תיקון דלתות בראשון לציון – החל מ 199 ₪ | חי מנעולים: 054-355-8887
 
דף הבית >> תיקון דלתות במרכז >> תיקון דלתות בראשון לציון

זקוקים בדחיפות לתיקון דלת בראשון לציון? הדלת עברה פריצה וצריך לתקן אותה? הדלת לא נסגרת היטב או נגררת על הרצפה?


מנעולן בראשון לציון מחברת חי מנעולים מתמחה בטיפול ותיקון דלתות ומבצע זאת במקצועיות רבה. רבים מהלקוחות אינם מודעים לעובדה שאם דלת איננה נסגרת בצורה הרמטית, או שדרוש כוח על מנת להצליח לסגור אותה, היא תקלה פשוטה יחסית עם פתרון פשוט עוד יותר, ואין צורך להיכנס ללחץ.
מה שכן יש לעשות זה להזמין את מנעולן בראשון לציון על מנת שיפתור את הבעיה לפני שהדלת תתקע ואז יהיה צורך בפריצת הדלת בנוסף להכל.

 

כחברה ותיקה המספקת שירותי תיקון דלתות בראשון לציון והמרכז חשוב לנו להביא לידיעתכם את פשטות התיקון וההקלה המשמעותית שתחושו לאחר תיקון הדלת. בדרך כלל התקלה נובעת משחיקת משקופי הדלת, גומיות הדלת, הצירים, שקיעת הדלת או שחיקת שיני הצלינדר / המנעול.

תקלות אלו הם בין התקלות הפשוטות והקלות ביותר לתיקון - תוך מספר דקות תהיה לכם דלת תקינה שתיסגר ותיפתח בקלות, ונעילתה תהיה יעילה ותקנית.

 

 

שירותי תיקון דלתות בראשון לציון והסביבה

מנעולן בראשון לציון ידע לטפל בכל תקלה בדלת, בכל ליקוי בכל סוגי הדלתות הקיימות בזמן קצר מאוד בצורה מקצועית ואיכותית ביותר. תיקון דלתות בראשון לציון יתבצע באופן מיידי תוך זיהוי מהיר של התקלה וטיפול בה לשביעות רצונו המלא של הלקוח.

תיקון דלתות בראשון לציון הוא שירות אשר עשוי לכלול משתנים ואפשרויות רבות. שכן קיימים סוגים רבים ושונים של מנעולים, של דלתות, דלתות עץ, דלתות פלדלת, דלתות אלומיניום, דלתות ברזל, דלתות זכוכית, ועוד.
במהלך עבודתנו אנו מומחים בהסקת מסקנות מהירה והגעה לפתרון מהיר ואסטטי, לעיתים קרובות תוך דקות ספורות, על כן מגדירים אותנו בתור אנשי מקצוע אשר מצטיינים בתחום תיקון הדלתות בישראל.


 

תיקון דלת בראשל"צ

מנעולן בראשון לציון מספק שירות מקצועי לדלתות ומנעולים. זמן ותדירות שימוש אינטנסיבי גורם לתקלות שאת רובן ניתן לפתור בקלות. לעיתים דלתות עלולות לשקוע במסגרות שלהם; בנוסף, אבק מצטבר בצירים ובמנעול הדלת- אין  ספק, מגוון רחב של בעיות עלול להתרחש בדלתות שלכם בבית או בעסק.

 

תיקון דלתות פנים בראשון לציון

במאמר זה, אנו נעזור לך לתקן את בעיות בדלת פנים - דלת עץ של חדרים לרוב, שים לב כי בעיות רבות המתרחשות בדלתות הכניסה, כגון דלת פלדלת, זהות לבעיות שקורות בדלתות פנים. אנו מבצעים תיקון ידיות לדלתות פנים בבית כלומר תיקון ידית לדלת עץ של חדר במקרה שהידית יוצאת מהמקום או לא מתפקדת היטב.

 

תיקון דלת רופפת בראשון לציון

אם הדלת מרעישה, ניתן להתאים את המיקום של פרזול הפינוי הנגדי.
כאשר הדלת מרעישה וחורקת זה אומר שסגירת הדלת לא טובה או שהיא לא מכוונת היטב מהצירים או שפרזול הפינוי הנגדי לא מספיק חזק או שהמיקום שלה לא מתאים כבר לדלת.

כדי לתקן זאת, יש לכוון את הדלת מהצירים או יותר פשוט במידה ורואים שהבעיה היחידה היא בפרזול ניתן להזיזו מעט. חשוב מאוד לפני ביצוע של עבודה כזו לבחון היטב שהדלת לא משתפשפת על הרצפה ושמקום הרעש וההתנגדות לא מגיע ממקום אחר

 

הזמנת שירות תיקון דלת בראשון לציון דורשת ממך הלקוח אמון וביטחון במנעולן, המנעולנים שלנו יודעים לזהות את הליקוי בדלת ולספק לו מענה מהיר ויעיל. כל זאת, מבלי שתאלצו להמתין שעות להגעת מנעולן כמו במקרים רבים אחרים. ומבלי שתצטרכו לעבור מספר מנעולנים עד שתגיעו למנעולן המקצועי שיודע כיצד לפתור את הבעיה בדלת על הצד הטוב ביותר.
פעמים רבות אנו מגיעים אחרי שהיה מנעולן או שניים בדלת הלקוח, שאינם הצליחו לתקן את הדלת ולעיתים אף גרמו נזק. בדקו היטב את מי אתם מזמינים.

 

 

תיקון דלתות בעסקים

מנעולן בראשון לציון מטפל ומתקן דלתות של עסקים כמו דלתות בכניסה לחנויות, דלתות זכוכית, דלת הזזה מזכוכית, ועוד דלתות המתאימות לצרכי העסק.
אנו עוסקים בתיקון דלתות לעסקים בראשון לציון זה שנים במקצועיות רבה ולנו מוניטין גבוה שקיבלנו בזכות עבודתנו האיכותית והמקצועית.

 

חור בדלת חלולה

אם יש לך דלת עץ חלולה עם חור גדול, כדאי לשקול להחליף את כל הדלת או שתנסה לתקן בעצמך, כי תיקון מקצועי עלול לעלות יותר יקר מרכישת דלת עץ חדשה.
חור בדלת פנימית חלולה
חור בדלת חלולה ניתן למלא ולהחליק ; לאחר מכן חייב לצבוע את הדלת.

אתה יכול לתקן את החור בדלת בעצמך אם אתה מוכן לצבוע לבסוף את הדלת כדי להסתיר את התיקון. כדי לעשות זאת, תצטרך תרסיס קצף בידוד.

מלא את החור עם ספריי קצף לבידוד המאפשר לקצף להתרחב מעט מעל פני השטח של הדלת.
הנח לחומר להתייבש (ולהמשיך להתרחב) בערך 10 שעות, אפשר לעשות זאת במהלך הלילה.
השתמש בסכין גילוח כדי לחתוך את עודף הקצף. לגלח טיפה נמוך יותר מפני השטח של הדלת.
לטש את השטח קלות עם נייר זכוכית דק לטש וישר את השטח.

תדביק מדבקת ויניל  תדביק את המדבקה על פני חור הדלת לכיסוי אחיד ומושלם.
צביעת כל הדלת יש לצבוע, לאפשר לצבע להתייבש, ולאחר מכן לצבוע שכבה נוספת.
תיקנתם את החור בדלת. מרוצים? שמחנו לעזור. לא מרוצים? החליפו דלת.

 

תיקון דלת פלדלת בראשון לציון

דלתות פלדלת הן דלתות עם חלקים רבים, החלקים נעים וזקוקים לשימון, אם תשמנו אחת לתקופה את הצירים והמנעול תוכלו למנוע או אפילו לטפל בבעיות בדלת. ישנן תקלות מסובכות יותר שעל מנת לפתור אותן תזדקקו להזמין את מנעולן בראשון לציון שישמח לתת שירות מקצועי.
 

 

תיקון דלתות בראשון לציון - תגיות חיפוש: חידוש דלתות בראשון לציון I תיקון דלתות בראשון לציון I תיקון פלדלת בראשון לציון I תיקון דלת בראשון לציון I תיקון דלת עץ בראשון לציון  I תיקון דלת ממד בראשון לציון I תיקון דלת רב בריח בראשון לציון I תיקון דלת שריונית חוסם בראשון לציון I קיצור דלת ממד בראשון לציון I החלפת מנגנון לדלת בראשון לציון I החלפת מנעולים בדלת בראשון לציון I  תיקון דלת לאחר פריצה בראשון לציון I הרמת דלת בראשון לציון I כיוון לדלת בראשון לציון I תיקון משקוף לדלת בראשון לציון I תיקון צירים לדלת בראשון לציון I החלפת צירים לדלת בראשון לציון I תיקון מנעול לדלת בראשון לציון I מנעולן בראשון לציון I פורץ רכבים בראשון לציון
 

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר