שאלות ותשובות | חי מנעולים | 054-355-8887
 
דף הבית >> שאלות ותשובות

שאלות ותשובות

בכל שאלה, אתם מוזמנים להתקשר לייעוץ טלפוני חינם : 054-355-8887

כיצד ניתן לדעת אם מנעולן שהזמנו לבית הינו מנעולן מורשה?

מנעולן הפועל באישור משטרת ישראל ושעבר הכשרה מקיפה ומסודרת נושא עימו תעודת מנעולן מורשה עם מספר אישור של המשטרה. כמו כן ניתן להכנס לאתר עמותת המנעולנים וארגון המנעולנים ולבדוק האם האדם אותו הזמנתם הינו מנעולן מורשה.
 

איך מתבצעת פריצת דלת?

ישנם דרכים ושיטות שונות, העיקריות הן על ידי שיטת הדגדוג ושיטת הקידוח. בשיטה הראשונה משתמשים בכלי דגדוג יעודיים ופותחים את המנעול ללא נזק. בשיטה השניה קודחים פינים מסויימים במנעול ולאחר מכן מבצעים החלפת מנעול.
 

כמה זמן מתבצעת עבודת מנעולן?

כמובן תלוי בסוג העבודה, פריצת רכב- מספר שניות, פריצת דלת- מספר דקות, פריצת כספת יכולה להגיע למספר שעות. כל עבודה אפשר להערך בממוצע לפני תחילת העבודה.
 

המפתח מסתובב מאוד קשה ומפעילים קושי רב בפתיחה ובסגירה - מה זה?

2 אפשרויות, או שיש בעיה בצילינדר הדורשת תיקון, שימון או החלפת צילינדר או שיש בעיה במנגנון הדלת וגם שם יש אפשרות לתיקון והחלפה. חייגו אלינו ואנו נגיע אליכם וניתן אבחנה מדוייקת. לפני כל החלפת בורג אתם תקבלו הצעת מחיר ואפשרות להשוואה.
 

אבד לי המפתח של הרכב, כיצד מבצעים שחזור מפתח לרכב?

ראשית כל תהיו רגועים, הכל בסדר. יש לנו את הציוד המתקדם ביותר לייצר לכם מפתחות חדשים ל-90% מהרכבים הנמצאים על הכביש תוך שעה וחצי עד שעתיים ובכל נקודה בארץ. יגיע אליכם מנעולן לרכב שיבנה לכם מפתח חדש, ולאחר מכן יקודד אותו למחשב הרכב.
 

אני רוצה להזמין מנעולן לפריצת דלת. איך הוא יוודא שזה הבית שלי?

מנעולן מורשה ומקצועי לא יפרוץ לך את הדלת לפני שיזהה אותך באופן וודאי. יש כמה דרכים: תעודת זהות, חוזה שכירות, חשבונות חשמל וארנונה בתוקף, שכנים. בסופו של דבר הסיכוי שגנב יוכל להתחזות הוא אפסי.
 

איך אני יודע שהמנעול שהתקנתם לי הוא חדש ושאין לכם מפתחות?

ראשית כל אני רוצה להרגיע אותך. אין לנו צורך במפתחות כדי להכנס אליך לבית. ועכשיו ברצינות, כל המנעולים שלנו מגיעים באריזות סגורות ישירות מהיצרן והאריזה נפתחת לידך. שנית בכל צילינדר יש 5 מפתחות שאת כולם אתה מקבל במעמד ההתקנה.
 

פרצו לי לבית פעמיים, אני מעוניין לרכוש מנעול שלא ניתן לפרוץ..

בכנות, אין מנעול שלא ניתן לפרוץ. כל מנעול בעולם ניתן לפרוץ במידה ויש ידע, זמן וציוד מתאים. אך יחד עם זאת ניתן לעכב ולהגיע למצב שכדי שפורץ יבצע פריצה לבית יקח לו פי 2 או 3 מהזמן הרגיל ובכך הסיכון שלו יעלה ורוב הסיכויים שיחליט לוותר. מומלץ להשתמש בצילינדרים בעלי רמת מיגון גבוהה. 
 

יש לי דלת עם ידית קבועה בבית וכל הזמן נטרקת כשהמפתח בפנים? יש פתרון? 

דבר ראשון אם הידית הקבועה מציקה לך ניתן להסב לידית רגילה, אך אם ברצונך להשאיר כך אני ממליץ להחליף את הצילינדר ל- צילינדר מפתח קבוע ובכך למנוע מצב שהיא נטרקת כשהמפתח בפנים.
 

אני רוצה לשמור על תחזוקת הדלת, באיזה שמן להשתמש לשימון?

כל תרסיס שמן על בסיס נפט כמו wd40 או של חברה אחרת, אפשר גם גריז ווזלין. רק לא להשתמש בשמן על בסיס שמן כמו קנולה כיוון שסופח לכלוך והורס מנעולים.
שימוןן הדלת בהחלט יכול למנוע את הצורך בהזמנת שירות תיקון דלתות.

 מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים