מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> פורץ רכבים במרכז >> פורץ רכבים בפתח תקווה
 

פורץ רכבים


בפתח תקווה 


24 שעות
פורץ רכבים בפתח תקווה
חייגו: 054-355-8887

פורץ רכבים בפתח תקווה
 
אנו בחברת חי מנעולים מספקים שירותי רכב מקצועיים ואמינים, בין שירותינו תמצאו פורץ רכבים בפתח תקווה המתאפיין במקצועיות רבה, אמינות, זמינות, ואיכות השירות.  אנו מקפידים על שירות מקצועי במחירים הוגנים וידועים מראש! 
 

מקרים בהם תזדקקו לשירות פורץ רכבים בפתח תקווה:
  • במקרה נפוץ בו השארתם מבלי לשים לב את המפתחות ברכב
  • במקרה בו איבדתם את מפתחות הרכב או שחלילה נגנבו
  • המפתח נשבר בתוך מנעול הרכב או מחוצה לו
  • הילד/ה ננעל/ה ברכב כשהמפתחות בפנים


פורץ רכבים בפתח תקווה יכול להציל חיים

ישנן קריאות חירום רבות שבהן אנו מוזמנים להגיע בדחיפות לרכב מאחר וילד קטן ננעל בתוכו עם המפתח בפנים וההורים מבוהלים. במקרה זה אנו מגיעים במהירות למקום ופורצים את הרכב, תוך 15 שניות הרכב נפתח!
הורים- זכרו לא להשאיר את הילד לבד ברכב בשום אופן, וכאשר סוגרים את הדלת על הילד יש לוודא תחילה שהמפתח בידכם. היום מערכות הרכב משוכללות ונועלות את הרכב באופן אוטומטי גם כאשר הילד בפנים.
שימו לב, זה מציל חיים..

 
 
פורץ רכבים בפתח תקווה
איך לבחור מנעולן רכב?

1. תעודת יושר ותעודת מנעולן מוסמך: תעודת יושר משטרתית ניתנת לבעל מקצוע בתחום אך ורק אם לא היה לו מעולם עבר פלילי. מנעולן מוסמך הוא מנעולן שעבר קורס הסמכה בתחום גם תיאורתית וגם מעשית.
2. זמינות הגעה: בוודאי חשוב לכם שהרכב שלכם לא ישאר נעול זמן רב הרי אתם זקוקים לשימוש בו באופן יומיומי.

3. מחיר: לעיתים ישנה חשיבות רבה למחיר רצוי שיהיה מחיר הוגן וסביר.
4. מקצועיות- ללא נזק: חשיבות רבה יש לווידוא עם המנעולן לפני הזמנתו שהוא פורץ רכבים בפתח תקווה בדרך המקובלת- בעזרת כרית ולא יגרום לנזק לרכב. במידה ולא כי הוא פורץ בדרכים אחרות תוכלו להגיד לו בנימוס שלא תרצו להשתמש בשירותיו.

נשמח לעמוד לשירותכם 24 שעות ביממה כולל שבתות וחגים. לנו אלפי לקוחות שבעי רצון.
 

פורץ רכבים בפתח תקווה - תגיות חיפוש: פריצת רכב בפתח תקווה I פתיחת רכב בפתח תקווה I פורץ לרכבים בפתח תקווה I פורץ רכב הכי זול בפתח תקווה I איך לפרוץ רכב בפתח תקווה I מפתח נתקע ברכב בפתח תקווה I פורץ רכב נעול בפתח תקווה I פריצת בגאז רכב פתח תקווה I פורץ רכבים מורשה בפתח תקווה I לפרוץ רכב בפתח תקווה I מחיר פריצת רכב בפתח תקווה I פורץ מנעולים לרכב בפתח תקווה I פורצי רכבים בפתח תקווה I פריצת רכב בפתח תקווה בלי נזק I תיקון דלתות בפתח תקווההחלפת מנעולים בפתח תקווה I פורץ מנעולים בפתח תקווה I מנעולן בפתח תקווה I פורץ רכבים

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים