מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> מאמרים מקצועיים >> שקט נפשי מאחורי דלת נעולה מאת מנעולן

 

שקט נפשי מאחורי דלת נעולה, מאת מנעולן. 

 

באילו מקרים נזמין מנעולן, חשיבות הזמינות, כיצד המנעולן מעניק לנו שקט נפשי מאחורי דלת נעולה

 

מתי נזמין מנעולן?

מקרים נפוצים במיוחד שמזמינים מנעולן הם כשאנשים ננעלים מסיבות שונות בתוך ביתם או מחוצה לו, או מחוץ לרכב, מצבים אלו קורים בתדירות גבוהה, והם מלחיצים. 
במקום שתתחילו לחפש פתרונות מסובכים, כל מה שיש לעשות זה לחפש מנעולן שזמין כרגע, אך תחילה לוודא שהינו מוסמך באישור המשטרה, לוודא שהמחיר שהוא מבקש איננו מופקע, וכן האם יש לו ותק וניסיון בתחום, על מנת שלא תיפלו על חובבן שלא יצליח לחלץ אתכם ורק יוסיף שמן למדורה.

 

שירותיו של מנעולן מורשה

מנעולן מקצועי ומורשה יוכל לספק לכם מגוון רחב של שירותי מיגון ומנעולנות שביניהם- שירותי פריצה, תיקון מנעולים, החלפת סוגי מנעולים וצילינדרים שונים, פריצת מנעולים ודלתות ללא נזק, התקנת מנעולי כספת בפלדלת ופריצת רכבים ועוד. 
יחד עם זאת, תוכלו לקבל מהמנעולן ייעוץ אבטחה וחוות דעת לגבי מיגון נכון וראוי עבורכם.

מנעולן מוסמך פותר כל בעיה במהירות!

בעזרת מנעולן מקצועי ומנוסה כמו חי מנעולים אשר מומחה בתחום מעל לעשור, תוכלו להיות שלווים ורגועים, כי בכל עת יש לכם על מי לסמוך.
מנעולן מקצועי יוכל לסייע כאשר נתקעתם או כאשר תזדקקו לו בכל בעיה אחרת, בכל שעה 24/7, כך שתהיו בטוחים שהביטחון שלכם מעל הכל וכן הביטחון של הרכוש שלכם כי המנעולן דואג לכך ומספק פתרונות מתאימים לכל בעיה במהירות ויעילות. 
מנעולן יוכל להחליף לכם במידת הצורך את המנעולים והצילינדרים בבית במהירות. 
פעולת החלפת מנעולים נידרשת בדרל כלל לאחר פריצה, או מעבר דירה, או בעת אובדן מפתח.


 

שקט נפשי מאחורי הדלת הנעולה

מנעולן מקצועי ידע להעניק לכם ביטחון והגנה על מנת שתוכלו לישון בשקט ובשלווה, על מנת תוכלו לצאת מהדירה בראש שקט, ללכת לעבודה או להשאיר את הילדים עם בייביסיטר בביטחון.
תוכלו לקבל ממנעולן מקצועי יעוץ אודות נקודות אשר מועדות לפורענות כלומר לפריצה, ולאבטח את המקום ככל שניתן באמצעות אמצעי מיגון ונעילה שונים.

מקרה לדוגמא ולהמחשה:

בבית של לקוח מסויים קיימת דלת ממוגנת היטב במנגנון נעילה מאסיבי, בעל רמת מיגון גבוהה בנוסף למנעול כספת עליון. משמע, לא ניתן לפרוץ דלת זו בקלות, הדבר ידרוש שעה של עבודה מאומצת עם הרבה רעש מסביב, דבר בלתי אפשרי לביצוע עבור הגנב, כך שהדלת נחשבת לכמעט חסינה נגד פריצה. (הרי אין דלת שלא ניתן לפרוץ) באותו הבית ישנם חלונות הזזה ללא סורגים. הגנב הזיז בקלות את חלון ההזזה ע"י הרמתו מעט מעלה ופרץ פנימה. כל ההשקעה בדלת בטלה במקרה זה! מסיבה זו יש לתת לבעל מקצוע מורשה - מנעולן מורשה , לבחון את הדברים מנקודת ראייתו המקצועית והמנוסה.

 

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים