פורץ רכבים בפתח תקווה – רק 199 ₪ | חי מנעולים: 054-355-8887
 
דף הבית >> פורץ רכבים במרכז >> פורץ רכבים בפתח תקווה
 

לחצו לחיוג: 054-355-8887פורץ רכבים בפתח תקווה 

פורץ רכבים בפתח תקווה
 
אנו בחברת חי מנעולים מספקים שירותי רכב מקצועיים ואמינים, בין שירותינו תמצאו פורץ רכבים בפתח תקווה המתאפיין במקצועיות רבה, אמינות, זמינות, ואיכות השירות.  אנו מקפידים על שירות מקצועי במחירים הוגנים וידועים מראש! 
 
 

מקרים בהם תזדקקו לשירות פורץ רכבים בפתח תקווה:

  • במקרה נפוץ בו השארתם מבלי לשים לב את המפתחות ברכב
  • במקרה בו איבדתם את מפתחות הרכב או שחלילה נגנבו
  • המפתח נשבר בתוך מנעול הרכב או מחוצה לו
  • הילד/ה ננעל/ה ברכב כשהמפתחות בפנים

 

פורץ רכבים בפתח תקווה יכול להציל חיים

ישנן קריאות חירום רבות שבהן אנו מוזמנים להגיע בדחיפות לרכב מאחר וילד קטן ננעל בתוכו עם המפתח בפנים וההורים מבוהלים. במקרה זה אנו מגיעים במהירות למקום ופורצים את הרכב, תוך 15 שניות הרכב נפתח!
הורים- זכרו לא להשאיר את הילד לבד ברכב בשום אופן, וכאשר סוגרים את הדלת על הילד יש לוודא תחילה שהמפתח בידכם. היום מערכות הרכב משוכללות ונועלות את הרכב באופן אוטומטי גם כאשר הילד בפנים.
שימו לב, זה מציל חיים..

 
 
פורץ רכבים בפתח תקווה

בחירת מנעולן רכב בפתח תקווה
 

1. תעודת יושר ותעודת מנעולן מוסמך: תעודת יושר משטרתית ניתנת לבעל מקצוע בתחום אך ורק אם לא היה לו מעולם עבר פלילי. מנעולן מוסמך הוא מנעולן שעבר קורס הסמכה בתחום גם תיאורתית וגם מעשית.

2. זמינות הגעה: בוודאי חשוב לכם שהרכב שלכם לא ישאר נעול זמן רב הרי אתם זקוקים לשימוש בו באופן יומיומי.
3. מחיר: לעיתים ישנה חשיבות רבה למחיר רצוי שיהיה מחיר הוגן וסביר.
4. מקצועיות- ללא נזק: חשיבות רבה יש לווידוא עם המנעולן לפני הזמנתו שהוא פורץ רכבים בפתח תקווה בדרך המקובלת- בעזרת כרית ולא יגרום לנזק לרכב. במידה ולא כי הוא פורץ בדרכים אחרות תוכלו להגיד לו בנימוס שלא תרצו להשתמש בשירותיו.

נשמח לעמוד לשירותכם 24 שעות ביממה כולל שבתות וחגים. לנו אלפי לקוחות שבעי רצון.


אנו בחברת חי מנעולים מספקים שירותי רכב מקצועיים ואמינים, בין שירותינו תמצאו פורץ רכבים בפתח תקווה המתאפיין במקצועיות רבה, אמינות, זמינות, ואיכות השירות.
אנו מקפידים על שירות מקצועי במחירים הוגנים וידועים מראש! 

פריצת רכבים בפתח תקווה:

מתבצעת באופן מידי ללא נזק, אנו משתמשים בכלי פריצה חדשניים ויעילים למניעת נזק ופתיחה מהירה.

פורץ רכבים נקרא בדחיפות למקום האירוע מצויד בכלי פריצת רכבים שאינם גורמים לנזק ברכב שיאפשרו לו לפרוץ את הרכב בקלות ומהירות. הציוד המקצועי שבו משתמש פורץ הרכב בפתח תקווה, יעזור לכם להבדיל בין איש מקצוע ותיק ומיומן לבין פורץ רכבים חובבן. 

 

המפתח נעול בתוך האוטו

זה קורה כמעט לכל אחד, בכל מקום וגם בפתח תקווה. אתה יוצא מהרכב במהירות והרכב ננעל אוטומטית עם המפתח בתוכו!!!
יצאת לרגע מהרכב וסגרת את הדלת בטעות כשמפתח בתוכו, פורץ רכבים בפתח תקווה הוא בעל המקצוע אשר יוכל לחלץ אתכם מהמצב הלא נעים שאליו נקלעתם.
פורץ רכבים בפתח תקווה הינו מיומן ומקצועי, ומתחייב להצליח לפרוץ את הרכב בלי לגרום לו לנזק.

 

פורץ רכבים בפתח תקווה - לפרוץ את הרכב באופן חוקי

פורץ רכבים אחראי ומקצועי, לא יתחיל לנסות לפרוץ את הרכב שלכם לפני שהוא בדק ווידא כי אתם הבעלים החוקיים של הרכב.
רק אחרי שפורץ המנעולים וידא כי אתם הבעלים החוקיים, אתם יכולים להיות שקטים ורגועים ולסמוך על הפורץ.


 

מנעולן רכב בפתח תקווה - הכנת מפתח חדש לרכב


המפתח של הרכב אבד? נגנב? אין מה להילחץ, תוך שעה תוכלו לקבל מפתח חדש שמניע את הרכב,
מנעולן רכב בפתח תקווה יכול לשחזר מפתח עם צ'יפ שמניע ופותח את הרכב, בתהליך זה מתבצעת מחיקה של המפתח הקודם שאבד או נגנב וכך המפתח הישן לא יוכל להתניע את הרכב.
בנוסף לכך, מנעולן רכב בפתח תקווה מחברת חי מנעולים מבצע גם שכפול מפתח לרכב וכן שכפול ותיקון אמובילייזר ברכב, תיקון סוויץ' לרכב, חילוץ מפתח מהסוויץ' ועוד.  

פורץ רכבים בפתח תקווה - תגיות חיפוש: פריצת רכב בפתח תקווה I פתיחת רכב בפתח תקווה I פורץ לרכבים בפתח תקווה I פורץ רכב הכי זול בפתח תקווה I איך לפרוץ רכב בפתח תקווה I מפתח נתקע ברכב בפתח תקווה I פורץ רכב נעול בפתח תקווה I פריצת בגאז רכב פתח תקווה I פורץ רכבים מורשה בפתח תקווה I לפרוץ רכב בפתח תקווה I מחיר פריצת רכב בפתח תקווה I פורץ מנעולים לרכב בפתח תקווה I פורצי רכבים בפתח תקווה I פריצת רכב בפתח תקווה בלי נזק I תיקון דלתות בפתח תקווה | החלפת מנעולים בפתח תקווה I פורץ מנעולים בפתח תקווה I מנעולן בפתח תקווה I פורץ רכבים

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר