מנעולן חי מנעולים
 
  מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> פורץ רכבים בשפלה >> פורץ רכבים ברחובות

פורץ רכבים ברחובות 

24 שעות
פורץ רכבים ברחובות
חייגו: 054-355-8887

פריצת רכבים ברחובות
 
 

המקרים בהם תזדקקו לשירות פורץ רכבים ברחובות:

  • במקרה חירום בו הילד/ה ננעל/ה ברכב כשהמפתחות בפנים
  • נעילת המפתחות ברכב
  • אובדן מפתחות רכב
  • שבירה של המפתח במנעול הרכב או בסוויץ'

 

פורץ רכבים ברחובות יכול להציל חיים

ישנן קריאות חירום שמתרחשות כאשר ילד קטן ננעל ברכב המשפחה כאשר המפתח  נעול בפנים וההורים מבוהלים. אנו מגיעים במהירות המירבית לרכב שלכם ופורצים, תוך 15 שניות הרכב נפתח!
הורים- זכרו לא להשאיר את הילד לבד ברכב לעולם, ולפני שאתם סוגרים את הדלת לאחר הכנסת הילד וודאו שהמפתח בידכם. היום מערכות הרכב הינן משוכללות מאוד וגורמות לנעילת הרכב באופן אוטומטי , ולעיתים כשהילד בפנים. שימו לב, זה מציל חיים..
 
 

כיצד פורץ רכבים ברחובות מבצע פריצת רכב?

תחילה יגיע אליכם פורץ רכבים ברחובות, יאמת את זהותכם שאכן אתם בעלי הרכב ואז יתאים את שיטת הפריצה לסוג הרכב שלכם.

ישנן שתי שיטות עיקריות לפריצת רכב:

  1. פריצה באמצעות כרית:  פריצה מסוג זה תבוצע ע"י הרחקת דופן הדלת ממשקוף הרכב באמצעות ניפוח כרית מיוחדת, כאשר יווצר מרווח קטן מכניסים כלי מיוחד ובעזרתו המנעולן ישלוף את המפתח או לחלופין ילחץ על כפתור ה"נעילה המרכזית", ותיפתח דלת הרכב. כמובן שפריצה מסוג זה מתבצעת באמצעות מכשור ייעודי אשר מונע נזק ברכב, אנו מתחייבים לפרוץ ללא נזק כלל. 

  2. דגדוג: שיטת פריצה זו הינה מסובכת יותר ומתקדמת מבחינה טכנולוגית, נקראת דגדוג מכיוון שכלי הפריצה הייעודי "מדגדג" את המנעול ומדמה פתיחה על ידי מפתח. 
    פורץ רכבים ברחובות ישתמש בשיטה זו לדגמי רכבים גרמניים בלבד כי אותם לא ניתן לפרוץ באמצעות כרית מפאת וואקום חשמלי ברכב המשמש כמנגנון הגנה נוסף מפני פריצות רכבים, ולמעשה תפקידו הוא מניעת לחיצה על כפתור הפתיחה שלא בעזרת שימוש במפתח הרכב.  

פורץ רכבים ברחובות

 

כיצד לבחור מנעולן רכב ברחובות?

1. רישיון: תעודת יושר ותעודת מנעולן מוסמך: 
א. תעודת יושר מטעם משטרת ישראל ניתנת במידה ואין למבקש עבר פלילי כלל. 
ב. תעודת המנעולן המוסמך ניתנת ל
מנעולן שעבר קורס הסמכה בתחום , ועבר בהצלחה השתלמויות ובחינות בנושא גם מבחינה תיאורת וגם מבחינה מעשית, התעודה תגיע עם תמונתו האישית בדרך כלל.

2. זמינות הגעה: אתם בוודאי זקוקים לשימוש ברכב שלכם באופן יומיומי בין אם זה להגיע לעבודה, ללכת לקניות ובין אם זה להקפיץ את הילדים למסגרת שלהם, עדיף שלא ישאר נעול זמן רב.

3. מקצועיות- ללא נזק: חשוב ביותר לוודא עם פורץ רכבים ברחובות טלפונית שהוא יפרוץ ללא נזק- בדרך המקובלת בעזרת כרית או דגדוג ולא יגרום אף נזק לרכב כמו שריטות והתעקמויות של הגומי או המשקוף או שבירת חלונות... במידה והוא פורץ בדרכים אחרות תוכלו להגיד לו בנימוס לא תודה.

4. מחיר: צריך שיהיה מחיר הוגן וסביר. ועדיף לסכם מחיר באופן טלפוני טרם הגעה.
 

שירותים נוספים במסגרת עבודתו של פורץ רכבים ברחובות:

בנוסף לפריצת רכבים, הרי שיש לפורץ מגוון עיסוקים רחב ועבודות נוספות הקשורות לעולם הרכב:

עבודותיו של פורץ רכבים ברחובות אינן פשוטות למרות שזה נראה כך ממבט ראשון, מכיוון שישנם דגמים רבים למכוניות, וכן חברות שונות של רכבים ומחובתו של כל פורץ רכבים ברחובות ללמוד את כל הסוגים וכיצד לפרוץ כל אחד מהם, בנוסף שבכל שנה יוצאים לשוק דגמים חדשים של רכבים והדבר מוסיף ומאתגר.

היום קיים ציפ למכוניות שלא כמו בעבר, ולכן שכפול המפתח לרכב היתה עבודה פשוטה במיוחד.
ציפ זהו שבב הנמצא במפתח שרק בהימצאותו ניתן להתניע את הרכב. הציפ משדר לאימובילייזר כאשר ישנה התאמה ומאושר להניע אותו, במידה והציפ איננו מקודד, ולא משדר את הקוד הנכון, לא יהיה אפשרי להתניע את הרכב ותהיו מחוייבים לבצע קידוד מול חברת הרכב על ידי פורץ רכבים ברחובות.פורץ רכבים ברחובות - תגיות חיפוש: פריצת רכב ברחובות I פתיחת רכב ברחובות I פורץ לרכבים ברחובות I פורץ רכב הכי זול ברחובות I איך לפרוץ רכב ברחובות I מפתח נתקע ברכב ברחובות I פורץ רכב נעול ברחובות I פריצת בגאז רכב ברחובות I פורץ רכבים מורשה ברחובות I לפרוץ רכב בחת I מחיר פריצת רכב ברחובות I פורץ מנעולים לרכב ברחובות I פורצי רכבים ברחובות I פריצת רכב ברחובות בלי נזק I החלפת מנעולים ברחובות I פורץ מנעולים ברחובותמנעולן ברחובותפורץ רכבים

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים