שלבים לפריצת מנעול של דלת . להזמנת פריצה חייגו - 054-355-8887
 
דף הבית >> מאמרים מקצועיים >> שלבים לפריצת מנעול של דלת

שלבים לפריצת מנעול של דלת

 

מה עושים כשיש בעיה בדלת הכניסה לבית וכאשר היא לא נפתחת?
תוהים איך לפתור את הבעיה ולהצליח לפתוח את הדלת והאם ניתן לבצע פריצה בעצמכם?
עיינו במאמר שלפניכם וקבלו את כל התשובות.

 

איתור הבעיה

עוד לפני שנדבר על השאלה האם אתם יכולים, או לא, לפרוץ בעצמכם את דלת הכניסה לביתכם, צריך להבין שהשלב המשמעותי ביותר הוא לאתר את הבעיה. האם אתם בכלל יודעים לומר מה הבעיה בדלת? או שאתם עומדים מולה ופשוט אין לכם מושג? זו נקודה משמעותית כי יש הבדל בין מצב שבו מפתח הדלת אבד ובין מצב שבו הדלת פשוט לא נפתחת ותקועה כי יש בה תקלה כלשהי.
 

סוג הדלת ומנגנון הנעילה שמפעיל אותה

דבר נוסף שיש להתייחס אליו כאשר רוצים לפרוץ צילינדר של דלת, זו השאלה איזה סוג דלת זו - פלדלת , עץ, זכוכית, אלומיניום, איזה מנגנון נעילה יש לה איזה צילינדר, האם מותקן עליה מנעול עליון נוסף ומהי רמת המיגון של הדלת. חשוב להבין שלא את כל הדלתות ניתן לפרוץ בדיוק באותה השיטה ולכן חשוב לבדוק מהו סוג הדלת, איזה מנגנון נעילה ואיזה צילינדר מותקנים עליה והאם ישנם מנעולים נוספים או סוגר ביטחון סגור.
 

האם כדאי להזמין פורץ מנעולים לשם פריצת הדלת?

זו שאלה שעולה בכל פעם כאשר מדברים על פריצת דלתות או מנעולים באופן כללי, והאמת היא, שהתשובה היא כן. בעת פניה לבעלי מקצוע שחיים ונושמים את תחום המנעולנות אפשר להיות בטוחים שמהר מאוד הדלת תיפתח ולא יגרם נזק לדלת. 
יתרה מכך, אם חשוב לכם לא להרוס את הדלת או את מנגנון הנעילה של הדלת שהוא יקר, אין סיבה שתנסו לפרוץ את הדלת בעצמכם. כאשר מגיע פורץ מנעולים מקצועי ומבצע את העבודה אפשר להיות בטוחים שהוא לא יפגע במנגנון של הדלת. למעשה, הוא יאתר את שורש הבעיה, מדוע הדלת נתקעה וכדומה ומכיוון שמדובר על מנעולן מקצועי שמכיר את התחום לעומק, הוא גם יגיע עם הציוד המתאים לשם פריצה או תיקון הדלת. זה אומר שתוך זמן קצר ובמהרה הוא יוכל לפרוץ את הדלת, להחליף צילינדר ואולי אפילו לתקן אותה, אז למה לחשוב פעמיים?

 

איך לבחור מנעולן טוב לפריצה של דלת?

וויתרתם על האתגר של הניסיון לפרוץ באופן עצמאי את הדלת? רוצים לבחור פורץ דלתות מקצועי שיוכל לבצע עבורכם את העבודה? אם כך, אנחנו ממליצים לכם לבדוק לא רק את השאלה האם מדובר על מנעולן בתל אביב שכולם ממליצים עליו, או על מנעולן ברחובות שהוא זול ואמין , אלא גם לברר מהו הניסיון שלו בתחום וכמה זמן הוא עוסק בענף הזה. 
בנוסף, חשוב לבדוק האם יש לו ניסיון בתחום הספציפי של פריצת הדלת שברצונכם לפרוץ, שכן לא כל מנעולן יודע לפרוץ את כל סוגי הדלתות. אם יש לכם דלת פלדלת, כדאי שתדעו שיש מנעולנים מהתחום שפורצים רק מנעולים של דלתות עץ ולכן, למרות שבעבר הם למדו לפרוץ דלתות פלדלת, אולי הם לא יידעו איך לעשות את זה בפועל.
לכן חשוב לברר כל מה שניתן בשביל לא להתפשר על איש מקצוע שלא יבצע עבודה מקצועית וטובה.


 

 מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים