מנעולן חי מנעולים
 
  מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> תיקון דלתות בשרון >> תיקון דלתות בנתניה

 

תיקון דלתות בנתניה

24 שעות
תיקון דלתות בנתניה

 

ישנן מספר בעיות נפוצות העלולות לקרות בדלתות פלדלת כמו רב בריח 

בעיה נפוצה להזמנת שירות תיקון דלתות בנתניה מאת מנעולן בנתניה היא כאשר הדלת יצאה מכיוון ומשתפשפת על הרצפה או משתפשפת במשקוף ומקשה על נעילת ופתיחת הדלת. לעיתים השפשוף מעיד על צילינדר שחוק אך ברוב המקים מדובר על בעיה בכיוון דלת.

כיוון דלת הינה פעולה שמנעולן בנתניה או מנעולן בכל מקום אחר צריך לבצע בכדי לאזן את הדלת אל מול המשקוף והרצפה. למה הדלת יוצאת מאיזון? לרוב משקלן של דלתות פלדלת גבוה ולכן עם השנים יש להן נטייה לשקוע כלפיי מטה. כיוון מן הצירים של הדלת תייצב את הדלת אל מול המשקוף.

בעיה נפוצה נוספת שעלולה להתרחש בדלתות, בעיקר מסוג פלדלת, היא הצורך בהחלפת צילינדר, צילינדר כמו כל חלק פלדה נע עלול להתבלות, גם הצילינדרים הטובים ביותר בשוק עלולים להתקלקל באופן פתאומי וכתוצאה מכך תרגישו שהמפתח מסתובב "על ריק" כלומר הוא איננו מבצע את הנעילה כפי שנדרש ממנו והדלת נשארת פתוחה. מה עושים? מזמינים את מנעולן בנתניה שיגיע בהקדם האפשרי לשם החלפת הצילינדר, תוודאו שהצילינדר מגיע עם 5 מפתחות חדשים בקופסא אטומה.

בעיה נוספת שיכולה להתרחש היא בעיה במנגנון נעילת דלת הפלדלת. בתוך כל דלת פלדלת ישנו מנגנון נעילה שונה אשר תפקידו להפעיל את בריחי הדלת והצילינדר ממצב פתוח למצב נעול ולהיפך. ישנם סוגים שונים של מנגנוני נעילה בעלי רמות מיגון שונות וכמות בריחים שונה ולכן המחיר משתנה מדלת לדלת וכך גם העבודה- הן מבחינת קושי העבודה והן מבחינת זמן העבודה. בנוסף בין שאר השיקולים יהיה מחיר המנגנון המתאים.
 כחלק ממלאכת תיקון דלתות בנתניה נדרש הצורך בשיפוץ מנגנון, אשר לרוב יוכל למנוע את הצורך בהחלפת מנגנון הנעילה אך לא תמיד ניתן לשפץ ולתקן. תיקון / שיפוץ של מנגנון נעילה יבוצע אך ורק בידי מנעולן בנתניה שיהיה מקצועי מכיוון שעל מנת להוציא את מכלול מנגנון הנעילה צריך לדעת איך לפרק נכונה את פירזול את הדלת מבלי לגרום נזק נוסף לדלת, למנגנון ולבריחי הדלת. בנוסף צריך את הידע כיצד לשפץ מנגנון נעילה- ידע שאפילו לבעלי מקצוע בתחום הוא חסר.


 תפקידה של הדלת הוא להקנות ביטחון והגנה לכם, לבני ביתכם או לעובדי העסק שלכם, והביטחון חשוב במיוחד!  לשם כך, הקפידו להיעזר אך ורק במנעולן בנתניה שהוא מומלץ ומוכר, שהוכיח את עצמו כבר שנים, וצבר מוניטין שאכן הוא אמין, מקצועי ומהיר.
 שירותי חידוש מקטגוריית תיקון דלתות בנתניה כוללים שיפוץ מנגנוני הנעילה הפנימיים של הדלת, החלפת צילינדרים וצירי נעילה, החלפת פרזול וידיות, כיוון הדלת מחדש ועוד. 
שירות חידוש דלת מונע החלפה לדלת חדשה, ויכול לחסוך לכם מאות שקלים כי למעשה אתם מקבלים דלת מחודשת לאחר החלפת כל המנגנונים הפנימיים וזה יכול להחזיק מספר שנים. כיום חידוש החזות החיצונית של הדלתות כמו צביעה, טפט ותיקון אסטטי בדלתות עץ נפוץ מאוד ופופולרי בקרב כל שכבות האוכלוסיה.
אין צורך לרוץ למהר להחליף דלת כי קיים שירות תיקון דלתות בנתניה אשר יכול להשיג מטרה זהה בעלות נמוכה. חשוב לדעת שכאשר מזמינים דלת חדשה לוקח לה מספר ימים להגיע אליכם, ואם קיימת בדלת תקלה שמונעת ממכם לנעול את הדלת אין ברירה אלא לתקן באופן מיידי. אם בכל זאת תרצו להחליף דלת תוכלו לתקן תיקון זמני ולחכות לדלת החדשה, ניתן להשיג תוצאה של עזרה ראשונה בבעיות מסויימות ע"י שימון מנגנון הנעילה והצירים. לא תמיד זה עובד וכמובן שלא בכל תקלה, אבל שווה לנסות.

 


תיקון דלתות בנתניה - תגיות חיפוש: חידוש דלתות בנתניה I תיקון דלת בנתניה I תיקון פלדלת בנתניה I תיקון דלת עץ בנתניה I תיקון דלת ממד בנתניה I תיקון דלת רב בריח בנתניה I תיקון דלת שריונית חוסם בנתניה I קיצור דלת ממד בנתניה I החלפת מנגנון לדלת בנתניה I החלפת מנעולים בדלת בנתניה I  תיקון דלת לאחר פריצה בנתניה I הרמת דלת בנתניה I כיוון לדלת בנתניה I תיקון משקוף לדלת בנתניה I תיקון צירים לדלת בנתניה I החלפת צירים לדלת בנתניה I תיקון מנעול לדלת בנתניה I מנעולן בנתניה I החלפת מנעולים בנתניה I פורץ רכבים בנתניה I פורץ מנעולים בנתניה

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים