תיקון דלתות בחולון - החל מ 99 ₪ | חי מנעולים: 054-355-8887
 
דף הבית >> תיקון דלתות במרכז >> תיקון דלתות בחולון
תיקון דלתות בחולון

 

כחברה ותיקה אשר מספקת במשך שנים שירותי תיקון דלתות בחולון חשוב לנו להביא לצומת לבכם את פשטות עניין תיקוני הדלתות ואיזו הקלה משמעותית תחושו לאחר סיום תיקון הדלת. בדרך כלל תקלות בדלתות מתרחשות מפאת שחיקת משקופי הדלת, גומיות הדלת, הצירים, שקיעת הדלת או שחיקת הצלינדר או המנעול. תקלות אלו הינ פשוטות וקלות מאוד לתיקון - תוך מספר דקות הדלת שלכם תוכל להיסגר ולהיפתח בקלות, ונעילתה תהיה יעילה ותקנית.

שירותי תיקון דלתות בחולון והסביבה

מנעולן בחולון מטפל בכל התקלות שתוכלו להעלות על הדעת שעלולות להיווצר בדלתות שונות. מנעולן בחולון יתקן את התקלה בדלת בזמן קצר במיוחד ובצורה מקצועית ואיכותית. תיקון דלתות בחולון יסופק באופן מיידי תוך זיהוי תקלות במהירות וטיפול בהן לשביעות רצונם המלא של הלקוחות.
תיקון דלתות בחולון זהו שירות בעל משתנים שונים ואפשרויות רבות. היות וקיימים סוגים רבים ושונים של צילינדרים ומנעולים, המון סוגים של דלתות, של תקלות וחלקי חילוף שונים לדלתות. בנוסף לכך שישנם סוגי דלתות שונות מחומרי גלם שונים שהטיפול בהם שונה מסוג לסוג (דלתות זכוכית, דלתות פלדלת, עץ, אלומיניום, ברזל ועוד).

 

כיוון דלת פלדלת בחולון

תקלה נפוצה נוספת בדלתות פלדלת היא יציאה של הדלת מכיוון ואיזון. הצורך בכיוון דלת היא סיבה נפוצה להזמנת שירות תיקון דלתות בחולון, התקלה מתבטאת בקושי לסובב את המפתח בתוך הצילינדר או בקושי לסגור את הדלת. התקלה הזו בדלת מתרחשת בגלל המשקל המופעל עליה ובלאי טבעי של שנים ועבודה בתדירות גבוהה. גם טריקת הדלת באופן קבוע עלולה לגרום לדלת לצאת מכיוון.
בסיטואציה כזו יש צורך להזמין מנעולן בחולון מחברת חי מנעולים שיהיה מקצועי וישר על מנת לא להחליף חלקי חילוף בדלת שהינם תקינים ושאין צורך להחליף אותם, אלא המנעולן צריך לאזן ולכוון את הדלת בלבד ולגבות סכום הגיוני עבור שירותיו. כמובן שאם יש תקלה בנוסף לכך זה מקרה אחר.

יש לבחור לעבודה זו מקצוען, מפני שמנעולן חובבן עלול לפרש את התקלה בדלת כתקלה במנגנון הנעילה או תקלה בצילינדר ולהחליפם. לא רק שזה יהיה ללא צורך , אלא שהבעיה תישאר. החלפת חלקי חילוף בדלת לא תפתור את הבעיה באיזון.

 

האם דלת הפלדלת זזה ממקומה? כך תבדקו...

פתחו את הדלת, הכניסו את המפתח לחור הצילינדר וסובבו לכיוון פתיחה וסגירה. הרגשתם קושי? הרגשתם שמחוץ למשקוף המפתח מסתובב בקלות רבה יותר מאשר כשהדלת סגורה?
אם המפתח הסתובב בקלות לא מדובר בבעיה במנגנון הנעילה או בצילינדר, אלא יש צורך לבצע כיוון דלת. כאשר סוגרים את הדלת ומסובבים את המפתח - מה שקרה הוא שהבריחים לא מצליחים להיכנס לתוך המסילות באופן מדוייק וזהו הקושי המדובר בעת סיבוב המפתח.
אם התקלה לא תטופל היא תחמיר- הדלת עלולה להיתקע לחלוטין ואז יהיה צורך בפריצת הדלת.

 

המפתח בקושי מסתובב בצילינדר? מנעולן בחולון ימצא פתרון

אם לא תטפלו באופן מידי בבעיה ייתכן שתמצאו את עצמכם תקועים מחוץ לבית או גרוע יותר את ילדיך תקועים בפנים את מצבים לא נעימים אלו ניתן למנוע ע"י הזמנת מנעולן בחולון שיגיע במהרה ויפתור כל בעיה.
מנעולן בחולון ממליץ במקרים של קושי בעת סיבוב מפתח בצילינדר להימנע מהפעלת כוח שכן היא עלולה לגרום לנזק לצילינדר ולמנגנון הנעילה. במקרה הגרוע המפתח ישבר בתוך הצילינדר ואז תהיו בבעיה, מכיוון ששבירת המפתח בצילינדר עלולה לגרור עלויות כספיות גבוהות. לכן, במקום להפעיל כוח ולגרום לנזק פשוט הזמינו שירותי תיקון דלתות בחולון.

 

מחיר מנעולן בחולון

בנושא זה חשוב מאד שלא ללכת שבי אחרי הצעות מחיר זולות במיוחד. לפעמים הזול עולה ביוקר- מחירים זולים מאוד בתחום של עבודות מנעולנות או שיפוצים עלולים להצביע עבודה באיכות נמוכה. או עבודה ללא תעודות (עלול להתגלות כחובבן או כאדם פלילי) בנושא המחירים קחו בחשבון שהמחיר ההתחלתי שמוצע על ידי אותו מנעולן לא תמיד יהיה המחיר שתשלמו בסוף העבודה. למנעולנים אין מחירון, כל אחד יכול לתמחר באופן שונה, לכן חשוב לבצע סקר שוק ולשמוע כמה הצעות לתיקון הדלת או העבודה הרצויה ולבחור במחיר הסביר שמוצע.
 

 

תיקון דלתות בחולון - תגיות חיפוש: חידוש דלתות בחולון I תיקון דלתות בחולון I תיקון פלדלת בחולון I תיקון דלת בחולון I תיקון דלת עץ בחולון I תיקון דלת ממד בחולון I תיקון דלת רב בריח בחולון I תיקון דלת שריונית חוסם בחולון I קיצור דלת ממד בחולון I החלפת מנגנון לדלת בחולון I החלפת מנעולים בדלת בחולון I תיקון דלת לאחר פריצה בחולון I הרמת דלת בחולון I כיוון לדלת בחולון I תיקון משקוף לדלת בחולון I תיקון צירים לדלת בחולון I החלפת צירים לדלת בחולון I תיקון מנעול לדלת בחולון I מנעולן בחולון 

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר