מנעולן

מנעולן


  
 

פורץ רכבים באשדוד 


24 שעות
פורץ רכבים באשדוד
חייגו: 054-355-8887

פורץ רכבים באשדוד
 
 

המקרים בהם תזדקקו לשירות פורץ רכבים באשדוד:
  • השארתם את המפתחות ברכב והוא ננעל
  • איבדתם את המפתחות של הרכב
  • נשבר המפתח במנעול הרכב או בסווץ'
  • הילד/ה ננעל/ה ברכב והמפתחות בפנים

"חי מנעולים" מספקים 24 שעות בממה שירותי רכב מקיפים מקצועיים ואמינים.
בין שירותי הרכב שלנו תמצאו פורץ רכבים בקרית אונו שיהיה מקצועי ויפרוץ לכם את הרכב במהירות.

אנו מקפדים על מחירים הוגנים וידועים מראש 
המסוכמים טלפונית, אז אם אתם מחפשים פורץ רכבים באשדוד כדאי ללכת על בטוח, המנעולן שלנו יהיה מקצועי וזריז ונוכל להבטיח לכם שהגעתם למקום הנכון!


פורץ רכבים באשדוד יכול להציל חיים

ישנן קריאות חירום רבות שאנו מוזמנים להגיע במיידית לרכב כי הילד הקטן ננעל בתוכו יחד עם המפתח וההורים מבוהלים ובצדק. במקרה בהול זה נגיע במהירות הבזק למקום ונפרוץ את הרכב, תוך 15 שניות הרכב נפתח!
מקרה זה הוא עיניין של חיים ומוות. אם אין מנעולן קרוב משום חברה חובה לשבור חלון ואין להקל ראש.
הורים- זכרו אין להשאיר את הילדים לבדם ברכב בשום אופן, ולפני שסוגרים את הדלת אחרי כניסת הילד יש לוודא שהמפתח בידכם ולא נותר במכונית. הסיבה לכך היא שהיום מערכות הרכב משוכללות ויש להן מערכת הגורמת לנעילת הרכב באופן אוטומטי מחשש לגניבתו, אך לעיתים זה קורה כאשר הילד בפנים.
שימו לב, זה מציל חיים..

 
כיצד פורץ רכבים באשדוד מבצע את פתיחת הרכב?
 

תחילה יגיע אליכם פורץ רכבים מאשדוד מטעם חברת חי מנעולים, יאמת את זהותכם כבעלי הרכב ולאחר מכן יתאים את שיטת הפריצה לסוג הרכב שלכם.

ישנן שתי שיטות עיקריות לפריצת רכב:

  1. פריצה באמצעות כרית:  מבוצעת ע"י הרחקת הדלת ממשקוף הרכב באמצעות ניפוח הכרית המיוחדת, ברווח שנוצר מכניסים כלי מיוחד אשר בעזרתו הפורץ ידוג את המפתח או ילחץ על כפתור הנעילה המרכזית וכך תיפתח הדלת. כמובן שהפריצה הזו מתבצעת באמצעות מכשור המיועד לכך אשר מונע נזק ברכב כמו שריטות והתעקמויות של הגומי או התעקמויות משקוף או שבירת חלונות.
  2. דגדוג: שיטת הפריצה הזו מסובכת יותר, טכנולוגית יותר, נקראת דגדוג ובה ישתמש פורץ רכבים באשדוד לרכבים גרמניים בלבד שאותם לא ניתן לפתוח באמצעות כרית, מכיוון שבהם יש מערכת וואקום חשמלי המשמשת כמנגנון הגנה נוסף נגד פריצות רכבים ולמעשה תפקיד הוואקום הוא מניעת לחיצה על כפתור הפתיחה המרכזית שלא באמצעות המפתח. בשיטה זו נשתמש במכשיר ייעודי שיכנס למנעול וידמה פתיחה ע"י מפתח.
שיטות פריצה אלו אינן גורמות נזק לרכב. אלו שיטות עדינות ומקובלות בתחום. יש לוודא עם הפורץ טלפונית שאכן הוא נעזר לשם הפריצה בשיטות אלו. במידה ולא אל תזמינו אותו מחשש לנזק ברכב.
 
 
פורץ רכבים באשדוד


איך לבחור מנעולן רכב?

1. תעודת יושר ותעודת מנעולן מוסמך: תעודת יושר מטעם משטרת ישראל ניתנת לבעל מקצוע בתחום במידה ואין לו עבר פלילי כלל ולא היה מעורב בשום פריצה שלא כחוק.  מנעולן מוסמך הינו מנעולן שעבר קורס הסמכה בתחום ועבר השתלמויות ובחינות בנושא גם תיאורתיות וגם מעשיות, האישור הסופי לקבל את התעודה של מנעולן מורשה היא האישור המשטרתי. תעודת המנעולן המורשה תגיע עם תמונתו האישית.
2. זמינות הגעה: חשוב לכם שהרכב לא ישאר נעול זמן רב שכן אתם זקוקים לשימוש בו באופן יומיומי אם זה להגיע לעבודה ללכת לקניות או להקפיץ את הילדים למסגרת שלהם.
3. מקצועיות- ללא נזק: חשוב ביותר לוודא עם המנעולן באופן טלפוני שהוא פורץ בדרך המקובלת בעזרת כרית ולא ייעשה שום נזק לרכב. במידה והוא פורץ בדרכים אחרות תוכלו להגיד לו בנימוס לא תודה.
4. מחיר: שיהיה מחיר הוגן וסביר.


שירותים נוספים במסגרת שירותיו של פורץ רכבים במרכז:
שכפול מפתחות, שחזור מפתחות, תיקון סוויץ לרכב, קידוד ציפ של מפתח חדש ועוד..
שירותיו של פורץ רכבים במרכז אינם קלים אף על פי שזה נראה כך ממבט ראשון כמקצוע פשוט. אך מכיוון שישנם דגמים רבים למכוניות וחברות שונות העיניין הופך למסובך לא מעט מכיוון שיש צורך הכרחי ללמוד את כל סוגיהם וכיצד לפרוץ כל אחד מהם, מה עוד שבכל שנה יוצאים לשוק דגמים חדשים.
בעבר לא היה ציפ למכוניות ואז עיניין שכפול המפתח לרכב היה ממש פשוט, ציפ זהו שבב שנמצא בתוך המפתח ומשדר לאמובילייזר שיש התאמה ומאושר להניע אותו, אם הציפ לא מקודד ולא משדר את הקוד אין סיכוי להניע את הרכב.   


נשמח לעמוד לשירותכם 24 שעות ביממה כולל שבתות וחגים.  

 
פורץ רכבים באשדוד - תגיות חיפוש: פריצת רכב באשדוד I פתיחת רכב באשדוד I פורץ לרכבים באשדוד I פורץ רכב הכי זול באשדוד I איך לפרוץ רכב באשדוד I מפתח נתקע ברכב באשדוד I פורץ רכב נעול באשדוד I פריצת בגאז רכב אשדוד I פורץ רכבים מורשה באשדוד I לפרוץ רכב באשדוד I מנעולן באשדוד 24 שעות | מחיר פריצת רכב באשדוד I פורץ מנעולים לרכב באשדוד | מנעולן 24 שעות באשדוד I פורצי רכבים באשדוד I פריצת רכב באשדוד בלי נזק I תיקון דלתות באשדוד I החלפת מנעולים באשדוד I פורץ מנעולים באשדוד I מנעולן באשדוד I פורץ רכבים | מנעולן רכב באשדוד
Bookmark and Share

מנעולן