קיצור דלתות בצפון זה חי מנעולים! חייגו: 054-355-8887
 
דף הבית >> קיצור דלתות >> קיצור דלתות בצפון
 


ברוכים הבאים לקיצור דלתות בצפון, אצלנו תוכלו למצוא מידע בנושא קיצור הדלת שלכם, מידע על סוגים שונים של קיצורי דלתות.
קיצורי הדלתות בצפון מתבצעים באמצעות כלים מיוחדים לחיתוך אשר מיועדים בהתאמה לחומר הדלת שברצונכם לקצר. קיצור דלת בצפון יתבצע אצלכם- בבית הלקוח, בהתאמה אישית למשקוף הדלת שלכם ולגובה הרצפה.
קיצור דלתות בצפון יתבצע בבית הלקוח, על ידי איש מקצוע בעל ניסיון רב בהתאמה אישית למשקוף הדלת שלכם ולגובה הרצפה החדש.

 
 • קיצור דלתות פלדלת בצפון- מתבצע בעיקר בעת שיפוץ נכס, כאשר מדביקים פרקט או ריצוף חדש, כתוצאה מכך מפלס הרצפה עולה והדלת איננה מתאימה עוד למשקוף מבחינת הגודל. לאחר קיצור הדלת נוכל להתאים עבורכם סף תחתון לדלת פלדלת לגימור מושלם. 
  אנו מתעסקים עם קיצור דלתות רב בריח, קיצור דלתות שריונית חסם, קיצור דלת עכביש, קיצור דלת רשפים, ועוד מגוון דלתות פלדלת.
  קיצור דלתות פלדלת מתבצע באמצעות מסור ייעודי בצורה מדויקת ללא גיצים ניצוצות ולכלוך.

 • קיצור דלתות אלומיניום בצפון-  קיצור דלת אלומיניום אינו דורש כלי מיוחד, אנו משתמשים במסור ייעודי לשם חיתוך דלת אלומיניום בצפון. לאחר קיצור דלת האלומיניום אפשר להוסיף בתחתית הדלת סף תחתון ממברשת, או להתאים סף אלומיניום מקורי כפי שהיה לפני קיצור הדלת.
  העבודה של קיצור דלת אלומיניום חייבת להתבצע בזהירות רבה תחת הקפדה על שמירת זכוכית הדלת מכיוון שאנו מנסרים את החלק התחתון של הדלת שהוא למעשה החלק שמחזיק את הזכוכית בתוך האלומיניום בדלת. העבודה חייבת להיות זהירה מאוד תוך יצירת חיזוקים בתחתית הדלת על מנת למנוע את נפילת הזכוכית ושבירתה, צריך להשתמש באמצעי הגנה רבים על מנת שהזכוכית לא תישבר.

 • קיצור דלתות עץ בצפון- מתבצע באמצעות מסור ייעודי לעץ אשר מדייק בחיתוך הדלת ומונע חיתוך לא חלק בעל סיבים. חיתוך דלתות עץ הוא מהיר מאוד ודורש הוצאת הדלת ממקומה. הקיצור יתבצע בבית הלקוח ואין צורך לקחת את הדלתות לבית מלאכה.

 • תיקון דלתות בצפון- תיקון דלתות מכל הסוגים כולל תיקון דלתות פלדלת מסוגים שונים- דלתות שריונית חסם, דלתות פלרז, דלתות עכביש דלת רשפים ועוד. תיקון דלת רב בריח בצפון מתבצע במקצועיות רבה, במהירות. למנעולנים שלנו מצוות חי מנעולים יש את כל הידע והניסיון הנדרש על מנת שהדלת תהיה תקינה ללא בעיות חוזרות. בנוסף אנו מבצעים בין היתר תיקון דלתות זכוכית בצפון, תיקון דלתות כניסה לבניינים בצפון, תיקון דלתות לאחר פריצה כולל פריצת מכבי אש ופריצה אלימה אחרת.

 

מדוע מקצרים דלתות ממ"ד בצפון?

שירות קיצור ממ"ד בצפון מתבצע מסיבות שונות, הסיבה העיקרית לקריאת שירות קיצור דלת ממ"ד היא הדבקת ריצוף חדש או פרקט.
סיבה שניה הנפוצה במיוחד היא הופעת חלודה בתחתית דלת הממ"ד והיא לרוב מתרחשת עקב שטיפת הרצפה עם כמות רבה של מים ולאורך זמן. טיפול נגד חלודה בדלתות ממ"ד זוהי עבודה קשה יותר מאשר קיצור רגיל ודורש זמן רב יותר, ולכן עלות טיפול זה גבוה יותר.

 • תיקון דלתות ממ"ד בצפון- תיקון דלתות ממ"ד, החלפת ידיות לדלתות ממ"ד מכל הסוגים, כיוון דלתות ממ"ד.

 • קיצור דלתות ממ"ד בצפון-  מה שלמעשה קורה לאחר ריצוף או הרכבת פרקט מפלס הריצוף עולה והדלת כבר לא מתאימה למשקוף, הפתרון היחיד הוא קיצור דלת הממ"ד.
  אנו מבצעים קיצור דלתות באמצעות מסור ייעודי אשר חותך את הדלת באופן מדויק ומהיר ושואב את חלקיקי החיתוך מבלי להשאיר לכלוך, לעומת עבודה עם דיסק המשאירה לכלוך רב בחדר וגורמת לניצוצות וגיצים במהלך העבודה. מסור של דלתות ממ"ד הוא כלי עבודה מתקדם וחדשני. קיצור דלתות ממ"ד בצפון הוא פתרון מהיר ויעיל וגם ברירת מחדל.

לאחר קיצור הדלת אנו ממליצים על הרכבת סף פלסטיק גומי בתחתית הדלת אשר תפקידו הוא שמירה על מקום החיתוך בדלת וכן מניעת היווצרות חלודה ורטיבות שמתרחשות משטיפת הבית לדוגמא.

קיצור דלת צפון     דלת בצפון קיצור     קיצור דלתות בצפון

 

אזורי שירות קיצור דלתות בצפון:

קיצור דלתות בחיפה
קיצור דלתות בעתלית
קיצור דלתות בקרית אתא
קיצור דלתות בקרית ביאליק
קיצור דלתות בקרית שמואל
קיצור דלתות בקרית ים
קיצור דלתות ביקנעם
קיצור דלתות בקרית מוצקין
קיצור דלתות בנשר
קיצור דלתות במעלות
קיצור דלתות בכרמיאל
קיצור דלתות בעכו
קיצור דלתות בנהריה
קיצור דלתות בחדרה
קיצור דלתות בגבעת אולגה
קיצור דלתות בבנימינה
קיצור דלתות בקרית טבעון
קיצור דלתות באור עקיבא

 

תגיות חיפוש: קיצור דלת ממ"ד בצפון, קיצורי דלתות ממ"ד בצפון, חיתוך דלת ממ"ד בצפון, חיתוך דלתות ממ"ד בצפון, קיצור דלת אלומיניום בצפון, קיצור דלת עץ בצפון, קיצור דלת פלדלת בצפון, קיצור דלת כניסה בצפון, קיצור דלת פנים בצפון, תיקון דלתות בצפון, קיצור דלתות מקצועי בצפון, חיתוך דלתות בצפון, קיצור דלת צפון, קיצור דלת שריונית חוסם, קיצור דלת רב בריח, קיצור דלת עכביש, קיצור דלת פלרז, קיצור דלת אופן גלרי

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר