פורץ רכבים בדרום - רק 199 ₪ | חי מנעולים: 054-355-8887
 
פורץ רכבים בדרום


במקרה שהרכב ננעל ללא רצונכם עם המפתח בתוך והחלטתם להזמין פורץ רכבים, מוטב שרגע לפני הזמנת פריצת הרכב בדקו אם קיימים בכל זאת מפתחות רזרביים בהישג יד או בקרבת מקום ושדלתות הרכב כולל הבגאז' באמת נעולות.
כמובן חוץ ממקרי חירום של נעילת ילד או חיית מחמד בתוך האוטו בהם אין זמן לחפש מפתח רזרבי וחייבים להזמין מנעולן רכב חירום או פורץ רכבים חירום שיגיע באופן מידי.

 

פריצת רכבים בדרום באופן מקצועי

פורץ רכבים בדרום הוא בעל מקצוע מנוסה ומיומן עם 15 שנות ניסיון מעשי בתחום מנעולנות רכב. הוא בעל תעודת מנעולן מורשה באישור משטרת ישראל, התעודה מקנה לו את הזכות לפרוץ דלתות של רכבים בתים ועוד על פי חוק.


תחום פריצת הרכבים הוא תחום שמהירות התגובה היא חשובה מאוד ברוב המקרים ואפילו לעיתים מדובר במקי חירום להצלת חיים ולכן עליכם לבחור בשירותי פריצת רכבים בדרום קרובה לביתכם אשר יש ביכולתם לספק מענה מהיר במיוחד ולקצר את זמני ההמתנה.

 

שירות מקצועי של פורץ רכבים בדרום

ברגע שאתה צריך להזמין שירות מאת פורץ רכבים בדרום חשוב מאד שתוודא שיגיע אלייך בעל מקצוע שעבר הכשרה בתחום המנעולנות רכב והוא כבר כמה שנים טובות בתחום ויש לו אישור יושר ממשטרת ישראל. יתכן שפורץ הרכב יבקש לוודא שאכן הרכב שלך לפני שיתחיל בעבודת הפריצה וזהו סימן טוב המעיד על אמינות המנעולן.
על מנת לפרוץ רכבים באופן מקצועי ובטוח, ללא נזק וברישיון תוכלו לפנות אלינו ונגיע במהרה.

 

אחריות

העבודה תתבצע באופן מקצועי ופורץ רכבים בדרום ישמור באופן מושלם ובטוח על הרכב שלך, לא ישרוט את המשקוף והרכב, לא יפגע בשלדה או בצבע ובסיום פריצת הרכב הוא ישלח אותך לדרכך בביטחון מלא.
 

במידה וחיפשתם פורץ רכבים בדרום הארץ שיהיה מקצועי וזריז שיפרוץ את רכבכם במהירות זה אנחנו- אנו מעניקים שירותי פריצה לרכבים במקצועיות רבה במשך 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.

 

המקרים בהם תזדקקו לשירותו של פורץ רכבים בדרום:

  • הרכב ננעל כאשר המפתח בתוך הרכב ואין מפתח חלופי
  • אובדן המפתחות של הרכב
  • שבירת המפתח במנעול הרכב או מחוצה לו
  • תינוק/ילד/כלב ננעלו ברכב כשהמפתחות בפנים ואינם מסוגלים לפתוח את הנעילה

 

פורץ רכבים בדרום יכול להציל חיים

לעיתים אנו נקראים להגיע מיידית לבצע פריצת מכונית כי ילד קטן ננעל בתוכה יחד עם המפתח והוריו מבוהלים מאוד. נוכל נגיע במהירות הבזק לאותה המכונית ונפרוץ אותה במהירות, ותוך 15 שניות המכונית נפתחת!
הורים- בבקשה חידלו מלהשאיר את הילד לבד ברכב, ושימו לב שלאחר חגירתו וודאו שהמפתח אצלכם ולא נשאר ברכב ורק לאחר מכן תוכלו לסגור את הדלת על הילד. מערכות הרכב היום משוכללות וגורמות לנעילתו באופן אוטומטי ולעיתים כאשר הילד בפנים. שימו לב, זה מציל חיים..

איך לבחור מנעולן רכב?

1. זמינות הגעה: במיוחד במקרי חירום זה חשוב אך גם חשוב לכם שהמכונית לא תישאר נעולה הרבה זמן כי בוודאי תזדקקו לשימושה לעבודה וכו'
2. תעודת יושר ותעודת מנעולן מוסמך: מנעולן מוסמך הוא בעל מקצוע שעבר קורס הסמכה בתחום המנעולנות והשתלמויות ובחינות בנושא, תעודת מנעולן מורשה מגיעה עם תמונתו האישית. לעומת זאת תעודת יושר מטעם משטרת ישראל תינתן למנעולן אך ורק אם לא קיים בעברו עבר פלילי.

3. מקצועיות: ללא נזק- חשוב לוודא עם המנעולן לפני הגעתו כיצד הוא מתכנן לבצע את פריצת הרכב- אם בשיטת הכרית זה מקובל, וכך לא ייעשה שום נזק לרכב. במידה והוא פורץ בדרכים אחרות עדיף לא להזמין אותו.
4. מחיר: מחיר הוגן וסביר זה חשוב תמיד.

 

כיצד פורץ רכבים בדרום מבצע את פתיחת הרכב?

תחילה יגיע אליכם פורץ רכבים בדרום, יאמת את זהותכם כבעלי הרכב ואז יתאים את שיטת הפריצה לסוג הרכב שלכם.

ישנן שתי שיטות עיקריות לפריצת רכב:

  1. פריצה באמצעות כרית: המבוצעת בעזרת כרית מתנפחת מיוחדת המסייעת להפרדת דלת הרכב ממשקוף הרכב, לאחר שנוצר רווח קטן מכניסים כלי מיוחד אשר בעזרתו "דגים" את המפתח או לוחצים על כפתור הנעילה המרכזית. כמובן שפריצה זו מתבצעת באמצעות מכשור המיועד לכך אשר מונע נזק ברכב (כמו שריטות בפלסטיק והתעקמויות של הגומי או התעקמויות משקוף או שבירת חלונות).
  2. דגדוג: שיטת פריצה זו מסובכת וטכנולוגית יותר ובה ישתמש פורץ רכבים בדרום לדגמי רכבים גרמניים בלבד כי אותם לא ניתן לפתוח באמצעות שיטת הכרית מכיוון שברכבים גרמניים קיים וואקום חשמלי המשמש כמנגנון הגנה נוסף למניעת פריצות רכבים ע"י גנבים ולמעשה תפקידו הוא מניעה של לחיצה על כפתור הפתיחה ללא שימוש במפתח. בשיטה זו מוכנס מכשור ייעודי למנעול ומדמה פתיחה על ידי מפתח.
פורץ רכבים בדרום

שירותים נוספים במסגרת שירותיו של פורץ רכבים בדרום:

שכפול מפתחות, שחזור מפתחות, תיקון סוויץ לרכב, קידוד ציפ למפתח חדש ועוד..
שירותיו של פורץ רכבים בדרום מקיפים אף על פי שזה נראה כאילו זהו מקצוע קל ופשוט ממבט ראשון. אך מכיוון שישנם דגמים רבים וחברות שונות העיניין הופך למסובך ומצריך אותנו המנעולני רכב ללמוד את כל סוגיהם השונים וכיצד לבצע פריצה בכל סוג, ובנוסף בכל שנה יוצאים לשוק דגמים חדשים.

שבעבר היה פשוט יותר כי לא היה ציפ למפתחות של המכוניות ואז עיניין שכפול המפתח לרכב היה נורא פשוט,
ציפ זהו שבב הנמצא בתוך המפתח ומשדר לאמובילייזר שישנה התאמה ונותן אישור להניע את הרכב,
אם הציפ לא מקודד ולא משדר את הקוד הנכון לא יהיה אפשרי להניע את הרכב כלל.   

פורץ מכוניות ישמח לעמוד לשירותכם 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע כולל שבתות וחגים 0543558887 
 

פורץ רכבים בקרית מלאכי

פורץ רכבים בקרית מלאכי 24 שעות החל מ- 199 ₪ אנו מספקים שירות פריצת רכבים בקרית מלאכי תוך 20 דקות. חייגו: 054-355-8887

פורץ רכבים באשקלון

פורץ רכבים באשקלון 24 שעות החל מ-199 ₪ אנו מספקים שירות פריצת רכבים באשקלון תוך 20 דקות. חייגו: 054-355-8887

פורץ רכבים בקרית גת

פורץ רכבים בקרית גת 24 שעות החל מ-199 ₪ אנו מספקים שירות פריצת רכבים בקרית גת תוך 20 דקות. חייגו: 054-355-8887

פורץ רכבים בשדרות

פורץ רכבים בשדרות 24 שעות החל מ- 199 ₪ אנו מספקים שירות פריצת רכבים בשדרות תוך 20 דקות. חייגו: 054-355-8887

פורץ רכבים בנתיבות

פורץ רכבים בנתיבות 24 שעות ביממה החל מ- 199 ₪ אנו מספקים שירות פריצת רכבים בנתיבות תוך 20 דקות. חייגו: 054-355-8887

פורץ רכבים באופקים

פורץ רכבים באופקים 24 שעות החל מ- 199 ₪ אנו מספקים שירות פריצת רכבים באופקים תוך 20 דקות. חייגו: 054-355-8887

פורץ רכבים בבאר שבע

פורץ רכבים בבאר שבע 24 שעות החל מ- 199 ₪ אנו מספקים שירות פריצת רכבים בבאר שבע תוך 20 דקות. חייגו: 054-355-8887

פורץ רכבים במיתר

פורץ רכבים במיתר 24 שעות החל מ- 199 ₪ אנו מספקים שירות פריצת רכבים במיתר תוך 20 דקות. חייגו: 054-355-8887

פורץ רכבים בעומר

פורץ רכבים מקצועי 24/7 , מספק שירותי פריצת רכבים בעומר במקצועיות וזריזות רבה. חייגו 054-355-8887

פורץ רכבים בלהבים

פורץ רכבים בלהבים 24 שעות החל מ-199 ₪ אנו מספקים שירות פריצת רכבים בלהבים במקצועיות ומהירות תוך 20 דקות. חייגו: 054-355-8887

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר