תיקון דלתות בדרום – החל מ 199 ₪ | חי מנעולים שירות מקצועי ואמין
 

שירות תיקון דלתות בדרום נדרש מסיבות שונות, הסיבה הנפוצה ביותר היא לצערנו לאחר פריצה אלימה, או ניסיון לפריצה.

סיבות נוספות המובילות לצורך בתיקון דלתות בדרום, ופתרונן:

  • הדלת יוצאת מכיוון ומתעקמת, הדבר מתבטא בקושי בסיבוב המפתח או בקושי בסגירת הדלת או בגרירת הדלת על גבי הרצפה. הדבר קורה כתוצאה מטריקת הדלת. במצב כזה מומלץ להזמין מנעולן בדרום מחברת חי מנעולים שיהיה מספיק מקצועי וישר לא להחליף חלקים מיותרים בדלת, אלא רק לאזן ולכוון את הדלת ולגבות שירות בלבד. 

  • לעיתים חלודה מופיעה על גבי מנגנון הדלת, החלודה מקשה על פעולות בסיסיות כגון נעילה ופתיחה של הדלת. הפתרון הוא החלפת מנגנון הנעילה החלוד בחדש ובמצבים מתקדמים החלפה גם של הצילינדר. לרוב עדיף להחליף גם אם הצילינדר לא נפגע עדיין מחלודה בכדי להימנע באופן סופי מהיווצרות חלודה נוספת.

  • תקלה נוספת היא כאשר המפתח מסתובב בקושי רב והדלת לא ננעלת בצורה חלקה ואפילו מלווה בהשמעת חריקה בעת הנעילה. לעיתים שימון יעזור, אך לרוב הפתרון הוא החלפת הצילינדר. פעולת החלפת צילינדר בדרום תגרום לדלת להינעל ולהיפתח בצורה חלקה וללא קושי מיותר בלווי רעשים.


תיקון דלתות בדרום- רק אצל מנעולן מקצוען


אנו מספקים מזה שנים רבות שירות תיקון דלתות בדרום ובכל רחבי הארץ במחירים נוחים, שירות מקצועי עם הגעה מהירה, העבודה באיכות גבוהה ביותר.

במהלך 15 שנות פעילותנו בתחום המנעולים צברנו היכרות מעמיקה עם כל סוגי הדלתות וכל סוגי המנעולים. לכל דלת יש מנגנון נעילה שונה עם צילינדר שונה, בריחים באורך ורוחב שונה. זיהוי תקלה בכל דלת דורשת היכרות עם כל סוגי הדלתות. הידע והניסיון שצריך על מנת לזהות סוגי תקלות שונים בא לאחר עבודה קשה.

על כן, אם תזמינו מנעולן החדש בתחום- סביר להניח שהוא יתקשה במציאת פתרון נכון , ולא בטוח שיצליח לסיים את העבודה.

 

פריצת דלתות בדרום, פריצת מנעולים בדרום, החלפת צילינדר בדרום ועוד

כשאתם לא מצליחים להיכנס לבית שלכם, הדלת לא נפתחת, המפתח אבד, אתם זקוקים למנעולן מנוסה- חי מנעולים באופן מיידי ומהיר.

מנעולן בדרום הוא גם פורץ מנעולים ודלתות בדרום, הוא יפרוץ לכם את הדלת המבוקשת בבית או בעסק. במידת הצורך הוא יתקן את הדלת או יחליף לכם את המנעול הקיים.

החלפת מנעול לדלת תעשה במידה ואין אפשרות לתקן אותו בלבד. אנחנו לא מחליפים חלקים ללא צורך ממשי במקרים שבהם ניתן לתקן אותם. אנו מבצעים הרמת דלת או כיוון צירי דלתות על מנת שהדלת תשב בצורה טובה ותיסגר בנוחות.

מומלץ להתחדש כל 5 שנים בהחלפת מנעולים איכותיים ומערכות נעילה מתקדמות גם אם לא עוברים דירה וגם אם המפתח לא אבד, צריך לשדרג על מנת לשמור על עדכניות ורמת מיגון גבוהה כנגד פריצות. בנוסף למערכות אזעקה רצוי שתשקיעו בהתקנת מנעול טוב ואיכותי בדלת הכניסה הראשית לבית.
 

מנעולן בדרום - שירותי מנעולנות בדרום 24 שעות

·         תיקון דלת פלדלת בדרום

·         תיקון דלת כניסה בדרום

·         תיקון דלת הזזה בדרום

·         תיקון דלת פנים בדרום

·         תיקון דלתות עץ בדרום

·         תיקון דלת ממ"ד בדרום


תיקון דלתות בדרום - תגיות חיפוש: חידוש דלתות בדרום I תיקון דלת בדרום I תיקון פלדלת בדרום I תיקון דלת עץ בדרום I תיקון דלת ממד בדרום I תיקון דלת רב בריח בדרום I תיקון דלת שריונית חוסם בדרום I קיצור דלת ממד בדרום I החלפת מנגנון לדלת בדרום I החלפת מנעולים בדלת בדרום I  תיקון דלת לאחר פריצה בדרום I הרמת דלת בדרום I כיוון לדלת בדרום I תיקון משקוף לדלת בדרום I תיקון צירים לדלת בדרום I החלפת צירים לדלת בדרום I תיקון מנעול לדלת בדרום I מנעולן בדרום I החלפת מנעולים בדרום I פורץ רכבים בדרום I פורץ מנעולים בדרום

תיקון דלתות בבאר שבע

תיקון דלתות בבאר שבע 24 שעות החל מ-199 ₪ אנו מספקים שירות תיקון דלתות בבאר שבע תוך 20 דקות. חייגו: 054-355-8887

תיקון דלתות בקרית מלאכי

תיקון דלתות בקרית מלאכי 24 שעות החל מ-199 ₪ אנו מספקים שירות תיקון דלתות בקרית מלאכי תוך 20 דקות. חייגו: 054-355-8887

תיקון דלתות באשקלון

תיקון דלתות באשקלון 24 שעות החל מ-199 ₪ אנו מספקים שירות תיקון דלתות באשקלון תוך 20 דקות. חייגו: 054-355-8887

תיקון דלתות בקרית גת

תיקון דלתות בקרית גת 24 שעות החל מ-199 ₪ אנו מספקים שירות תיקון דלתות בקרית גת תוך 20 דקות. חייגו: 054-355-8887

תיקון דלתות בשדרות

תיקון דלתות בשדרות 24 שעות החל מ-199 ₪ אנו מספקים שירות תיקון דלתות בשדרות תוך 20 דקות. חייגו: 054-355-8887

תיקון דלתות בנתיבות

תיקון דלתות בנתיבות 24 שעות החל מ-199 ₪ אנו מספקים שירות תיקון דלתות בנתיבות תוך 20 דקות. חייגו: 054-355-8887

תיקון דלתות באופקים

תיקון דלתות באופקים 24 שעות החל מ-199 ₪ אנו מספקים שירות תיקון דלתות באופקים תוך 20 דקות. חייגו: 054-355-8887

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר