מנעולן חי מנעולים
 
  מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> פורץ רכבים במרכז >> פורץ רכבים בגבעתיים
 

פורץ רכבים בגבעתיים


24 שעות
פורץ רכבים בגבעתיים
חייגו: 054-355-8887

פורץ רכבים בגבעתיים 


אנו מספקים שירותי רכב מקצועיים ואמינים זה שנים רבות, בין שירותינו תמצאו פורץ רכבים בגבעתיים המתאפיין במקצועיות רבה, זמינות, אמינות ואיכות השירות. 
ראוי לציין שאנו מצטיינים במתן שירותים מקצועיים ובמחירים הוגנים וידועים מראש, על מנת שלא יהיו הפתעות.

אז אם אתם מחפשים פורץ רכבים בגבעתיים שיהיה מקצועי וזריז וכמובן שיפרוץ לכם את הרכב במהירות הגעתם למקום הנכון!
 

מתי תזדקקו לשירותו של פורץ רכבים בגבעתיים?
  • לאחר השארת המפתחות ברכב בשוגג
  • אובדן / גניבת מפתח הרכב
  • שבירתו של המפתח של הרכב 
  • הילד/התינוק/הכלב ננעלו ברכב ובלי ששמתם לב המפתחות בפנים


פורץ רכבים בגבעתיים יכול להציל חיים

ישנן קריאות חירום שאנו מוזמנים להגיע בבהילות לרכב מאחר וילד קטן ננעל בתוכו יחד עם המפתח וההורים מבוהלים. במקרה כזה אנו נגיע מיידית למקום ונפרוץ את הרכב, תוך 15 שניות הרכב פתוח!
הורים- זכרו לא להשאיר את הילד לבד ברכב בשום אופן, ודבר נוסף - לפני שסוגרים את הדלת על הילד יש לוודא שהמפתח בידכם ולא נשאר ברכב. בגלל הטכנולוגיה המתפתחת מערכות הרכב משוכללות ומבצעות נעילה אוטומטית של הנעילה המרכזית גם אם הילד בפנים.
שימו לב, זה מציל חיים..

 
 
פורץ רכבים בגבעתיים
כיצד לבחור מנעולן רכב?

1. תעודה משטרתית ותעודת מנעולן מוסמך: תעודת יושר משטרתית תינתן לבעל מקצוע אך ורק בתנאי שמעולם לא נרשם לו עבר פלילי. מנעולן מוסמך הינו מנעולן שעבר קורס הסמכה בתחום המנעולנות.
2. זמינות הגעה: בוודאי חשוב לכם שמכוניתכם לא תישאר נעולה זמן רב הואיל ואתם זקוקים לשימושה באופן יומיומי. לדוגמא נסיעה לעבודה או להסיע את ילדיכם למסגרותיהם..

3. מחיר: חשוב שיהיה מחיר הוגן וסביר.
4. מקצועיות- ללא נזק: חשוב לוודא עם המנעולן לפני הזמנתו שאכן הוא פורץ רכבים בגבעתיים בעזרת כרית ולא יגרום לנזק לרכב. במידה והוא פורץ ללא כרית אלא בדרכים אלימות תוכלו להגיד לו בנימוס שאינכם תרצו להשתמש בשירותיו כי תיקון הנזק יעלה לכם המון כסף.

נשמח לעמוד לרשותכם 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע כולל שבתות וחגים  0543558887. 

פורץ רכבים בגבעתיים - תגיות חיפוש: פריצת רכב בגבעתיים I פתיחת רכב בגבעתיים I פורץ לרכבים בגבעתיים I פורץ רכב הכי זול בגבעתיים I איך לפרוץ רכב בגבעתיים I מפתח נתקע ברכב בגבעתיים I פורץ רכב נעול בגבעתיים I פריצת בגאז רכב בגבעתיים I פורץ רכבים מורשה בגבעתיים I לפרוץ רכב בגבעתיים I מחיר פריצת רכב בגבעתיים I פורץ מנעולים לרכב בגבעתיים I פורצי רכבים בגבעתיים I פריצת רכב בגבעתיים בלי נזק I תיקון דלתות בגבעתיים I החלפת מנעולים בגבעתיים פורץ מנעולים בגבעתייםמנעולן בגבעתיים I פורץ רכבים

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים