מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> תיקון דלתות במרכז >> תיקון דלתות בחולון

 

תיקון דלתות בחולון

24 שעות
חייגו תיקון דלתות

כחברה ותיקה אשר מספקת במשך שנים שירותי תיקון דלתות בחולון חשוב לנו להביא לצומת לבכם את פשטות עניין תיקוני הדלתות ואיזו הקלה משמעותית תחושו לאחר סיום תיקון הדלת. בדרך כלל תקלות בדלתות מתרחשות מפאת שחיקת משקופי הדלת, גומיות הדלת, הצירים, שקיעת הדלת או שחיקת הצלינדר או המנעול. תקלות אלו הינ פשוטות וקלות מאוד לתיקון - תוך מספר דקות הדלת שלכם תוכל להיסגר ולהיפתח בקלות, ונעילתה תהיה יעילה ותקנית.

 

 

שירותי תיקון דלתות בחולון והסביבה

 

מנעולן בחולון מטפל בכל התקלות שתוכלו להעלות על הדעת שעלולות להיווצר בדלתות שונות. מנעולן בחולון יתקן את התקלה בדלת בזמן קצר במיוחד ובצורה מקצועית ואיכותית. תיקון דלתות בחולון יסופק באופן מיידי תוך זיהוי תקלות במהירות וטיפול בהן לשביעות רצונם המלא של הלקוחות.
תיקון דלתות ב
חולון זהו שירות בעל משתנים שונים ואפשרויות רבות. היות וקיימים סוגים רבים ושונים של צילינדרים ומנעולים, המון סוגים של דלתות, של תקלות וחלקי חילוף שונים לדלתות. בנוסף לכך שישנם סוגי דלתות שונות מחומרי גלם שונים שהטיפול בהם שונה מסוג לסוג (דלתות זכוכית, דלתות פלדלת, עץ, אלומיניום, ברזל ועוד).

 

כיוון דלת פלדלת בחולון

תקלה נפוצה נוספת בדלתות פלדלת היא יציאה של הדלת מכיוון ואיזון. הצורך בכיוון דלת היא סיבה נפוצה להזמנת שירות תיקון דלתות בחולון, התקלה מתבטאת בקושי לסובב את המפתח בתוך הצילינדר או בקושי לסגור את הדלת. התקלה הזו בדלת מתרחשת בגלל המשקל המופעל עליה ובלאי טבעי של שנים ועבודה בתדירות גבוהה. גם טריקת הדלת באופן קבוע עלולה לגרום לדלת לצאת מכיוון.
בסיטואציה כזו יש צורך להזמין מנעולן בחולון
 מחברת חי מנעולים שיהיה מקצועי וישר על מנת לא להחליף חלקי חילוף בדלת שהינם תקינים ושאין צורך להחליף אותם, אלא המנעולן צריך לאזן ולכוון את הדלת בלבד ולגבות סכום הגיוני עבור שירותיו. כמובן שאם יש תקלה בנוסף לכך זה מקרה אחר.

יש לבחור לעבודה זו מקצוען, מפני שמנעולן חובבן עלול לפרש את התקלה בדלת כתקלה במנגנון הנעילה או תקלה בצילינדר ולהחליפם. לא רק שזה יהיה ללא צורך , אלא שהבעיה תישאר. החלפת חלקי חילוף בדלת לא תפתור את הבעיה באיזון.

האם דלת הפלדלת זזה ממקומה? כך תבדקו...

פתחו את הדלת, הכניסו את המפתח לחור הצילינדר וסובבו לכיוון פתיחה וסגירה. הרגשתם קושי? הרגשתם שמחוץ למשקוף המפתח מסתובב בקלות רבה יותר מאשר כשהדלת סגורה?
אם המפתח הסתובב בקלות לא מדובר בבעיה במנגנון הנעילה או בצילינדר, אלא יש צורך לבצע כיוון דלת. כאשר סוגרים את הדלת ומסובבים את המפתח - מה שקרה הוא שהבריחים לא מצליחים להיכנס לתוך המסילות באופן מדוייק וזהו הקושי המדובר בעת סיבוב המפתח. אם הדבר לא יטופל התקלה תחמיר- הדלת עלולה להיתקע לחלוטין ואז יהיה צורך בפריצת הדלת.תיקון דלתות בחולון - תגיות חיפוש: חידוש דלתות בחולון I תיקון דלתות בחולון I תיקון פלדלת בחולון I תיקון דלת בחולון I תיקון דלת עץ בחולון I תיקון דלת ממד בחולון I תיקון דלת רב בריח בחולון I תיקון דלת שריונית חוסם בחולון I קיצור דלת ממד בחולון I החלפת מנגנון לדלת בחולון I החלפת מנעולים בדלת בחולון I תיקון דלת לאחר פריצה בחולון I הרמת דלת בחולון I כיוון לדלת בחולון I תיקון משקוף לדלת בחולון I תיקון צירים לדלת בחולון I החלפת צירים לדלת בחולון I תיקון מנעול לדלת בחולון I פורץ מנעולים בחולון I מנעולן בחולון I פורץ רכבים בחולון
 
 

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים