קיצור / חיתוך דלתות במרכז | חי מנעולים: 054-355-8887
 
דף הבית >> קיצור דלתות ממ"ד >> קיצור דלתות במרכז

קיצור דלתות במרכז

חייגו:054-355-8887

 


ברוכים הבאים לקיצור דלתות במרכז, בעמוד זה תוכלו לקבל מידע בנושא קיצור הדלת שלכם, מידע על סוגים שונים של קיצורי דלתות.
קיצורי דלתות במרכז מתבצעים בעזרת שימוש בכלי עבודה מיוחדים לחיתוך חומרי גלם שונים, לכל חומר של דלת מתאים כלי חיתוך אחר.
קיצור דלתות במרכז יתבצע בבית הלקוח, על ידי איש מקצועי עם ניסיון רב  בהתאמה אישית למשקוף הדלת שלכם ולגובה הרצפה החדש.
 

  • קיצור דלתות פלדלת במרכז- מתבצע לרוב בעת שיפוץ, לאחר התקנת פרקט או ריצוף חדש, מכיוון שלאחר מכן מפלס הרצפה יהיה גבוה יותר והדלת לא תתאים יותר למשקוף מבחינת הגודל. לאחר קיצור הדלת ישנה אפשרות להתקין בדלת שלכם סף תחתון לדלת פלדלת לגימור מושלם. 
    אנו מתעסקים עם קיצור דלתות רב בריח, קיצור דלתות שריונית חסם, , קיצור דלת רשפים קיצור דלת עכביש, ועוד מגוון דלתות פלדלת. הקיצור יתבצע בבית הלקוח ואין צורך לקחת את הדלתות לבית מלאכה.
    קיצור דלתות פלדלת מתבצע באמצעות מסור ייעודי באופן מדויק ללא גיצים ניצוצות ולכלוך.

  • קיצור דלתות אלומיניום במרכז-  קיצור דלת אלומיניום ידרוש מבעל המקצוע זהירות רבה בעת העבודה, דיוק וניסיון. אנו משתמשים במסור ייעודי לשם קיצור דלת אלומיניום במרכז. לאחר קיצור דלת האלומיניום ניתן להוסיף בתחתית הדלת סף תחתון ממברשת, או להתאים סף אלומיניום מקורי כפי שהיה לפני קיצור הדלת.
    העבודה של קיצור דלת אלומיניום חייבת להתבצע בזהירות רבה על מנת לשמור על זכוכית הדלת בגלל מבנה הדלת, למעשה יש לנסר את החלק התחתון של הדלת שהוא למעשה החלק שמחזיק את זכוכית הדלת בתוך מסגרת האלומיניום בדלת. העבודה חייבת להיות זהירה מאוד תוך יצירת חיזוקים בתחתית הדלת למניעה של נפילת הזכוכית ושבירתה, צריך להשתמש באמצעי הגנה רבים כדי שהזכוכית לא תישבר. אל תתפשרו על בעל מקצוע.

  • קיצור דלתות עץ במרכז- מתבצע באמצעות מסור מיוחד המיועד לחיתוך עץ. המסור בעל יכולת דיוק רבה בחיתוך הדלת ולכן מונע חיתוך לא חלק בעל סיבים. חיתוך דלתות עץ נעשה במהירות רבה ודורש הוצאת הדלת ממקומה. קיצור הדלת נעשה במקום תוך מספר דקות.

  • תיקון דלתות במרכז- תיקון דלתות מכל הסוגים כולל תיקון דלתות פלדלת מסוגים שונים- דלתות שריונית חסם, דלתות פלרז, דלתות עכביש דלת רשפים ועוד. תיקון דלת רב בריח במרכז מתבצע במקצועיות רבה, במהירות. למנעולנים שלנו מצוות חי מנעולים יש את כל הידע והניסיון הנדרש על מנת שהדלת תהיה תקינה ללא בעיות חוזרות. בנוסף אנו מבצעים בין היתר תיקון דלתות זכוכית במרכז, תיקון דלתות כניסה לבניינים במרכז, תיקון דלתות לאחר פריצה כולל פריצת מכבי אש ופריצה אלימה אחרת.

 

קיצור דלתות ממ"ד במרכז

שירות קיצור ממ"ד במרכז נחוץ בעיקר בעת שיפוץ נכס, לרוב אנו מקבלים קריאת שירות של קיצור דלת ממ"ד בעקבות הדבקת ריצוף חדש או פרקט.
סיבה שניה הנפוצה במיוחד היא הופעת חלודה בתחתית דלת הממ"ד והיא לרוב מתרחשת בגלל רטיבות ולחות בעקבות שטיפת הרצפה עם כמות מים רבה לאורך זמן. טיפול נגד חלודה בדלתות ממ"ד היא עבודה קשה יותר לעומת קיצור דלת רגיל והעניין דורש זמן רב יותר, ומסיבה זו עלות של טיפול נגד חלודה בדלתות ממ"ד גבוה יותר.

קיצור דלתות ממ"ד במרכז-  אחרי הדבקת ריצוף או הרכבת פרקט גובה הריצוף עולה והדלת כבר לא מתאימה בגובה, הפתרון היחיד הוא קיצור דלת הממ"ד.
אנו מציעים שירות קיצור דלתות מתקדם באמצעות מסור ייעודי אשר מנסר את הדלת באופן מדויק ומהיר ובנוסף לכך שומר על סביבה נקייה על ידי שאיבת כל שבבי הניסור מבלי להשאיר לכלוך, לעומת עבודה עם דיסק שמשאירה לכלוך בחדר החיתוך וגורמת לניצוצות וגיצים במהלך העבודה וכן שריפת טפט הדלת.

מסור של דלתות ממ"ד הוא כלי עבודה מתקדם וחדשני. קיצור דלתות ממ"ד במרכז על ידי חי מנעולים הוא פתרון מהיר ויעיל עבורכם.
בנוסף, אנו מבצעים תיקון דלתות ממ"ד במרכז, החלפת ידיות לדלתות ממ"ד מכל הסוגים, כיוון דלתות ממ"ד.
לאחר קיצור הדלת אנו ממליצים על הוספת סף פלסטיק גומי בתחתית הדלת שתפקידו הוא שמירה על מקום החיתוך בדלת וכן מניעת היווצרות חלודה ורטיבות שמתרחשות משטיפת הבית לדוגמא.

 


קיצור דלת מרכז

אזורי שירות קיצור דלתות במרכז:

קיצור דלתות בתל אביב
קיצור דלתות ברמת גן
קיצור דלתות בגבעתיים
קיצור דלתות בפתח תקווה
קיצור דלתות ביהוד
קיצור דלתות בבני ברק
קיצור דלתות בגבעת שמואל
קיצור דלתות באור יהודה
קיצור דלתות בחולון
קיצור דלתות בבת ים
קיצור דלתות באזור
קיצור דלתות בראשון לציון
קיצור דלתות בסביון
קיצור דלתות בבית דגן
קיצור דלתות בקרית אונו
קיצור דלתות ביפו
קיצור דלתות בכפר שמריהו
קיצור דלתות בגני תקווה

תגיות חיפוש: קיצור דלת פלדלת מרכז, קיצור דלת שריונית חוסם, קיצור דלת רב בריח, קיצור דלת עכביש, קיצור דלת פלרז, קיצור דלת אופן גלרי, קיצור דלת ממ"ד במרכז, קיצורי דלתות ממ"ד במרכז, חיתוך דלת ממ"ד במרכז, חיתוך דלתות ממ"ד במרכז, קיצור דלת אלומיניום במרכז, קיצור דלת עץ במרכז, קיצור דלת פלדלת במרכז, קיצור דלת כניסה במרכז, קיצור דלת פנים במרכז, תיקון דלתות במרכז, קיצור דלתות מקצועי במרכז, חיתוך דלתות במרכז, מנעולן במרכז.

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר