קיצור / חיתוך דלתות בדרום חי מנעולים: 054-355-8887
 
דף הבית >> קיצור דלתות >> קיצור דלתות בדרום

 


ברוכים הבאים לקיצור דלתות בדרום, פה תוכלו למצוא מידע אודות קיצור וחיתוך הדלת שלכם, מידע על סוגים שונים של קיצורים ושל דלתות.
קיצורי הדלתות בדרום מתבצעים באמצעות כלים מיוחדים לחיתוך אשר מיועדים בהתאמה לחומר הדלת. קיצור דלת מתבצע בבית הלקוח לפי המידה המתאימה.

 

 • קיצור דלתות פלדלת בדרום- מתרחש כאשר בעלי הבית מדביקים פרקט או ריצוף חדש, כתוצאה מכך מפלס הרצפה עולה והדלת איננה יכולה להיכנס עוד במשקוף. לאחר קיצור הדלת נוכל להתאים אם תבקשו סף תחתון לדלת פלדלת לגימור מושלם. 
  אנו מתעסקים עם קיצור דלתות רב בריח, קיצור דלתות שריונית חסם, קיצור דלת עכביש, קיצור דלת רשפים, ועוד מגוון דלתות פלדלת.
  קיצור דלתות פלדלת מתבצע באמצעות מסור ייעודי בצורה מדויקת ללא גיצים ניצוצות ולכלוך.

 • קיצור דלתות אלומיניום בדרום-  קיצור דלת אלומיניום אינו דורש כלי מיוחד, אנו משתמשים במסור המיועד לאלומיניום לשם חיתוך דלת אלומיניום בדרום. לאחר קיצור דלת אלומיניום ניתן להלביש סף מברשת בתחתית הדלת, ניתן להתאים סף אלומיניום מקורי כפי שהיה לפני קיצור הדלת.
  העבודה של קיצור דלת אלומיניום חייבת להתבצע בזהירות רבה תחת הקפדה על שמירת זכוכית הדלת מכיוון שאנו מנסרים את החלק התחתון של הדלת שהוא למעשה החלק שמחזיק את הזכוכית. העבודה צריכה להיות זהירה מאוד תוך כדי יצירת חיזוקים בתחתית הדלת כדי הזכוכית לא תיפול ותישבר, צריך להשתמש באמצעי הגנה רבים על מנת שהזכוכית לא תישבר.

 • קיצור דלתות עץ בדרום- מתבצע באמצעות מסור ייעודי אשר מדייק בחיתוך הדלת ומונע חיתוך לא חלק בעל סיבים. החיתוך הוא מהיר במיוחד ודורש הוצאת הדלת ממקומה. הקיצור נעשה במקום בבית הלקוח ואין צורך לקחת את הדלתות לבית מלאכה.

 • תיקון דלתות בדרום- תיקון דלתות מכל הסוגים כולל תיקון דלתות פלדלת מסוגים שונים- דלתות שריונית חסם, דלתות פלרז, דלתות עכביש דלת רשפים ועוד. תיקון דלת רב בריח בדרום מתבצע במקצועיות רבה, במהירות עם כל הידע והניסיון שיש למנעולנים המומחים שלנו. תיקון דלתות זכוכית בדרום, תיקון דלתות כניסה לבניינים בדרום, תיקון דלתות לאחר פריצה כולל פריצת מכבי אש ופריצה אלימה אחרת.

 

קיצור דלתות ממ"ד בדרום

שירות קיצור ממ"ד בדרום נעשה מסיבות שונות, הסיבה העיקרית שבגינה תזדקקו לשירות קיצור דלתות ממ"ד הוא הדבקת ריצוף או פרקט.
סיבה שניה הנפוצה היא תופעת החלודה בתחתית דלתות ממ"ד והיא לרוב מתרחשת עקב שטיפת הרצפה עם כמות רבה של מים ולאורך זמן. טיפול שכזה הוא קשה הרבה יותר, דורש זמן רב ומאמץ, ועל כן עלות טיפול זה גבוה יותר.

 • תיקון דלתות ממ"ד בדרום- תיקון דלתות ממ"ד, החלפת ידיות לדלתות ממ"ד מכל סוג, כיוון דלת ממ"ד.

 • קיצור דלתות ממ"ד בדרום-  לאחר ריצוף וגם לאחר הרכבת פרקט נוצר פער בין גובה הרצפה לבין גובה הדלת, הפתרון היחיד הוא קיצור דלת הממ"ד. אנו מבצעים פעולה זו בעזרת מסור ייעודי השואב את חלקיקי החיתוך מבלי להשאיר לכלוך, זאת לעומת עבודה על דיסק שמשאיר לכלוך רב בחדר וגורם לניצוצות וגיצים. מסור לדלתות ממ"ד הוא כלי מתקדם וחדשני. קיצור דלת ממ"ד בדרום הוא פתרון מהיר ויעיל וגם ברירת מחדל.

לאחר קיצור דלת ממ"ד מומלץ להרכיב בתחתית הדלת סף פלסטיק גומי אשר תפקידו הוא שמירה על הדלת במקום החיתוך, מניעת היווצרות חלודה ורטיבות משטיפת הבית לדוגמא.
 

אזורי שירות קיצור דלתות ממ"ד בדרום:

קיצור דלתות ממ"ד באשקלון
קיצור דלתות ממ"ד באופקים
קיצור דלתות בנתיבות
קיצור דלתות בבאר שבע
קיצור דלתות במועצה אזורית אשכול
קיצור דלתות במועצה אזורית שדות נגב
קיצור דלתות במועצה אזורית מרחבים
קיצור דלתות באשכול
קיצור דלתות בשדות נגב
קיצור דלות במרחבים
קיצור דלתות בדימונה
קיצור דלתות ביד מרדכי
קיצור דלתות בחבל לכיש
קיצור דלתות בירוחם
קיצור דלתות במפלסים
קיצור דלתות במצפה רמון
קיצור דלתות בניצנים
קיצור דלתות בזיקים
קיצור דלתות בסעד
קיצור דלתות בעומר
קיצור דלתות בעלומים
קיצור דלתות בערד
קיצור דלתות ממ"ד בקרית גת
קיצור דלתות ממ"ד בשדרות
 
תגיות חיפוש: קיצור דלת ממ"ד בדרום, קיצורי דלתות ממ"ד בדרום, חיתוך דלת ממ"ד בדרום, חיתוך דלתות ממ"ד בדרום, קיצור דלת אלומיניום בדרום, קיצור דלת עץ בדרום, קיצור דלת פלדלת בדרום, קיצור דלת כניסה בדרום, קיצור דלת פנים בדרום, תיקון דלתות בדרום, קיצור דלתות מקצועי בדרום, חיתוך דלתות בדרום, קיצור דלת רשפים, קיצור דלת שריונית חוסם, קיצור דלת רב בריח, קיצור דלת עכביש, קיצור דלת פלרז, קיצור דלת אופן גלרי, מנעולן בדרום

 

תמונות של קיצור דלת אלומיניום בדרום:

תהליך קיצור דלת     קיצור דלת בדרום    קיצור דלתות בדרום

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר