מנעולן חי מנעולים
 
  מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> מאמרים מקצועיים >> תקלות נפוצות בדלת ותיקונן
 

תקלות נפוצות בדלת ותיקונן:


תיקון דלתות הוא אחד ההתמחויות של מנעולן, התיקון לכל סוגי הדלתות- דלתות פלדלת, דלתות עץ, דלתות אלומיניום, דלתות זכוכית ועוד.
מכיוון שמנעולן מקבל גישה לרכושכם הפרטי, חשוב להפקיד ולבחור באיש מקצוע בעל ניסיון רב בתחום, אמין ובעל כל התעודות הדרושות.
 
חי מנעולים מעניקים שירות בפריסה ארצית, ועובדים גם בדרום הארץ, לכן בין טכנאינו תמצאו מנעולן בשדרות שנותן שירות 24 שעות ביממה, מנעולן באופקים, וכן מנעולן בנתיבות. במהלך השנים צברנו לקוחות מרוצים רבים הן מהמגזר העיסקי והן מהמגזר הפרטי.

 

תיקון דלת פלדלת:


תיקון זה דורש התמחות מסויימת וניסיון, שכן, רוב הדלתות נראות זהות ההיפך הוא הנכון. מבנה הדלת יכול להשתנות מכל דלת ודלת, לרוב מנגנוני הנעילה הפנימיים שבדלת שונים, אורך ורוחב הבריחים משתנה, ולעיתים הצילינדרים שמפעילים את המנגנון שונים לחלוטין.
בכדי לזהות תקלות בדלתות פלדלת באופן יעיל ומהיר יש צורך להכיר את סוגי הדלתות השונות וכמובן את סוגי התקלות הנפצות והנדירות.
 

 

שירותי מנעולים רבים ומגוונים


חי מנעולים מציעים עבורכם קשת רחבה של שירותי מיגון ומנעולנות מתקדמים, שמהווים פתרונות לכל בעיה בדלת או במנעול. מעבר לשירות תיקון דלתות מקצועי אנו מספקים שירותי פריצת דלתות ומנעולים, החלפת מנעולים ותיקונם, פריצת כספות, החלפת צילינדרים, פריצת רכב, שכפול אימובילייזר ועוד מגוון רחב של שירותים ומוצרים משלימים הקשורים לנעילה.

 

ביטחון- ערך חשוב בעת בחירת מנעולן


במהלך חיפושיכם אחר שירותי מנעולן, ודאי חיפשתם שירות שיעניק לכם ביטחון ושקט בבחירה נכונה של איש מקצוע אמין ומקצועי, שיודע מה הוא עושה וכמובן יבצע זאת על הצד הטוב ביותר. חי מנעולים, מספקים עבורכם מנעולנים מוסמכים מהטובים והמובילים בארץ ואפילו בעולם, מכיוון שהדלתות בישראל הן המוגנות ביותר, ברמה הגבוהה ביותר בעולם וזה לגבי כל מוצרי המיגון הקיימים בארץ.


 

תקלות נפוצות בדלתות פלדלת

מנגנון נעילה קשה או תקוע-  לעיתים אנשים חושבים שדלת הפלדלת תחזיק מעמד לעד, ומחוסר מודעות פשוט לא מטפלים בה.
יש צורך לתחזק דלתות, זה מאריך מאוד את שנות העמידות שלהן, וכך חוסך כסף. תיקון קליל שמומלץ לבצע הוא-
שימון מנגנון דלת פלדלת אחת לשנה, וזאת באמצעות ספריי שימון wd40 ניתן לקנות מכל חנות הכל לבית ,צריך להימנע מהטעות הנפוצה של התזת ספריי השמן על גבי הבריחים כאשר פלטות מנגנון הדלת סגורות ,דבר שאיננו מביא תועלת ואף עלול לגרום לנזק. על מנת לשמן את מנעול הדלת שימון בסיסי, כל מה שיש לעשות הוא להוריד את הידית כלפי מטה ולהתיז בחור הנוצר. במידה ושימון זה לא עזר ניתן לבצע שימון של כל המנגנון מבפנים.

שימון עמוק למנגנון הפלדלת

כאשר צריך לשמן באופן עמוק את מנגנון דלת הפלדלת יש צורך לפרק את ידית הדלת, לפתוח את בורג הידית בצידה הפנימי של הדלת ולשלוף אותה החוצה.
לאחר מכן, יש להשתמש במברג שטוח, על מנת לפתוח את הברגים שיש מסביב לפלטה ולשלוף בעדינות את הפלטה כלפי חוץ. כעת ניתן להבחין במנגנון הדלת, מנעול הדלת, אותו יש לשמן.
אנו ממליצים לנגב בעזרת נייר סופג טרם השימון.
רצוי לשמן ככל הניתן את כל חורי המנגנון, את הכניסות של הבריחים למנגנון ואת איזור הצילינדר.

כיוון דלת פלדלת

תקלה נפוצה בדלתות מסוג פלדלת היא שהדלת מאבדת כיוון- יורדת או נוטה הצידה, וכתוצאה מכך הבריחים אינם נכנסים למסילותיהם באופן מדויק.
אם יש לכם ניסיון במלאכת כיוון הדלת תוכלו לבצע זאת בעצמכם. 
חלק גדול מתקלות עלולות להיגרם מכיוון לא נכון של הדלת לאורך זמן, ולכן יכול להוביל לצורך בשירות תיקון דלתותמנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים