פורץ מנעולים בקרית מלאכי - רק 199 ₪ | חי מנעולים: 054-355-8887
 
דף הבית >> פורץ מנעולים בדרום >> פורץ מנעולים בקרית מלאכי
פורץ מנעולים בקרית מלאכי
 


פריצת מנעולים בקרית מלאכי 24 שעות ביממה באופן מקצועי ואמין, נשמח לעמוד לשירותכם ולסייע בכל הקשור לדלתות ומנעולים.

פורץ מנעולים בקרית מלאכי מציעים הגעה מהירה ומבטיחים שמנעולן מוסמך יגיע אליכם במהירות רבה מרגע הקריאה. אתם לא תאלצו להמתין זמן רב מחוץ לבית, כי אנו ערוכים, מוכנים ודרוכים להיענות לכל קריאה באופן מידי ללא כל עיכוב מיותר.

פורץ מנעולים ודלתות בקרית מלאכי

בשעה שננעלתם מחוץ לדירתכם או בתוכה ואתם חוששים כיצד נפרוץ אותה כי הדלת מאסיבית במיוחד ובנוסף מורכב בה מנעול צילינדר בעל רמת מיגון גבוהה, זוהי אינה סיבה לדאגה, מכיוון שאת עבודתנו נעשה על הצד הטוב ביותר, בעזרתנו המקצועית בתחום הפריצות, השימוש בציוד מתקדם המאפשר לנו לבצע פריצות ללא נזק וכך לחלץ אתכם במהירות. 

פורץ מנעולים 
בקרית מלאכי זמין לקריאתכם 24 שעות ביממה ויגיע בזמן קצר לבצע את העבודה כפי שצריך.

פורץ מנעולים בקרית מלאכי מעניק שירותי מנעולנות מכל סוג, פורץ דלתות פלדלת, עץ, זכוכית אלומיניום ויודע להתאים פתרונות במהלך עבודתו לכל צרכי הלקוחות.
מגוון העיסוקים שלנו בתחום המנעולים הינו רחב ומקיף במיוחד, לכן תוכלו להיות בטוחים שכהגעתם לחברת "חי מנעולים" הגעתם לחברה הנכונה ותצאו מרוצים.


סיבות לבחירה בפורץ מנעולים בקרית מלאכי :
 • מדובר בחברה גדולה ומוכרת בתחום המנעולים, בעלת ותק וניסיון. 
 • החזקת כל האישורים והרישיונות הנחוצים לעיסוק במקצוע באופן חוקי:
 1. תעודת יושר ממשטרת ישראל.
 2. תעודת הסמכה- כל המנעולנים המועסקים בחברת חי מנעולים הינם מנעולנים מורשים. 
 • זמינות הגעה: הגעה מהירה במיוחד עד חצי שעה. אנו זמנים לקראתכם תמיד.
 • מחיר: המחירים שאנו גובים נקבעים מראש בשביל למנוע הפתעות, תמצאו מחירים נוחים ומשתלמים
 • 5. מקצועיות-  מקצועיות וניסיון זה אנחנו

פורץ מנעולים בקרית מלאכי

פורץ מנעולים בקרית מלאכי מטעם חברת חי מנעולים צבר ותק בעבודה במהלך השנים. פורץ מנעולים בקרית מלאכי מחזיק את הכלים החדישניים ביותר בכדי לבצע פריצת מנעולים ביעילות, מהירות, וללא הסבת נזק.
אנו מבצעים פריצת דלתות לדלתות בית, דלתות משרד, דלתות רכבים, ודלתות של מקלטים ממ"דים וכספות.
אנו נשמח לעמוד לשירותכם במענה של 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע .

פריצה היום לעומת פעם:

המקצוע פורץ מנעולים נחשב למקצוע עתיק במיוחד. 
כיום- אנו מבצעים פריצת מנעולים בקרית מלאכי או בכל מקום אחר ע"י קידוח הצילינדר של המנעול, קיימים יתרונות וחסרונות לפריצה מסוג זה, החיסרון העיקרי זה שהצילינדר יוצא מכלל שימוש בשל קדיחתו ושבירתו ולכן תיאלצו להחליפו בצילינדר חדש. היתרון העיקרי הוא שלא יגרם נזק לדלת- לא ישארו סימני פריצה.
בעבר- היו פורצים באמצעות לום- מוט ברזל, הפריצה היתה אלימה והיה נגרם נזק רב לדלת הכולל את עיקומה.
פורץ מנעולים בקרית מלאכי


אם חיפשתם פורץ מנעולים בקרית מלאכי אין לנו כל צל של ספק שחיפשתם שירותים מיוחדים, אם חיפשתם שירות המספק רוגע וביטחון הן לגבי מיגון הדירה והן לגבי הפורץ שתכננתם להכניס לדירתכם הרי שמצאתם- חי מנעולים לשירותכם.
פורץ מנעולים 
בקרית מלאכי פועל מעל לעשור בתחום, ומעניק שירותי מיגון ומנעולנות מקיפים המתאפיינים במקצועיות רבה ובאמינות באישור משטרתי.
כמו כן 
משלב בעבודתו באופן יום יומי פתרונות טכנולוגים בהצלחה הגורמת לתוצאת עבודה מדוייקת מיסודה יחד עם זריזות ויעלות.

חי מנעולים דואגים לשקט ולביטחון שלך ושל משפחתך 24 שעות ביממה.

מנעולן בקרית מלאכי פורץ מנעולים בקרית מלאכי יגיע במהירות לפתירת כל בעיה בתחום המנעולים בזריזות ומקצועיות 24/7.

מנעולן בקרית מלאכי מספק שירותי מנעולנות מלאים לרכבים, עסקים ובתים פרטיים בקרית מלאכי במשך שנים רבות.
שאיפתנו למצויינות הביאה אותנו להקפדה שכל המנעולנים המועסקים בחברתנו יהיו
 מנעולנים מורשים באישור משטרת ישראל תחת פיקוח הנהלת החברה שכל העבודות מתבצעות לשביעות רצונם של הלקוחות. אנו דואגים להעשרת הידע והמקצועיות של המנעולנים שלנו בעזרת השתלמויות באופן סדיר שהחברה מבצעת.
מנעולן בקרית מלאכי משתמש בכלי העבודה המקצועיים והחדשניים ביותר בעלי הטכנולוגיה המתקדמת בתחום.

בנוסף, אנו מתקינים אך ורק חלקים מקוריים בעלי תקן ואישורים. ולא מתעסקים בצילינדרים "חד פעמיים" המתקלקלים תוך חודש.
לאחר שירותו של פורץ מנעולים בקרית מלאכי תינתן אחריות מלאה, 
המחירים משתלמים ונוחים עד מאוד. אנו אמינים והוגנים מאוד.
מנעולן בקרית מלאכי מתמחה בפריצת מנעולים, החלפתם, פריצת רכבים ושירותי מנעולנות מרובים.

זמינות במקצוע המנעולים הוא ערך עליון
מקצוע המנעולן דורש זמינות מיידית בתדירות גבוהה, ובשעות לא שגרתיות לעיתים. 
לכן, אנו עומדים לרשותכם 24/7 עם זמינות מקסימאלית עם כל האישורים הנחוצים על מנת לעסוק במקצוע המיגון והמנעולנות באופן חוקי.

תחום המנעולנות רגיש במיוחד ממספר היבטים- מהיבט הביטחון וגם מהיבט החשיבות של עבודה מקצועית ללא נזק, וההיבט השלישי הוא למידת הטכנולוגיה המתקדמת: הצורך ברענון מקצועי מפוקח שאנו מעניקים למנעולנים שלנו. ההיבט הרבעי הוא זמינות מיידית ומענה רציף של טלפונים 24 שעות ביממה. הגעה מהירה של מספר דקות.

מצבי חירום:
ישנם מצבים בחיים שאינם תלויים בנו ועלולים להיות קריטיים במיוחד לגבי זמן ההגעה עאליהם, לדוגמא כאשר ילד נעול במכונית, מנעולן הוא בעל המקצוע המתאים שיחלץ לעזרתכם בצרה זו, אנו נפעל בזריזות ובמקצועיות במצבי חירום אלו ונדאג לביטחון שלכם ושל בני ביתכם.
המנעולנים שלנו הינם מנעולנים מוסמכים באישור משטרת ישראל תוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים שהחברה הציבה לעצמה בזמינות מיידית שלא מביישת אף בעל מקצוע הפועל במצבי חירום. מנעולן בקרית מלאכי 
יגיע אליכם תוך מספר דקות מרגע הזמנתכם.

חשיבות הניסיון
חשוב מאוד שהבחירה במנעולן מקצועי תעשה על פי שיקולים נכונים תוך התחשבות בניסיון של בעל המקצוע המבוקש, ככל שצבר יותר ניסיון כך העבודה תתבצע במקצועיות וזריזות גדולה יותר. 
הרי ברור שתחום המיגון והמנעולנות כמו כל תחום מקצועי אחר הניסיון שאגר בעל המקצוע יאפשר לו הענקת שירותים איכותיים וטובים בהרבה.
בדומה לתחומים אחרים בחיים, בעת התייצבות בפני בחירת בעל מקצוע, הפרמטר שחייב לבדוק ובדרך כלל נשכח הוא הניסיון והוותק של בעל המקצוע. כאשר מדובר בעולם המנעולים תהיה חשיבות הניסיון לעיתים קריטית, גם לגביי אם יגרם נזק לדלת וגם לגביי האחריות שתינתן על העבודה, הרי חובבן איננו יעמוד בהתחייבות של נתינת האחריות או לחלופין ממחסור בניסיון בתחום פתירת התקלה תיכשל ואתם תישארו עם התקלה אך תשלמו לו עבור הגעתו עד ביתכם, וזמן העבודה שניסה לפתור את התקלה, בלית ברירה.
ככל שהמנעולן ותיק ומנוסה כך צבירת ניסיון תאפשר לו לעבוד במהירות ויעילות.
מנעולן בקרית מלאכי הינו מקצועי במיוחד ויבצע את העבודה לשביעות רצונכם כפי שהוא נוהג לבצע יותר מעשור.

על זול לפעמים משלמים ביוקר

לקוחות פונים למנעולנים רבים ומקבלים הצעות מחיר, ישנם מנעולנים רבים, ובניהם חובבנים שעבור שירותיהם גובים מחירים זולים כי הם פחות מנוסים ומקצועיים ורק רוצים ללמוד ולצבור ניסיון, אל תזמינו אותם רק בגלל העובדה שהם גובים מחירים נמוכים יותר עבור שירותיהם כי דבר זה עלול להתגלות כטעות חמורה. בתחום זה, פעמים רבות קרה שלקוחות שילמו על מחיר זול ביוקר.
מנעולן שדורש מחיר זול באופן משמעותי מהמחיר המקובל בשוק צריך להדליק נורה אדומה שמדובר כנראה בחובבן או במקרה הגרוע גורם פלילי המנסה להגיע לבתים ולקבל אינפורמציה למעשה פלילי. 
לכן, ביחרו בתבונה, אל תבחרו את המנעולן על פי המחיר שהוא דורש בלבד, אלא בידקו פרמטרים של תעודות רישיון, של מקצועיות והוכחה שהינו בעל ניסיון רב שנים.

מנעולן בקרית מלאכי בעל ניסיון רב בתחום ומקצועי במיוחד כבר יותר מ10 שנות שירות.

קשת שירותי מנעולים מקיפים תחת קורת גג אחת

 •   פריצת מנעולים לדלתות בבית במשרד בעסקים בחנויות במפעלים בבנקים ועוד ע"י מנעולן בקרית מלאכי
 •   מנעולן בקרית מלאכי יבצע במקצועיות החלפת צילינדרים ומנעולים מכל סוג
 •   פריצת רכבים ומנעולי רכב, ושירותי מנעולן רכב מתקדמים ומקצועיים.
 •   פריצת כספות, והתקנתן תיעשה במקצועיות ודיסקרטיות מלאה בידי מנעולן בקרית מלאכי 

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר