מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> איזורי שירות >> מנעולן במרכז >> מנעולן ביהוד

מנעולן ביהוד

24 שעות

מנעולנות ביהוד

לחצו לחיוג: 054-355-8887

מנעולן ביהוד

 

מחפשים מנעולן ביהוד? התקשרו אלינו עכשיו ותהנו משירות ואיכות במחיר הוגן. 

לא רק במדינות גדולות יודעים להעניק שרות סובלני, מקצועי ואיכותי סביב השעון. למען האמת, ישראל מתמחה במקצועות המיגון, והמנעולים בישראל הינם הממוגנים ביותר!
לשרותי החברה שלנו- חי 
מנעולים, אין שעה ומקום, כי לעיתים דווקא בשעות הלא שגרתיות ישנם כאלו אשר זקוקים לשירותי מנעולנות? מנעולן ביהוד זמין 24 שעות ביממה, בין אם מדובר בשעות הלילה, בשבת וחגים.

 

חייגו: 054-355-8887
ותוכלו להזמין שירות מנעולן ביהוד באישור המשטרה


משטרת ישראל מדווחת על מקרים רבים של פריצות לבתים ולרכבים. לעיתים הפריצות מתרחשות ללא עקבות וללא ראיות, במקרה כזה הפורצים מתגנבים לבית ביהוד לדוגמא באמצעות מפתח לרוב ויוצאים ממנו עם השלל. דבר זה מדליק לנו מיד נורה אדומה- שימו לב למי אתם נותנים מפתח! עלולים לשכפל לכם את המפתח ולהחזיר עותק כאילו לא קרה כלום, יש להיות ערניים לנושא ולהחליף צילינדר מידי פעם.
אירוע של פריצה לבית או לרכב הוא סיטואציה לא נעימה כלל. והדבר מצריך לצאת מהשגרה ולפענח את מקרה הפריצה. הדבר גורם עוגמת נפש לא קטנה. במידה ופרצו לביתכם או לרכב שלכם יש למי לפנות. מנעולן ביהוד מצוות 
חי מנעולים היא חברה אמינה ובעלת ניסיון במקרים אלה ובכל התחומים.

 

מנעולן ביהוד - אמינות ויושר מעל הכל:

לחי מנעולים צוות עובדים מקצועי אמין בעלי תעודות יושר ממשטרת ישראל אנו זמינים לכם בכל רגע נתון 24 שעות ביממה. הצוות מומחה לפריצה ופתיחת דלתות של כל סוגי הרכבים.
מנעולן ביהוד יספק לכם פתרון מיידי בפריצת דלתות מכל החברות לבתים פרטיים, למשרדים ומוסדות.
כדאי להזמין מנעולן מחברה אמינה ומקצועית, הדבר חשוב על מנת שלא יגרם כל נזק לדלת ולמנעול, ובכדי לבצע את העבודה באופן נקי ומסודר. לא כל אדם יכול לפרוץ מנעולים ביהוד או בכל עיר אחרת מכיוון שזוהי עבירה על החוק ולכן יש להזמין רק מנעולן מוסמך ואמין בעל הכשרה ותעודת יושר מהמשטרה.

 

ישנן סיטואציות רבות שבהן תזדקקו לשירותו של מנעולן ביהוד:

  • במקרים שהמפתח אבד או נגנב
  • המפתח נשבר בתוך המנעול או מחוצה לו
  • לאחר התפרצות לדירתכם על ידי גנבים
  • הרכב ננעל ואין לכם אפשרות לפתוח בעצמכם
 

בחירה נכונה במנעולן ביהוד:

1. רישיון: תעודת יושר ותעודת מנעולן מוסמך: 
- לנו תעודת יושר ממשטרת ישראל המעידה שלא קיים
 בעברנו פלילי.
- תעודת מנעולן "מוסמך" - מעידה על סיומו של קורס בתחום המנעולים בהצלחה.

2. זמינות הגעה: שירותינו ניתנים 24/7 וזמני ההגעה מהירים במיוחד, זמנכם חשוב ולכן נשתדל להגיע במהירות האפשרית גם כשלא מדובר במקרה חירום.
3. מחיר: חשוב שהמנעולן יגבה בסוף העבודה שביצע סכום כסף הוגן, עם זאת שימו לב לפני הזמנתו שהמחיר שהוא דורש איננו נמוך משמעותית מהמקובל בשוק בשביל שלא תיפלו על חובבן או חלילה על אדם פלילי.
4. מקצועיות- ללא נזק: מקצועיות, ותק, ונסיון של בעל המקצוע המבוקש הן התכונות החשובות ביותר שאתם צריכים לחפש כי אף אחד לא היה מסכים שיגרמו לדלת שלו נזק אסטטי או מכאני.

 


חי מנעולים דוגל בתמחור מחירים הוגנים וידועים מראש, כאשר המחירים מסוכמים כבר בשיחת הטלפון, כך שאם אתם מחפשים מנעולן ביהוד כדאי שתלכו על בטוח, כי מנעולן מחברת חי מנעולים יהיה מקצועי וזריז ביותר ונוכל להבטיח שהגעתם למקום הנכון! אנו מספקים קשת רחבה של שירותי מיגון ומנעולנות מקצועיים ואמינים, בין שירותינו תמצאו מנעולן ביהוד שמתאפיין במתן שירות איכותי מקצועי ואמין שנים רבות.
מנעולן ביהוד משלב בעבודתו טכנולוגיות שונות ומשתמש בכלים החדשניים ביותר שקיימים בשוק לפריצות או לעבודות מקצועיות בתחום.

מנעולן ביהוד לעסקים

לא כל מנעולן ביהוד הינו בעל ניסיון מספק, אבל אצלנו כל הצוות מתהדר ביותר מ-15 שנות ניסיון. 
בעלי עסקים רבים מחזיקים מנעולים חשמליים או אינטרקום בדלת הכניסה לעסק ומרגישים ממוגנים במיוחד, אל עם זאת, חוששים ממקרה שדווקא כשהם יהיו לחוצים במיוחד להיכנס לעסק שלהם בבוקר, פתאום המנעול החשמלי לא יעבוד או האינטרקום יתקלקל. 
במקרה חירום שכזה חשוב לבחון את זמן הגעתו של מנעולן ביהוד שיגיע על מנת לפרוץ את דלת העסק בהצלחה ולתקן את המנעול החשמלי או האינטרקום התקול וכך לאפשר לעסק חזרה לשגרה וקבלה של לקוחות.
פורץ מנעולים ביהוד, זה לא רק מנעולן שמגיע לפרוץ דלתות ובזה נגמר העיניין. שכן, כאשר אתם מזמינים פורץ לעסק ביהוד כדאי שתוודאו שאכן מדובר באדם מספיק מקצועי שיעשה את העבודה. העבודה צריכה להיעשות באופן שלא יסב נזק לדלת עצמה.

לכן, כאשר אתם מזמינים לבית העסק פורץ מנעולים ביהוד, אנו ממליצים לכם לוודא שהמנעולן הוא אכן פורץ מקצועי, אמין וכמובן מורשה.
בנוסף, חברת חי מנעולים מתמחה גם בהתקנת מחזירי דלת, החלפת משאבה רצפתית לדלת זכוכית, תיקון דלתות זכוכית תיקון דלת אש, וצרכים מיוחדים הפונים לבעלי עסקים. תוכלו לפנות אלינו בכל שעה ונוכל לתת לכם הצעת מחיר ומנעולן ביהוד יגיע בהקדם. מקצועיות מובטחת.

 

חשיבות הניסיון בעת בחירת מנעולן ביהוד או בכל מקום אחר

כאשר אתם ניצבים בפני בחירת בעל מקצוע במקרה זה מדובר במנעולן ביהוד, אחד הקטגוריות שחשוב מאוד שתבדקו הוא הניסיון והותק. חשיבות הניסיון הינה קריטית במיוחד בתחום המנעולים, גם למניעת נזק בדלת וגם מחשש לגביי האחריות שתינתן, או שלא - אם בעל המקצוע חובבן הוא לא יעמוד בהתחייבות של האחריות, או לחלופין בשל חוסר ניסיון בתחום המנעולים הוא לא ידע איך לתקן את התקלה המדוברת.

זו עובדה- מנעולן בעל ניסיון רב מבצע פריצה או עבודה מקצועית אחרת במהירות ויעילות לעומת חובבן.

 

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים