מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> פורץ רכבים בשפלה >> פורץ רכבים באשדוד
 

פורץ רכבים באשדוד 


24 שעות
פורץ רכבים באשדוד
חייגו: 054-355-8887

פורץ רכבים באשדוד
 
 

המקרים בהם תזדקקו לשירות פורץ רכבים באשדוד:
  • השארתם את המפתחות ברכב והוא ננעל
  • איבדתם את המפתחות של הרכב
  • נשבר המפתח במנעול הרכב או בסווץ'
  • הילד/ה ננעל/ה ברכב והמפתחות בפנים

"חי מנעולים" מספקים 24 שעות בממה שירותי רכב מקיפים מקצועיים ואמינים.
בין שירותי הרכב שלנו תמצאו פורץ רכבים בקרית אונו שיהיה מקצועי ויפרוץ לכם את הרכב במהירות.

אנו מקפדים על מחירים הוגנים וידועים מראש 
המסוכמים טלפונית, אז אם אתם מחפשים פורץ רכבים באשדוד כדאי ללכת על בטוח, המנעולן שלנו יהיה מקצועי וזריז ונוכל להבטיח לכם שהגעתם למקום הנכון!


פורץ רכבים באשדוד יכול להציל חיים

ישנן קריאות חירום רבות שאנו מוזמנים להגיע במיידית לרכב כי הילד הקטן ננעל בתוכו יחד עם המפתח וההורים מבוהלים ובצדק. במקרה בהול זה נגיע במהירות הבזק למקום ונפרוץ את הרכב, תוך 15 שניות הרכב נפתח!
מקרה זה הוא עיניין של חיים ומוות. אם אין מנעולן קרוב משום חברה חובה לשבור חלון ואין להקל ראש.
הורים- זכרו אין להשאיר את הילדים לבדם ברכב בשום אופן, ולפני שסוגרים את הדלת אחרי כניסת הילד יש לוודא שהמפתח בידכם ולא נותר במכונית. הסיבה לכך היא שהיום מערכות הרכב משוכללות ויש להן מערכת הגורמת לנעילת הרכב באופן אוטומטי מחשש לגניבתו, אך לעיתים זה קורה כאשר הילד בפנים.
שימו לב, זה מציל חיים..

 
כיצד פורץ רכבים באשדוד מבצע את פתיחת הרכב?
 

תחילה יגיע אליכם פורץ רכבים מאשדוד מטעם חברת חי מנעולים, יאמת את זהותכם כבעלי הרכב ולאחר מכן יתאים את שיטת הפריצה לסוג הרכב שלכם.

ישנן שתי שיטות עיקריות לפריצת רכב:

  1. פריצה באמצעות כרית:  מבוצעת ע"י הרחקת הדלת ממשקוף הרכב באמצעות ניפוח הכרית המיוחדת, ברווח שנוצר מכניסים כלי מיוחד אשר בעזרתו הפורץ ידוג את המפתח או ילחץ על כפתור הנעילה המרכזית וכך תיפתח הדלת. כמובן שהפריצה הזו מתבצעת באמצעות מכשור המיועד לכך אשר מונע נזק ברכב כמו שריטות והתעקמויות של הגומי או התעקמויות משקוף או שבירת חלונות.
  2. דגדוג: שיטת הפריצה הזו מסובכת יותר, טכנולוגית יותר, נקראת דגדוג ובה ישתמש פורץ רכבים באשדוד לרכבים גרמניים בלבד שאותם לא ניתן לפתוח באמצעות כרית, מכיוון שבהם יש מערכת וואקום חשמלי המשמשת כמנגנון הגנה נוסף נגד פריצות רכבים ולמעשה תפקיד הוואקום הוא מניעת לחיצה על כפתור הפתיחה המרכזית שלא באמצעות המפתח. בשיטה זו נשתמש במכשיר ייעודי שיכנס למנעול וידמה פתיחה ע"י מפתח.
שיטות פריצה אלו אינן גורמות נזק לרכב. אלו שיטות עדינות ומקובלות בתחום. יש לוודא עם הפורץ טלפונית שאכן הוא נעזר לשם הפריצה בשיטות אלו. במידה ולא אל תזמינו אותו מחשש לנזק ברכב.
 
 
פורץ רכבים באשדוד

פורץ רכב באשדוד 24 שעות ביממה

פריצת רכבים יכולה להיות מוגדרת לעיתים כחילוץ שבשגרה אך לעיתים כמקרה חירום לדוגמא כאשר ננעל תינוק ברכב או בעל חיים ברכב, במקרה כזה בעל הרכב יזעיק את שירות פורץ רכבים באשדוד באופן מיידי, נגיע תוך 10 דקות מקסימום, תלוי במזל של היכן הרכב ממוקדם, נוכל לפרוץ את הרכב תוך מספר שניות. בזמנים אלו חשוב שפורץ רכב יהיה זמין ומוכן להגיע במהירות לכל מקום שידרש. 
מנעולן רכב באשדוד הוא חלק מתפקידיו של פורץ הרכבים באשדוד ולכן אם תזדקקו למפתח חדש נוכל לשכפל לכם או להכין חדש מאפס. 


נשמח לעמוד לשירותכם 24 שעות ביממה כולל שבתות וחגים.  

 
פורץ רכבים באשדוד - תגיות חיפוש: פריצת רכב באשדוד I פתיחת רכב באשדוד I פורץ לרכבים באשדוד I פורץ רכב הכי זול באשדוד I איך לפרוץ רכב באשדוד I מפתח נתקע ברכב באשדוד I פורץ רכב נעול באשדוד I פריצת בגאז רכב אשדוד I פורץ רכבים מורשה באשדוד I לפרוץ רכב באשדוד I מנעולן באשדוד 24 שעות | מחיר פריצת רכב באשדוד I פורץ מנעולים לרכב באשדוד | מנעולן 24 שעות באשדוד I פורצי רכבים באשדוד I פריצת רכב באשדוד בלי נזק I תיקון דלתות באשדוד I החלפת מנעולים באשדוד I פורץ מנעולים באשדוד I מנעולן באשדוד I פורץ רכבים | מנעולן רכב באשדוד

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים