תיקון דלתות בגבעתיים – החל מ 199 ₪ | חי מנעולים: 054-355-8887
 
דף הבית >> תיקון דלתות במרכז >> תיקון דלתות בגבעתיים

מנעולן בגבעתיים מספק שירותי תיקון דלתות בגבעתיים באופן מיידי תוך זיהוי מהיר של תקלות וטיפול בהן לשביעות רצונם המלא של הלקוחות.
תיקון דלתות בגבעתיים הינו שירות הכולל משתנים שונים ואפשרויות רבות. הסיבה לכך היא שקיימים סוגים רבים ושונים של תקלות וסוגים שונים של מנעולים, של דלתות, וחלקי חילוף לדלתות. כמובן גם שישנם דלתות מחומרי גלם שונים שהטיפול בהם משתנה מסוג לסוג.
הגעה מהירה לפתרון נכון תמצאו אצלנו, עבודתנו מתבצעת באופן מהיר ואסטטי, לעיתים תוך מספר דקות.
 

צורך בשירותי תיקון דלתות בגבעתיים:

  • יציאה מכיוון הצירים של הדלת זוהי סיבה נפוצה להזמנת שירות תיקוני דלתות בגבעתיים או בכל מקום אחר, יציאה מכיוון תתבטא לרוב בקושי רב לסובב מפתח בתוך הצילינדר או בקושי בעת סגירת הדלת. הבעיה מתרחשת כתוצאה מטריקת הדלת או ממשקל רב של הדלת. ניתן למנוע את תדירות התופעה על ידי הימנעות מתליית אביזרים ובגדים על ידית הדלת או מתלה מאחורה הדלת.
    במקרה שלדעתכם יש צורך בכיוון הדלת מומלץ להזמין מנעולן בגבעתיים מחברת חי מנעולים שיהיה מספיק מקצועי וישר על מנת לא להחליף חלקים תקינים שאין צורך להחליפם בדלת, אלא לאזן ולכוון את הדלת והצירים בלבד ולגבות בעבור שירותיו עלות ביקור ושירות בלבד. כמובן שבמקרה שיש תקלה נוספת זה מקרה אחר.

  • סיבה נוספת להזמנת שירותי תיקון דלתות בגבעתיים היא חלודה הנוצרת על גבי מנגנון הדלת, בדרך עלל בעקבות לחות, ומים. החלודה מקשה על פעולת נעילת ופתיחת הדלת. במקרה של חלודה יש להחליף מנגנון נעילה ובמצבי חלודה מתקדמים יש צורך להחליף גם צילינדר.

  • תקלה נוספת שנפוצה במסגרת שירותי תיקון דלתות בגבעתיים היא קושי בעת סיבוב המפתח גם כאשר הדלת במצב פתוח, במצב כזה הדלת לא תינעל בצורה הרמטית ותקינה ואף תלווה בהשמעת רעשי חריקה בעת סיבוב המפתח. לעיתים שימון יוכל לתת מענה ראשוני, אך לשם פתירת הבעיה יהיה צורך בהחלפת צילינדר. פעולת החלפת צילינדר בגבעתיים תסייע לדלת להינעל ולהיפתח בצורה חלקה וללא קושי בלווי רעשים.
     

תיקון דלת חורקת:

בוודאי נתקלתם במקרה שאחת הדלתות בבית מתחילה לחרוק באופן פתאומי, זה מטריד, בעיקר בשעות הלילה השקטות. בדרך כלל חריקת דלת נובעת משחיקת צירי הדלת. ניתן לבצע שימון צירים ולרוב הבעיה תיפתר. אם הבעיה איננה נפתרת ככל הנראה מדובר בבעיה עמוקה יותר, ולכן השימון יעזור לתקופה קצרה במיוחד. במקרה זה יש להזמין את מנעולן בגבעתיים על מנת שיסייע בתיקון הבעיה, לעיתים החלפת צירים זהו הפתרון ולעיתים תיקונם ע"י שיוף ושימון. 
 

החלפת פירזול הדלת:

פרזול דלתות מתיישן ומתבלה עם הזמן כמו כל מוצר, כאשר אנו מדברים על פרזול לדלתות אנו מתכוונים לחלקים הללו: ידיות, מגן הצילינדר, כיסוי מתכתי מהצד הפנימי ומהצד החיצוני של הדלת, יש אפשרות להחליפם בחדשים לשם עיצוב וצבע חדש. נותן מראה של דלת חדשה לחלוטין והרגשה טובה.

מנעולן בגבעתיים מחברת חי מנעולים ישמח להעניק לכם שירות 24/7, בחלק מהמקרים התקלות יתגלו כקטנות מאוד שיסתכמו בחיזוק בורג שהתרופף, או שימון בריחים, אך בכל מקרה אנו ממליצים להזמין מנעולן לבחינת המצב על מנת למנוע החמרה בבעיה ותקיעת הדלת בהמשך.


 

מנעולן בגבעתיים מבצע תיקון דלתות בגבעתיים

תיקון דלתות לרוב לא יוגדר כשירות חירום ולכן לא ידרש שירות מיידי, אך לעיתים ישנם מקרים שידרשו הגעה דחופה ומיידית לדוגמא כאשר מישהו נעול בחדר או בבית , או כאשר חייבים לנעול דלת שאיננה ננעלת או נסגרת וחייב לעשות זאת דחוף. ברוב בקריאות תיקון דלתות יוזמן בתיאום מראש בזמן נוח לאחר שסוכם תהליך העבודה ותמחור הוגן.

נשמח להעניק לכם שירות מנעולן בגבעתיים 24 שעות ביממה

 


תיקון דלתות בגבעתיים - תגיות חיפוש: חידוש דלתות בגבעתיים I תיקון דלתות בגבעתיים I תיקון פלדלת בגבעתיים I תיקון דלת בגבעתיים I תיקון דלת עץ בגבעתיים I תיקון דלת ממד בגבעתיים I תיקון דלת רב בריח בגבעתיים I תיקון דלת שריונית חוסם בגבעתיים I קיצור דלת ממד בגבעתיים I החלפת מנגנון לדלת בגבעתיים I החלפת מנעולים בדלת בגבעתיים I  תיקון דלת לאחר פריצה בגבעתיים I הרמת דלת בגבעתיים I כיוון לדלת בגבעתיים I תיקון משקוף לדלת בגבעתיים I תיקון צירים לדלת בגבעתיים I החלפת צירים לדלת בגבעתיים I תיקון מנעול לדלת בגבעתיים I פורץ מנעולים בגבעתיים I מנעולן בגבעתיים | תיקון מקצועי לדלת 

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר