מנעולן רכב | 🚙 ניתוק קודן ברכב • חי מנעולים: 054-355-8887
 
דף הבית >> מנעולן רכב >> ניתוק קודן ברכב

ניתוק קודן ברכב

חייגו: 054-355-8887


קודן ברכב ( אימובילייזר) מורכב בתוך הרכב ותפקידו להגן מפני התנעת הרכב על ידי גורמים שאינם מורשים.  על מנת להתניע את הרכב יש צורך בהקשת קוד על לוח המקשים שלו. הקודן מופעל ברגע שהנהג שולף את מפתח הרכב מהסוויץ' והוא יוצא מפעולה לאחר הקשת הקוד הנכון על גבי לוח המקשים. קודן מסייע בהוזלת עלות ביטוח הרכב ומהווה התרעה בפני פורצים כאשר הם מבחינים בו.

תקלה בקודן הרכב:

לעיתים הקודן מתקלקל או שיש בו תקלה קטנה, לפעמים קשה לדעת מהיכן מגיעה התקלה ואוטומטית משייכים את התקלה למצבר או למנוע. ניתוק הקודן יכול לפתור תקלה זו באופן זמני עד לתיקונה.
כיצד להימנע מתקלות בקודן? כאשר הניסיונות לנחש את הצירוף הנכון בלוח המקשים של הקודן עולים על 3 – ינעל הקודן ל4 דקות. הימנעו מניסיונות שגויים ככל הניתן, רשמו את הקוד בנייד או במקום זמין אחר אם יש לכם נטייה לשכוח אותו.
 

ניתוק קודן לרכב - טיפול בבעיה:

במקרה של בעיה מסויימת בקודן וכשאין באפשרותכם להתניע את הרכב, הזמינו מנעולן רכב שיבדוק ויטפל מיידית בתקלה, ללא הצורך בגרירת הרכב למוסך, אנו מגיעים אל מיקום הרכב שלכם בפריסה ארצית.
אם אתם ממהרים ניתן לבצע ניתוק קודן לרכב על ידי מנעולן רכב מוסמך, וכך הרכב יפעל כמו שצריך ללא קודן ותוכלו לסיים את המשימות הדחופות להיום.
זכרו שניתוק הקודן ברכב הופך אותו לפחות מוגן מפני פריצה וגניבת הרכב ובנוסף העניין בניגוד לבקשת חברת הביטוח של הרכב ולכן אתם עלולים להסתבך אם דווקא, כמו שחוק מרפי אומר, פתאום יפרצו ויגנבו את הרכב שלכם..
 

ניתוק קודן לרכב על ידי מנעולן רכב מקצועי:

חובה לבצע ניתוק קודן על ידי בעל מקצוע  המיומן ומנוסה בנושא ניתוק קודנים מכל הסוגים.
ניסיון לניתוק על ידי חובבן או אדם שפחות מבין בנושא עלולים להסתיים בהסבת נזק רב למערכת החשמלית של הרכב.
 

מנעולן רכב מחברת חי מנעולים:

הינו מתמחה בתחום כבר 15 שנים, ניתן להזמינו לביצוע ניתוק קודן, הוא ביצוע במהלך עבודתו ניתק קודן ליותר מאלפי רכבים מכל החברות והדגמים. הוא מיומן ומנוסה, יגיע אליכם במהירות רבה , יאבחן ויטפל בבעיה במהירות ויעילות.
מנעולן רכב מחברת חי מנעולים הינו מנעולן רכב מורשה בעל כל התעודות הדרושות יודע לבצע את עבודתו באופן מדויק ונכון. 
הינו בעל מיומנות גבוהה, יגיע במהירות המקסימלית , יאבחן ויטפל בבעיה במקסימום מקצוענות ובמינימום זמן.
מנעולן רכב מבין ויודע את עבודתו באופן מלא, הוא בעל ותק רב שנים וניסיון בניתוק קודנים מכל הסוגים. 
אנו מגיעים למיקום הרכב שלכם בפריסה ארצית, כך לא תיאלצו לגרור את הרכב למוסך או למקום אחר, מנעולן רכב מקצועי ומוסמך יגיע אליכם לבדוק ולטפל בתקלה
.
 

למה לא לבצע ניתוק קודן לרכב בעצמך?

קודן הרכב, האימובילייזר, מחובר למערכת החשמלית של הרכב, ולמערכת הדלק. פעולה שגויה עלולה לפגוע באופן בלתי הפיך במערכות הרכב והדבר יצריך תיקון במוסך עם עלויות גבוהות וחבל. גם אתם מוכשרים, בעלי חוש טכני וידע במכוניות ובחשמל, ללא ניסיון והיכרות עם מערכת החשמל של הרכב ועם חיבורו של הקודן אליה, אתם עלולים להזיק באופן משמעותי לרכב.
יתרה מכך, עוד לפני הטיפול בתקלה - האם האבחנה נכונה? מה שורש הבעיה ? ללא זיהוי מדויק של התקלה - הצעת פתרונות כמו לנתק קודן מהרכב, להחליף קודן או לנטרל את מערכת האימובילייזר לא תמיד תסייע ותפתור את התקלה כי ייתכן שמדובר בכלל בבעיה אחרת. צרו קשר עם מומחה, מנעולן רכב שידע בוודאות את מקור התקלה וכיצד ניתן לפתור אותה.


 

האם ניתוק קודן הוא הפתרון?

אם תחליטו לבצע ניתוק קודן לרכב בעזרת בעל מקצוע מיומן כמו מנעולן רכבים, האם זהו בהכרח המהלך הנכון? אם הרכב מסרב להתניע ואתם קצרים בזמנים וחייבים להגיע לפגישה בדחיפות אז זה הפתרון הנכון לאותו הרגע. מצד שני, בזמן שהרכב שלכם אינו מוגן על ידי קודן הוא חשוף לגניבה. וחברת הביטוח לא תישא בתוצאות במידה והרכב יגנב מכיוון שבמסגרת הפוליסה חברת הביטוח דרשה מכם להתקין קודן. לסיכום, השלכות ניתוק הקודן הוא על אחריותכם. 

 

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר