מנעולן חי מנעולים
 
  מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> פורץ מנעולים בשפלה >> פורץ מנעולים באלעד
 

 

פורץ מנעולים באלעד 


 
חייגו: 054-355-8887


 

פורץ מנעולים באלעד 24/7: 

חשוב שכל פורץ מנעולים באלעד או במקום אחר שמגיע לעבודה בביתכם יהיה בעל ניסיון ובקיא בתחום המנעולים.
הניסיון חשוב בשביל שבעל ניסיון לא יגרום לכם לנזק בדלת. 

במידה וננעלתם מחוץ לביתכם ותהיתם האם פורץ מנעולים באלעד יצליח לפתוח את הדלת המאסיבית הזו במיוחד שמותקן בה כרגע צילינדר איכותי -אל דאגה, כי את הפריצה אנו תמיד נבצע על הצד הטוב ביותר כי פורץ מנעולים באלעד הוא מקצועי בכל תחום המנעולנות, ובתחום הפריצות בפרט, והוא מצויד בכלי עבודה מתקדמים וחדישים ובמיכשור טכנולוגי חדשני, המאפשרים לנו לתת לכל הלקוחות שירות מהיר יעיל ומקצועי, ולהתמודד עם כל מנעול, מנגנון ודלת. 

פריצת דלת זו פעולה מורכבת שמתבצעת רק בידי בעל מקצוע שהוכשר לכך. בתהליך פריצת דלתות באלעד יבוצע פירוק של מנגנון הדלת כולל הצירים והצילינדר. לאחר מכן פורץ מנעולים באלעד יבחן את סוג הדלת והמנעול ויתאים את שיטת הפריצה המתאימה בצורה מקצועית תלוי בסוג הדלת המותקנת.
פורץ מנעולים באלעד חייב להחזיק לשם פריצה מקצועית ללא נזק כלי עבודה מיוחדים שאין לכל דייר בביתו כי המטרה הסופית היא לא רק הפריצה אלא גם להחזירה בסוף הפריצה למצבה התקין והמקורי ללא שום סימנים ונזק.


כל דייר שואף להעניק למשפחתו בית מוגן ובטוח, לכן, במעמד בחירת פורץ מנעולים אמין שיהיה חלק מהגנה לביטחון הבית - אין ספק שהבחירה לא פשוטה בכלל, יש המון מנעולנים.. במי לבחור?

 

מדוע לבחור דווקא בפורץ מנעולים באלעד מטעם חברת חי מנעולים: 

תעודות והסמכות: ברשותנו כל האישורים הדרושים לעיסוק במקצוע באופן חוקי, תעודות יושר מטעם משטרת ישראל, ותעודת הסמכה כמנעולנים מורשים- לכל עובדי החברה.

זמינות: אנו נותנים שירותי חירום 24 שעות ביממה, בשבתות, חגים ומועדים.

שירות מעל ומעבר: השירות שפורץ מנעולים באלעד יעניק יהיה אדיב ומקצועי. נסכם איתכם בטלפון לגביי מחיר ואופן העבודה כדי שלא ווצרו הפתעות וויכוחים לקראת סיום העבודה.

אמינות: אנו ותיקים בעלי תעודת יושר ממשטרת ישראל. ומספקים שירותי מיגון ומנעולנות זה שנים לבתים פרטיים, למוסדות, מפעלים ובנקים ברחבי הארץ.

חברה גדולה: חברת חי מנעולים בעלת ניסיון של שנים רבות, יש אחריות על כל עבודה.
 

חייגו כבר עכשיו להזמנת פורץ מנעולים באלעד שיגיע לסייע לכם בכל בעיה 

 

פורץ מנעולים באלעד שהינו מנעולן מורשה

פורץ מנעולים באלעד הינו איש מקצוע מיומן שהוכשר והוסמך בקורס מנעולנות מסודר וקיבל אישור מטעם המשטרה תעודות אלו מאפשרות לו לעסוק בתחום באופן חוקי.

פורץ מנעולים איכותי יכול לפרוץ כל דלת, בין אם מדובר בדלת של רכב, דירה או כספת וזאת ללא גרימת כל נזק מיותר לרכוש שלכם.

אז אם נתקעתם מחוץ לבית, או לרכב אתם זקוקים לעזרת פורץ מנעולים באלעד בוודאי.. כמעט לכולם קרה מקרה כזה או אחר שלאחר שהגעתם לדירתכם המפתח לא נמצא. חשוב שתדעו שקיימים הרבה מנעולנים, רובם פורצים מנעולים אך לא כולם פועלים ברישיון באישור המשטרה.

רשיונות - לבקש או לבדוק האם קיים צילום רישיון באתר

כאשר פורץ מנעולים באלעד יגיע לדירתכם תבקשו ממנו לראות תעודת מנעולן מורשה או פורץ מנעולים מורשה באישור משטרת ישראל או שתיראו את תעודתו באתר טרם הגעתו לשם ביצוע העבודה.

תהליך ביצוע פריצת מנעולים באלעד דורש קידוח בצילינדר המנעול כדי לפתוח אותו, לכן לאחר פריצה תהיו מוכרחים להחליף צילינדר בדלת.
מכיוון שפריצה לדירה נחשבת לרגישה מבחינת ביטחונו של הלקוח- הרי זו חדירה לפרטיותו חשוב לוודא שהמנעולן מחזיק את תעודות הנ"ל:

  1. תעודת יושר מטעם משטרת ישראל -המעידה שלעולם לא נרשם למנעולן עבר פלילי

  2. תעודת הסמכה כמנעולן מורשה ומוסמך תיעוד של סיום קורס הסמכה בהצלחה.

תגיות חיפוש: מנעולן באלעד, פורץ מנעולים באלעד, פורץ מנעולים, פורץ דלתות באלעד, פריצת מנעולים באלעד.

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים