מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> קיצור דלתות ממ"ד >> קיצור דלתות בשפלה

קיצור דלתות בשפלה


ברוכים הבאים לקיצור דלתות בשפלה, בדף זה תוכלו למצוא מידע אודות קיצור וחיתוך הדלת שלכם, מידע על סוגים שונים של קיצורים ושל דלתות.
קיצורי הדלתות בשפלה מתבצעים באמצעות כלים מיוחדים לחיתוך אשר מיועדים בהתאמה לחומר הדלת שלכם.


קיצור דלת בשפלה יתבצע אצלכם- בבית הלקוח

בהתאמה אישית למשקוף הדלת שלכם ולגובה הרצפה.
 • קיצור דלתות פלדלת בשפלה- מתרחש כאשר בעלי הבית מדביקים פרקט או ריצוף חדש, כתוצאה מכך מפלס הרצפה עולה והדלת איננה יכולה להיכנס עוד במשקוף. לאחר קיצור הדלת נוכל להתאים אם תבקשו סף תחתון לדלת פלדלת לגימור מושלם. 
  אנו מתעסקים עם קיצור דלתות רב בריח, קיצור דלתות שריונית חסם, קיצור דלת עכביש, קיצור דלת רשפים, ועוד מגוון דלתות פלדלת.
  קיצור דלתות פלדלת מתבצע באמצעות מסור ייעודי בצורה מדויקת ללא גיצים ניצוצות ולכלוך.

 • קיצור דלתות אלומיניום בשפלה-  קיצור דלת אלומיניום אינו דורש כלי מיוחד, אנו משתמשים במסור לשם חיתוך דלת אלומיניום בשפלה, זהו מסור המיועד לחיתוך אלומיניום ולכן מדייק והעבודה יוצאת מושלמת. לאחר קיצור דלת אלומיניום ניתן להלביש סף מברשת בתחתית הדלת, ניתן להתאים סף אלומיניום מקורי כפי שהיה לפני קיצור הדלת.
  העבודה של קיצור דלת אלומיניום חייבת להתבצע בזהירות רבה תחת הקפדה על שמירת זכוכית הדלת מכיוון שאנו מנסרים את החלק התחתון של הדלת שהוא למעשה החלק שמחזיק את הזכוכית. העבודה צריכה להיות זהירה מאוד תוך כדי יצירת חיזוקים בתחתית הדלת כדי הזכוכית לא תיפול ותישבר, צריך להשתמש באמצעי הגנה רבים על מנת שהזכוכית לא תישבר.

 • קיצור דלתות עץ בשפלה- מתבצע באמצעות מסור ייעודי אשר מדייק בחיתוך הדלת ומונע חיתוך לא חלק בעל סיבים. החיתוך הוא מהיר במיוחד ודורש הוצאת הדלת ממקומה. הקיצור נעשה במקום בבית הלקוח ואין צורך לקחת את הדלתות לבית מלאכה.

 • תיקון דלתות בשפלה- תיקון דלתות מכל הסוגים כולל תיקון דלתות פלדלת מסוגים שונים- דלתות שריונית חסם, דלתות פלרז, דלתות עכביש דלת רשפים ועוד. תיקון דלת רב בריח בשפלה מתבצע במקצועיות רבה, במהירות עם כל הידע והניסיון שיש למנעולנים המומחים שלנו. תיקון דלתות זכוכית בשפלה, תיקון דלתות כניסה לבניינים בשפלה, תיקון דלתות לאחר פריצה כולל פריצת מכבי אש ופריצה אלימה אחרת.

 

מדוע מקצרים דלתות ממ"ד בשפלה?
 

שירות קיצור ממ"ד בשפלה יתבצע מסיבות שונות, הסיבה העיקרית שמצריכה שירות קיצור דלתות ממ"ד הוא הדבקת ריצוף חדש או פרקט.
סיבה שניה הנפוצה היא הופעת חלודה בתחתית הדלת והיא לרוב מתרחשת עקב שטיפת הרצפה עם כמות רבה של מים ולאורך זמן. טיפול בחלודה בדלתות ממ"ד מצריך עבודה קשה הרבה יותר מקיצור רגיל וזמן רב יותר, ועל כן עלות טיפול זה גבוה יותר.

 • תיקון דלתות ממ"ד בשפלה- תיקון דלת ממ"ד, החלפת ידית לדלת ממ"ד מכל סוג, כיוון דלת ממ"ד.

 • קיצור דלתות ממ"ד בשפלה-  לאחר ריצוף או הרכבת פרקט מפלס הרצפה עולה והדלת כבר לא מתאימה למשקוף, הפתרון היחיד הוא קיצור דלת הממ"ד. אנו מבצעים פעולה זו באמצעות מסור ייעודי שחותך באופן מדויק ומהיר את דלת הממ"ד ושואב את חלקיקי החיתוך מבלי להשאיר לכלוך, זאת לעומת עבודה על דיסק שמשאיר לכלוך רב בחדר וגורם לניצוצות וגיצים. מסור לדלתות ממ"ד הוא כלי מתקדם וחדשני. קיצור דלת ממ"ד בשפלה הוא פתרון מהיר ויעיל וגם ברירת מחדל.

לאחר קיצור הדלת מומלץ להרכיב בתחתית הדלת סף פלסטיק גומי אשר תפקידו הוא שמירה על הדלת במקום החיתוך, מניעת היווצרות חלודה ורטיבות משטיפת הבית לדוגמא.


קיצור דלת      קיצור דלת  קיצור דלת ממד

אזורי שירות קיצור דלתות בשפלה:

קיצור דלתות באשדוד
קיצור דלתות בגן יבנה
קיצור דלתות ביבנה
קיצור דלתות ברחובות
קיצור דלתות בנס ציונה
קיצור דלתות במועצה אזורית לכיש
קיצור דלתות בבני עייש
קיצור דלתות בגדרה
קיצור דלתות ממ"ד בקרית עקרון
קיצור דלתות בקרית מלאכי
קיצור דלתות במכרת בתיה
קיצור דלתות ברמלה
קיצור דלתות בלוד
קיצור דלתות בבאר יעקב
קיצור דלתות במודיעין
קיצור דלתות בשוהם
קיצור דלתות באלעד
קיצור דלתות בראש העין
קיצור דלתות בבית שמש
קיצור דלתות בשומרון
קיצור דלתות בירושלים
 
תגיות חיפוש: קיצור דלת ממ"ד בשפלה, קיצורי דלתות ממ"ד בשפלה, חיתוך דלת ממ"ד בשפלה, חיתוך דלתות ממ"ד בשפלה, קיצור דלת אלומיניום בשפלה, קיצור דלת עץ בשפלה, קיצור דלת פלדלת בשפלה, קיצור דלת כניסה בשפלה, קיצור דלת פנים בשפלה, תיקון דלתות בשפלה, קיצור דלתות מקצועי בשפלה, חיתוך דלתות בשפלה, קיצור דלת רשפים, קיצור דלת שריונית חוסם, קיצור דלת רב בריח, קיצור דלת עכביש, קיצור דלת פלרז, קיצור דלת אופן גלרי, מנעולן בשפלה . מנעולן

 

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים