פריצת מנעולים מנעולן באור יהודה 054-355-8887
 
דף הבית >> מאמרים מקצועיים >> פריצת מנעולים ע"י מנעולן באור יהודה

פריצת מנעולים בכל שעה


מנעולן, בהשוואה לנותני שירות במקצועות אחרים, תמיד יהיה זמין לפי הדרישה בשוק, כך שאם נתקעתם באישון לילה אנו נגיע לחלץ אותכם, כדי שלא תאלצו לחפש מקום חלופי להעביר בו את יתרת הלילה. אנו נגיע במהירות ונפרוץ עבורכם את המנעול בזריזות ותוכלו להיכנס בשלווה הבייתה. 

 

ישנן סיטואציות רבות שבהן תזדקקו לשירות מנעולן באור יהודה:

  • במקרה של אובדן או גניבת מפתח
  • המפתח נשבר בתוך המנעול או מחוצה לו
  • לאחר פריצה פלילית לביתכם
  • הרכב נעול ואין לכם מפתח 
 

בחירה נכונה במנעולן באור יהודה או בכל מקום אחר:

1. רישיון: תעודת יושר ותעודת מנעולן מוסמך: לנו תעודת יושר ממשטרת ישראל וכן תעודת "מנעולן מוסמך".

2. זמינות הגעה: זמנכם חשוב ולכן אנו נשתדל להגיע במהירות גם כאשר לא מדובר במקרה חירום. אנו זמינים 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.
3. מחיר: בוודאי חשוב שהתשלום שהמנעולן יגבה בסוף עבודתו יהיה סכום כסף הוגן, עם זאת, חשוב שתשימו לב לפני הזמנתו של המנעולן שהמחיר שהוא דורש איננו נמוך משמעותית מהמקובל לקחת בשוק שלא תיפלו על חובבן או חלילה על אדם פלילי שמנסה להגיע לדירתכם.
4. מקצועיות- ללא נזק: מקצועיות ותק ונסיון של בעל המקצוע המבוקש הן הקטגוריות החשובות ביותר כי בוודאי לא תרצה שיגרם לך נזק אסטטי או מכאני בדלת ובמשקוף ע"י חובבן. מגיע לך להזמין בעל מקצוע מקצועי וראוי.


חברתנו דוגלת במחירים הוגנים וידועים מראש, המחירים לרוב מסוכמים כבר בשיחת הטלפון, כדאי לכם ללכת על בטוח כי המנעולן שלנו יהיה מקצועי וזריז ונוכל להבטיח שהגעתם למקום הנכון! אנו מספקים שירות אישי ומקצועי במיוחד, ללא פשרות בשילוב מחירים משתלמים ונוחים מאוד.

חשיבות הניסיון בעת בחירת מנעולן


כאשר אתם ניצבים בפני בחירת בעל מקצוע, אחד הפרמטרים שחשוב מאוד לבדוק הוא הניסיון והותק. 
חשיבות הניסיון הינה קריטית במיוחד בתחום המנעולים לא רק למניעה של נזק בדלת אלא מחשש לגביי האחריות שתינתן - אם הזמנתם חובבן הוא לא יצליח לעמוד בהתחייבות של האחריות, או לחלופין בשל חוסר ניסיון בתחום המנעולים הוא לא ידע כיצד לתקן את התקלה המדוברת.
כי ככל שצבירת הניסיון תהיה רבה יותר כך עבודתו תהיה זריזה ומקצועית יותר

זו הינה עובדה- מנעולן ותיק מבצע פריצה או עבודה מקצועית אחרת במהירות ויעילות לעומת חסר ניסיון- חובבן.
פורץ מנעולים באור יהודה
 

 מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים