תיקון דלתות בסביון – החל מ 199 ₪ | חי מנעולים: 054-355-8887
 
דף הבית >> תיקון דלתות במרכז >> תיקון דלתות בסביון

שירות תיקון דלתות בסביון נדרש מסיבות שונות ומגוונות

הסיבה הנפוצה ביותר שבעקבותיה תזמינו שירות תיקון דלתות בסביון היא לצערנו לאחר פריצה אלימה, או ניסיון לפריצה. אם תקפידו על תקינותה של הדלת, על מיגונה בעזרת אמצעי הגנה פשוטים או מתוחכמים תוכלו למנוע פריצות.
בעשור האחרון הטכנולוגיה התקדמה המון וכך גם בתחום המנעולים. כיום ישנם מנעולים אלקטרוניים חכמים שמונעים את הצורך בשימוש במפתח. רוב הפורצים ימנעו מלגשת למנעולים אלו. התקציב שלכם נמוך יותר? התקינו מנעול כספת עליון המשמש כהגנה נוספת ואף חזקה יותר לדלת הכניסה שלכם.

סיבות המובילות לתיקון דלתות בסביון ופתרונן:

  1. יציאה מכיוון של הדלת היא סיבה נפוצה להזמנת שירות תיקוני דלתות, הדבר מתבטא בקושי לסובב את המפתח בתוך הצילינדר או בקושי לסגור את הדלת. הבעיה מתרחשת כתוצאה מטריקת הדלת או ממשקל רב של הדלת. לדוגמא תליה של אביזרים ובגדים על הדלת תכביד עוד יותר.
    במצב כזה מומלץ להזמין מנעולן בסביון שיהיה מספיק מקצועי וישר על מנת לא להחליף חלקים תקינים שאין צורך להחליפם בדלת, אלא לאזן ולכוון את הדלת בלבד ולגבות סכום הגיוני עבור שירות תיקון הדלת. כמובן שאם יש תקלה נוספת זה מקרה אחר.

  2. סיבה נוספת להזמנת שירות תיקון דלתות בסביון היא היווצרות חלודה במנגנון הדלת, החלודה מקשה על נעילת ופתיחת הדלת. במקרה של חלודה יהיה צורך בהחלפת מנגנון הנעילה החלוד בחדש ובמצבי חלודה מתקדמים תידרש גם החלפת צילינדר. במקרים אחדים יהיה נחוץ להחליף את הצילינדר גם אם איננו חלוד בשביל להפתר באופן סופי מתופעת ההחלדה.

  3. תקלה נוספת שנפוצה במסגרת שירותי תיקון דלתות בסביון קושי בעת סיבוב המפתח בצילינדר, כתוצאה מכך הדלת לא ננעלת בצורה חלקה ואף מלווה בהשמעת רעשי חריקה בעת סיבוב המפתח. לעיתים שימון יוכל  לתת עזרה ראשונה, אך לשם פתירת הבעיה יש צורך בהחלפת צילינדר. פעולת החלפת צילינדר בסביון תגרום לדלת להינעל ולהיפתח בצורה חלקה וללא קושי בלווי רעשים.

 

תיקון דלתות בסביון - רק אצל מנעולן מקצוען

חי מנעולים מספקים מזה שנים רבות שירות תיקון דלתות בסביון במחירים נוחים, שירות מקצועי עם הגעה מהירה, העבודה באיכות גבוהה ביותר.

במהלך 15 שנות פעילותנו בתחום המנעולים צברנו היכרות מעמיקה עם סוגי דלתות שונים ועם כל סוגי המנעולים. לכל דלת ישנו מנגנון נעילה שונה עם צילינדר שונה, בריחים באורך ורוחב שונה.

זיהוי תקלות בדלתות תדרוש היכרות עם כל סוגי הדלתות. הידע והניסיון שדרוש על מנת לזהות סוגי תקלות שונים מגיע לאחר עבודה קשה. על כן, במידה ותזמינו מנעולן החדש בתחום, או חובבן , סביר להניח שהוא יתקשה במציאת פתרון נכון, ולא בטוח שיצליח לסיים את המלאכה. לכו על בטוח- חי מנעולים, מנעולן בסביון מטעמנו מקצועי אדיב ומיומן.

מחיר תיקון דלת בסביון

בגדול המחירים נעים בסביבות ה 200 ש"ח אבל זה מאוד משתנה, יש דלת שמספיק לשמן אותה ולחזק בורג ובזה התיקון הסתיים ויש דלת שעבודה עליה תיקח כשעתיים ויהיה צורך בהחלפת חלקים והתשלום יהיה בהתאם, כל מקרה לגופו וכל סוג דלת תתומחר אחרת

לאחר פריצת דלת יש להחליף צילינדר או לתקן את הבעיה בדלת, כדאי לקחת בחשבון את כל העלויות כדי לא לצאת מופתעים בסיום העבודה, לשאול הכל, האם כולל מעמ, האם כולל התקנה, האם כולל חלקים, ורק אז שיתחיל את העבודה.
מנעולן מקצועי וותיק שנמצא שנים בתחום יתן לכם את כל הפרטים של העלויות לפני תחילת העבודה ובנוסף יתן לכם את השירות הטוב ביותר לעומת מנעולן מתחיל וחדש בתחום, אז למה שלא תתקשרו עוד היום למנעולן מוביל בתחום שלכם?
מנעולן בסביון הינו מנעולן מקצועי בעל ותק וניסיון, בעל תעודת הכשרה ואישור יושר ממשטרת ישראלתיקון דלתות בסביון - תגיות חיפוש: חידוש דלתות בסביון I תיקון דלתות בסביון I תיקון פלדלת בסביון I תיקון דלת בסביון  I תיקון דלת עץ בסביון  I תיקון דלת ממד בסביון I תיקון דלת רב בריח בסביון I תיקון דלת שריונית חוסם בסביון I קיצור דלת ממד בסביון I החלפת מנגנון לדלת בסביון I החלפת מנעולים בדלת בסביון I תיקון דלת לאחר פריצה בסביון I הרמת דלת בסביון I כיוון לדלת בסביון I תיקון משקוף לדלת בסביון I תיקון צירים לדלת בסביון I החלפת צירים לדלת בסביון I תיקון מנעול לדלת בסביון I מנעולן בסביון 

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר