תיקון דלתות בשפלה – החל מ 199 ₪ | שירות מקצועי ואמין
 
תיקון דלתות בשפלה


הסיבה הנפוצה ביותר שבעקבותיה תצטרכו להיעזר בשירותי תיקון דלתות בשפלה היא לצערנו לאחר פריצה אלימה, או ניסיון לפריצה.

מנעולן מהשפלה מעדכן שישנם דרכים להימנע מפריצות! אם תקפידו על תקינותה של הדלת, על מיגונה בעזרת אמצעי הגנה פשוטים או מתוחכמים תוכלו להימנע מפריצות לביתכם ולעסק שלכם.

בעשור האחרון הטכנולוגיה התקדמה המון וכך גם בתחום המנעולים. בעשור האחרון פותחו מנעולים אלקטרוניים חכמים אשר באפשרותם למנוע את הצורך בשימוש במפתח ולהגן על פתח הבית בצורה מרשימה. רוב הפורצים ימנעו מלגשת למנעולים אלו. אם התקציב שלכם נמוך יותר ואתם לא מוותרים על רמת הגנה גבוהה מומלץ להתקין בדלת מנעול כספת עליון.

 

חי מנעולים מבצעים תיקון דלתות בשפלה 

תיקון דלתות שמבצעים לפני נזק רציני לדלת עשוי לספק הגנה על ביתכם ובני ביתכם מפני פורצים, שכן פריצת דלת שהמנעול שמותקן בה לא מספק הגנה נאותה והדלת רופפת ולא נסגרת היטב מועד לפריצות. 
לשירותך מנעולן מוסמך המתמחה בתחום תיקון דלתות ותיקון מנעולים לכל סוגי הדלתות.

כל עבודה שמנעולן בשפלה מבצע היא בהתאם לכל תקנות הבטיחות ועל פי חוק באישור משטרת ישראל
אנו מחליפים חלקי חילוף לדלתות כגון ידיות, צירים או מנגנוני נעילה עבור דלתות שונות וצילינדרים מסוגים שונים. אנו מבצעים תיקונים מקצועיים של דלתות מכל הסוגים בהתאם להעדפותיך והתקציב שלך.

 

סיבות המובילות לצורך בתיקון דלת בשפלה ופתרונן:

  • כאשר הדלת יוצאת מאיזון ונוטה הצידה זוהי סיבה נפוצה להזמנת שירות תיקוני דלתות, הדבר מתבטא בקושי לסובב את המפתח בתוך הצילינדר או בקושי לסגור את הדלת. הבעיה התדירה מתרחשת כתוצאה מטריקת הדלת או ממשקל רב של הדלת.
    לדוגמא תליה של אביזרים ובגדים על הדלת תכביד עוד יותר ותשחוק יותר את ציריה של הדלת. במצב כזה מומלץ להזמין מנעולן בשפלה מחברת חי מנעולים שיהיה מספיק מקצועי וישר על מנת לא להחליף חלקים תקינים שאין צורך להחליפם בדלת, אלא לאזן ולכוון את הדלת בלבד. שירות כזה אמור לעלות עד 250 ש"ח עבור שירותיו.
    כמובן שאם יש תקלה נוספת זה מקרה אחר.

  • חלודה על גבי מנגנון הדלת ועל חלקיה הפנימיים היא סיבה נוספת להזמנת שירות תיקון דלתות בשפלה, החלודה מקשה על נעילת ופתיחת הדלת. במקרה של חלודה יהיה צורך בהחלפת מנגנון הנעילה החלוד בחדש ובמצבי חלודה מתקדמים תידרש גם החלפת צילינדר. במקרים מסויימים יהיה נחוץ להחליף את הצילינדר גם אם איננו חלוד בכדי להיפתר באופן מוחלט מתופעת ההחלדה.

  • תקלה נוספת הנפוצה במסגרת שירותי תיקון דלתות בשפלה הינה קושי בעת סיבוב המפתח בצילינדר, כתוצאה מכך בעת נעילת הדלת המפתח לא יסתובב בצורה חלקה ואף ילווה בהשמעת רעשי חריקה. לעיתים שימון יוכל לספק מן עזרה ראשונה, אך לשם פתירת הבעיה באופן מוחלט יהיה צורך בהחלפת צילינדר. פעולת החלפת צילינדר בשפלה תסייע לדלת להינעל ולהיפתח בצורה חלקה וללא קושי בלווי רעשים כפי שצריך להיות.
     

 
תיקון דלתות בשפלה - תגיות חיפוש: חידוש דלתות בשפלה I תיקון דלת בשפלה I תיקון פלדלת בשפלה I תיקון דלת עץ בשפלה I תיקון דלת ממד בשפלה I תיקון דלת רב בריח בשפלה I תיקון דלת שריונית חוסם בשפלה I קיצור דלת ממד בשפלה I החלפת מנגנון לדלת בשפלה I החלפת מנעולים בדלת בשפלה I  תיקון דלת לאחר פריצה בשפלה I הרמת דלת בשפלה I כיוון לדלת בשפלה I תיקון משקוף לדלת בשפלה I תיקון צירים לדלת בשפלה I החלפת צירים לדלת בשפלה I תיקון מנעול לדלת בשפלה I מנעולן בשפלה I החלפת מנעולים בשפלה I פורץ רכבים בשפלה I פורץ מנעולים בשפלה | לתקן דלתות

 

תיקון דלתות ברחובות

תיקון דלתות ברחובות 24 שעות החל מ-199 ₪ אנו מספקים שירות תיקון דלתות ברחובות תוך 20 דקות. חייגו: 054-355-8887

תיקון דלתות באשדוד

תיקון דלתות באשדוד 24 שעות החל מ-199 ₪ אנו מספקים שירות תיקון דלתות באדוד תוך 20 דקות. חייגו: 054-355-8887

תיקון דלתות במודיעין

תיקון דלתות במודיעין 24 שעות החל מ-199 ₪ אנו מספקים שירות תיקון דלתות במודיעין תוך 20 דקות. חייגו: 054-355-8887

תיקון דלתות בנס ציונה

תיקון דלתות בנס ציונה 24 שעות החל מ-199 ₪ אנו מספקים שירות תיקון דלתות בנס ציונה תוך 20 דקות. חייגו: 054-355-8887

תיקון דלתות ברמלה

תיקון דלתות ברמלה 24 שעות החל מ-199 ₪ אנו מספקים שירות תיקון דלתות ברמלה תוך 20 דקות. חייגו: 054-355-8887

תיקון דלתות בגדרה

תיקון דלתות בגדרה החל מ199 ש"ח , מתקן דלתות בגדרה 24/7. חייגו עכשיו 054-355-8887

תיקון דלתות בשוהם

תיקון דלתות בשוהם החל מ 199 ₪ | מתקן דלתות 24/7 חייגו חי מנעולים: 054-355-8887

תיקון דלתות בלוד

תיקון דלתות בלוד החל מ 199 ₪ | מתקן דלתות 24/7 חייגו חי מנעולים: 054-355-8887

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר