלתות - זכוכית, פלדלת, דלתות פנים, דלתות אלומיניום ועוד
  • פריצת רכבים ומנעולי רכב, ושירותי מנעולן רכב נרחבים ומקצועיים.
  • פריצת כספות, והתקנת כספות בתל אביב והסביבה.

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים