פורץ רכבים ברחובות – רק 199 ₪ | חי מנעולים: 054-355-8887
 
דף הבית >> פורץ רכבים בשפלה >> פורץ רכבים ברחובות
פורץ רכבים ברחובות
 

המקרים בהם תזדקקו לשירות פורץ רכבים ברחובות:

  • במקרה חירום בו הילד/ה ננעל/ה ברכב כשהמפתחות בפנים

  • נעילת המפתחות ברכב

  • אובדן מפתחות רכב

  • שבירה של המפתח במנעול הרכב או בסוויץ'

 

פורץ רכבים ברחובות יכול להציל חיים

ישנן קריאות חירום שמתרחשות כאשר ילד קטן ננעל ברכב המשפחה כאשר המפתח  נעול בפנים וההורים מבוהלים. אנו מגיעים במהירות המירבית לרכב שלכם ופורצים, תוך 15 שניות הרכב נפתח!
הורים- זכרו לא להשאיר את הילד לבד ברכב לעולם, ולפני שאתם סוגרים את הדלת לאחר הכנסת הילד וודאו שהמפתח בידכם. היום מערכות הרכב הינן משוכללות מאוד וגורמות לנעילת הרכב באופן אוטומטי , ולעיתים כשהילד בפנים. שימו לב, זה מציל חיים..
 

מחיר פריצת רכבים ברחובות 24 שעות

תהליך פריצת רכב לרכב רגיל אורך דקות ספורות ולכן המחיר אינו יקר. עלות פריצת רכבי יוקרה ורכבים גרמניים גבוהה יותר מפריצת רכבים רגילים. ישנם גורמים נוספים אשר משפיעים על מחיר פריצת רכבים ברחובות

סוג הפריצה המתאים- עלות פריצת רכב בשיטת הכרית במידה והרכב רגיל ללא ואקום וניתן לבצע פריצה באמצעות כרית מתנפחת המחיר ינוע בין 199-300 ₪. לעומת זאת עלות פריצה בשיטת הדגדוג גבוהה יותר ותיקבע לפי סוג הרכב והשנה המסמל על דרגת קושי הפריצה ומשך הפריצה.

מיקום- אם הרכב חונה במקום מרכזי והגישה אליו נוחה, עלות פריצת הרכב תהיה מינימלית, אך אם הוא חונה במקום שהגישה אליו מוגבלת המחיר יתומחר בהתאם.

זמן הזמנת שירות- עלות פריצת רכב בשעות הלילה המאוחרות או באמצע בחג ושבת תהיה גבוהה יותר וזה כמובן תלוי מה התזמון ומהי הדחיפות. בנוסף לכך, במידה והזמנת השירות תתבצע בתיאום מראש ללא לחץ ובשעה נוחה המחיר יגיע למינימום האפשרי.

 

פריצת רכבים באופן מקצועי ומהיר ללא נזק תתבצע על ידי מנעולן רכב מוסמך שהוא פורץ רכבים ברחובות.

פריצת רכבים ברחובות ללא נזק

לאחר יום ארוך וקשה בעבודה אתם משתוקקים להגיע הביתה, הבעיה היא שבדיוק כאשר אתם עומדים מחוץ לרכב אתם מבינים שזה לא יהיה פשוט כל כך. למעשה, במבט קצר לתוך המכונית אתם מבחינים בצרור המפתחות על מושב הנהג...
לצערכם הרכב נעול, אין מפתח נוסף ואי אפשר להגיע למפתחות... בשלב הזה או שתנפצו את החלון ותגיעו למפתח או שתזמינו פורץ רכבים ברחובות. ניפוץ חלון ברכב זה רעיון גרוע, האוטו ישאר פרוץ, ואז תאלצו לנסוע למוסך לבזבז יום שלם על תיקון השמשה.. ותרו על הנזק המיותר והזמינו פורץ רכבים מקצועי.


כך פורץ רכבים ברחובות יעזור

הזמנת פורץ רכבים מקצועי זו הדרך הנכונה והיחידה למניעת נזק לרכב, אם תנסו לחשב מהי עלות התיקון של שמשה מנופצת ברכב או עלות הנזק למנגנון הנעילה בדלת ועיקום המשקופים תגלו שמדובר בעלות גבוהה הרבה יותר מאשר עלות שירות פריצת רכב מקצועית על ידי פורץ רכבים ברחובות. 

פורץ רכבים ברחובות מבצע פריצת רכב מקצועית בשיטה ללא נזק שאורכת מספר שניות עד מספר דקות. מובטח זמן הגעה מהיר וטיפול נעים עם חזרה נעימה לשגרה. 

כאשר אתם מחפשים פורץ רכבים ברחובות, מומלץ לשאול ולוודא שהוא מנעולן מוסמך ויש ברשותו תעודה באישור משטרת ישראל, ורק אחרי שבדקתם את הדבר תתנו לו לפרוץ את הרכב.
פורץ רכבים מקצועי ואמין יגיע בזמן, יבצע את פריצת הרכב בצורה מקצועית וזריזה ככל הניתן, וגם יגבה בסופו של דבר סכום כסף הוגן עבור השירות שלו

כיצד פורץ רכבים ברחובות מבצע פריצת רכב?

תחילה יגיע אליכם פורץ רכבים ברחובות, יאמת את זהותכם שאכן אתם בעלי הרכב ואז יתאים את שיטת הפריצה לסוג הרכב שלכם.

ישנן שתי שיטות עיקריות לפריצת רכב:

  1. פריצה באמצעות כרית: פריצה מסוג זה תבוצע ע"י הרחקת דופן הדלת ממשקוף הרכב באמצעות ניפוח כרית מיוחדת, כאשר יווצר מרווח קטן מכניסים כלי מיוחד ובעזרתו המנעולן ישלוף את המפתח או לחלופין ילחץ על כפתור ה"נעילה המרכזית", ותיפתח דלת הרכב. כמובן שפריצה מסוג זה מתבצעת באמצעות מכשור ייעודי אשר מונע נזק ברכב, אנו מתחייבים לפרוץ ללא נזק כלל. 

  2. שיטת הדגדוג: שיטת פריצה זו הינה מסובכת יותר ומתקדמת מבחינה טכנולוגית, נקראת דגדוג מכיוון שכלי הפריצה הייעודי "מדגדג" את המנעול ומדמה פתיחה על ידי מפתח. 
    פורץ רכבים ברחובות ישתמש בשיטה זו לדגמי רכבים גרמניים בלבד כי אותם לא ניתן לפרוץ באמצעות כרית מפאת וואקום חשמלי ברכב המשמש כמנגנון הגנה נוסף מפני פריצות רכבים, ולמעשה תפקידו הוא מניעת לחיצה על כפתור הפתיחה שלא בעזרת שימוש במפתח הרכב.  

פורץ רכבים ברחובות

כיצד לבחור מנעולן רכב ברחובות?

1. רישיון: תעודת יושר ותעודת מנעולן מוסמך: 
א. תעודת יו​שר מטעם משטרת ישראל ניתנת במידה ואין למבקש עבר פלילי כלל. 
ב. תעודת המנעולן​ המוסמך ניתנת למנעולן שעבר קורס הסמכה בתחום , ועבר בהצלחה השתלמויות ובחינות בנושא גם מבחינה תיאורת וגם מבחינה מעשית, התעודה תגיע עם תמונתו האישית בדרך כלל.

2. זמינות הגעה: אתם בוודאי זקוקים לשימוש ברכב שלכם באופן יומיומי בין אם זה להגיע לעבודה, ללכת לקניות ובין אם זה להקפיץ את הילדים למסגרת שלהם, עדיף שלא ישאר נעול זמן רב.

3. מקצועיות- ללא נזק: חשוב ביותר לוודא עם פורץ רכבים ברחובות טלפונית שהוא יפרוץ ללא נזק- בדרך המקובלת בעזרת כרית או דגדוג ולא יגרום אף נזק לרכב כמו שריטות והתעקמויות של הגומי או המשקוף או שבירת חלונות... במידה והוא פורץ בדרכים אחרות תוכלו להגיד לו בנימוס לא תודה.

4. מחיר: צריך שיהיה מחיר הוגן וסביר. ועדיף לסכם מחיר באופן טלפוני טרם הגעה.

 

שירותים נוספים במסגרת עבודתו של פורץ רכבים ברחובות:

בנוסף לפריצת רכבים, הרי שיש לפורץ מגוון עיסוקים רחב ועבודות נוספות הקשורות לעולם הרכב:

עבודותיו של פורץ רכבים ברחובות אינן פשוטות למרות שזה נראה כך ממבט ראשון, מכיוון שישנם דגמים רבים למכוניות, וכן חברות שונות של רכבים ומחובתו של כל פורץ רכבים ברחובות ללמוד את כל הסוגים וכיצד לפרוץ כל אחד מהם, בנוסף שבכל שנה יוצאים לשוק דגמים חדשים של רכבים והדבר מוסיף ומאתגר.

היום קיים ציפ למכוניות שלא כמו בעבר, ולכן שכפול המפתח לרכב היתה עבודה פשוטה במיוחד.
ציפ זהו שבב הנמצא במפתח שרק בהימצאותו ניתן להתניע את הרכב. הציפ משדר לאימובילייזר כאשר ישנה התאמה ומאושר להניע אותו, במידה והציפ איננו מקודד, ולא משדר את הקוד הנכון, לא יהיה אפשרי להתניע את הרכב ותהיו מחוייבים לבצע קידוד מול חברת הרכב על ידי פורץ רכבים ברחובות.פורץ מכונית ברחובות | פורץ מכוניות ברחובות | פתיחת רכב ברחובות I פורץ לרכבים ברחובות I פורץ רכב הכי זול ברחובות I איך לפרוץ רכב ברחובות I מפתח נתקע ברכב ברחובות I פורץ רכב נעול ברחובות I פריצת בגאז רכב ברחובות I פורץ רכבים מורשה ברחובות I לפרוץ רכב ברחובות I מחיר פריצת רכב ברחובות I פורץ מנעולים לרכב ברחובות I פורצי רכבים ברחובות I פריצת רכב ברחובות בלי נזק I החלפת מנעולים ברחובות I פורץ מנעולים ברחובותמנעולן ברחובותפורץ רכבים

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר